gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

bence yarım saat önce ye, yenilenler ilaçlar en az yarım saatte kana karışıyor çünkü. ama bence kendiside hareketli olabilir canım çikolata gerekmeyebilir.
doktorum beni öksürttü inan daha da hareketlendi, bilgin olsun :)
Denicem :) Muhtemelen bir ay oldu ya göreli ben şok olucam bu kadar büyümesine gibi geliyor cünkü kısacık zamanda nasıl büyüyorlar

sağol canım inşallah güzel geçer günlerimiz :KK200:

lcw de çok güzel ve kullanışlı şeyler var canım hele ki kızlar için. oraya bi bak istersen. geçen eşimle gittik inan ikimizde öyle heveslendikki. eşim maviş zıbınlar aldı. ben dedim kız olsa nolcak mavi mi giyecek diyo bişey olmaz. biz bütün renkleri karıştırdık :KK49:
umutla bekliyorum canım 6 gün sonrasını, testimizde iyi geçer inşallah cinsiyeti de öğreniriz. öğrenince hemen hastane çıkışını aliyim diyorum , heyecanlıyım:KK45:
Amin canım amin, insaallah test sonucu cok güzel olacak annesi :anne:
Aman karıssın renkler nolcak :KK70:, içinden hangi renk gelirse onu giydirirsin :))
En yakın zamanda bakarim LCW'ye... güzel bisey bulursam paylasirim sizle tatlım

1 ay önceki ölçümlerde 31 mayıs yazıyordu ilk gebe kaldığımdan 2 hafta geriye geldik toplamda :) bakalım bugün ne cıkacak
çok normal canım kaymalar bizimde 30 mayıstı 4 gün öne çekti bebiş haftasıyla uyumlu olsun sağlıklı olsunda o kaymalar çok önemli değil :)

sağol canım inşallah :KK200: benim duygularım yine karıştı inanki, eşim erkek istiyor, karnımı gören bazı hemşireler kız diyor. sağlıklı olsun başka bişey istemiyorum canım :dua:
senin sanki erkekmiş gibi hissediyorum ben tatlım Rabbim hayırlı sağlıklı sıhhatli versin artık sizlerinkini merak ediyorum oğluşlar mı olacak prensesler mi :)

Amin canım amin, insaallah test sonucu cok güzel olacak annesi :anne:
Aman karıssın renkler nolcak :KK70:, içinden hangi renk gelirse onu giydirirsin :))
En yakın zamanda bakarim LCW'ye... güzel bisey bulursam paylasirim sizle tatlım
eşimde aynısını söylüyor, nolcak farketmez diyor :))) sizlere haber veririm inşallah güzel haberleri :)))

Yaa kızlar siz yatarken nasıl yatıyorsunuz ? Sola dönük yatmak daha doğruymuş ama yatamıyorum uzun süre. Sırt üstü en rahat ettiğim pozisyon. Zararlı mı değil mi bilemiyorum da :KK43:

Yaa kızlar siz yatarken nasıl yatıyorsunuz ? Sola dönük yatmak daha doğruymuş ama yatamıyorum uzun süre. Sırt üstü en rahat ettiğim pozisyon. Zararlı mı değil mi bilemiyorum da :KK43:
Kuzum rahat ol, doktor 25. Hafta civarına kadar istediğin pozisyonda yatabileceğimi söylemişti en son kontrolde, hatta tam da şu an sırt üstü yatıyorum hem de böyle bebişimin hareketlerini daha net hissediyorum :KK52:

Canım ben eskiden de sol tarafımın üstüne yatardim hep.. Simdi de aynı ama dedigin gibi bazen uyandıgımda sırt üstü buluyorum kendimi :110: Bebege rahat kan dolasımı saglansın diye sol tarafa yatmak iyidir diyorlar. Sırt üstü yatacaksan da kafani mümkün oldugunca yukarıda tut...

Valla acıkcası son günlerde en zorlandığım konulardan biri bende sırtüstü yatmayı tercih ediyordum ama kuyruk sokumu şişliğimdrn sabaha kadar bir sağ bir sol gına geldi

günaydın kızlarrr :) sol kalçam inanılmaz ağrıyor gece ağrısıyla uyandım bu yatış pozisyonu benide çok sıkıntıya düşürüyor sırtüstü yatamıyorum sabaha kadar sağa dön sola dön bitiyorum resmen :KK43:

X