gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Hahaha az kaldi hayirlisiyla surda iki hafta onlaro görmek kadar guzel bisey yok su an hayatimizda yirim ben yavrulari nasil seker oluyorlar eskiden tuhaf gelirdi bakarken simdi bal gibi görünüyo bana :)
aynen ya her ultrasona girişimizde biraz daha büyümüş oluyorlar Rabbimin mucizesi işte içimizde bir can daha taşıyoruz. geçen haftaki kontrolümüzde bizimki elini ağzına götürüyormuş eşim benden daha iyi anlıyor ultrason görüntüsünden ben daha tam ayrım yapamıyorum o anki heyecanla :)

Hahaha babalar bizden daha merakli ve daha dikkatli benim esimde goruyo ben bi yere odaklaniyom yada doktoru dinliyorum anda ama babasi full konsantre allah bize bagislasin onlari kimbimir kucagimiza alip kokusunu duydugumuzda nasil olucak

ay tahmin edebiliyorum canım avrupanın refah düzeyi en yüksek memleketindesin, elbette birçok şey feci halde (bazen de insanın sinirini bozabilecek şekilde) sistematik ilerliyordur.. ben seni farklı bir ülkedesin sanmıştım, isviçre dedin akan sular durdu şimdi

Hahaha babalar bizden daha merakli ve daha dikkatli benim esimde goruyo ben bi yere odaklaniyom yada doktoru dinliyorum anda ama babasi full konsantre allah bize bagislasin onlari kimbimir kucagimiza alip kokusunu duydugumuzda nasil olucak
aynen ben sadece kalbi atıyo mu hareket ediyomu o kısımla ilgileniyorum nasıl hareket ettiğiyle babası ilgileniyor :) amiiiiiiin canım inşallah sağ salim vakti zamanı geldiğinde kucaklarımızda görelim inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin aratmasın

Avrupanin ortasinda avrupa ulkesi degil :) burda hersey para para para is is is robotsun dusunce yok duygu yok. Herzaman sinir oluyoruz herseyde ama bisey yapamiyoruz esim deli oluyo burdaysak böYle bosuna sinirini bozma diyorum bazen. Yasiyoruz iste tabiki herkesin haklari var kizarsinda bagirirsinda isine gelmezse kibar olmak zorunda degilsin ama dalamazsin doktor yok derse yok yapmiyo var olmuyo bogazinami yapisim napim

doktor bir şey yok dedi ama kalp atışlarınıda duyarım inş yinede ilkide kalp atışları duyulmadığı için kürtaj oldum ondan cok sıkıntı yapıyorum
Benimde öyleydi canım. Ilk kalp atisini duyamamistim ama şimdi duydum çok sukur. Sende stres yapma, duyucaksin inşallah

hayırlısı :) bu arada biz bebek arabasında concord wanderer tercih ettim, türkiyede pek olmayan bir concord model bu genelde burada concord un sadece neo modeli mevcut.. ana kucağını da maxi cosi aldık, sen ne sipariş ettin?

Sen nerdesin canim trdemi yurtdisimi? Bende araba koltugunu maxicosi, bebek arabasini knorr baby diye bi marka begendim onu sparis ettim. Araba koltuguna ana kucagi diyosunuz kafam karisiyo, onceden hani bebegi kucagina aliyodun ya ana kucagi diyolardi kendine bagliyodun simdi ona kangurumu diyolar? 4 tekerlekli rahat oluyo diyolar benim arabada 4 tekerlekli kimide diyo uc teker daha iyi deniyip görcez.

Aminnn canim aminnn 4 gözle bekliyorum bebegimi bidahaki randevuda kesin desin doktor yavastan hazirlik yapayim iyice 7. aydan sonra zor oluyo diyolar herseyi tamam olsun bende dinleneyim doguma kadar :) sonra uykusuz kaldim yorgun oldum falan dert etmem gozumden ayirmayi dusunmuyorum tek derdim umarim kucaga alistirmam, indiremem ki kucagimdan hep gogsumde olsun saclarim daginik kalsin evi pislik goturse umrumda olmasin esim diyo ben gelene kadar is yapmak yok o gelince bakcakmis bende islerimo halletcekmisim kiyamam :) sukur benimkinin yemek derdi yok olmasada kendi yer biseyler ses cikarmaz. Bu gun sabah diyo ogluma iyi bakiyosun dimi dedim bakiyorum merak etme yeni uyandik sabah dedigim ben oglen kalktim hala yorgunlugum gecmedi malesef

istanbul canım ben :) bizim aldığımız araba koltukları, aynı zamanda travel sistem bebek arabalarına da takıldığı için ana kucağı deniyor.. esas araba koltukları 1 yaşından sonra alınacak :) senin dediğin kanguru :) 4 tekerlek candır <3

Canım ne güzel anlatmişşın valla hevese geliyo insan biran önce kucaga alıyım istiyo :) esin anlayışlı olması cok önemli zaten canım yoksa napardık biz insallah boyle devam ederler yorgunluk bende de cok var kafamı koysam uyuycam bazen masa basında dalıyrm kafam dusunce uyanıyorum :)

Anladim canim burdada adi baskada turkceye cevirilmiyo onsuz arabada yolculuk yapamiyo cocuk burda yasak malum :) once demekki kimse kullanmiyodu simdi ona ana kucagi diyolar. benim sparis verdigim araba ikili kombi bak fotolara. Babamiz sagolsun simdi bile yalniz bi yere yollamiyo pek kiziyorum hatta yurumek istiyorum kendim giderim diye ancak bo yuruyuste piknikte falan kullanirim :)

Eklentiler

• IMG_9777.PNG
    156,2 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_9778.PNG
    148,5 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_9853.PNG
    157,5 KB · Görüntüleme: 33
Anladim canim burdada adi baskada turkceye cevirilmiyo onsuz arabada yolculuk yapamiyo cocuk burda yasak malum :) once demekki kimse kullanmiyodu simdi ona ana kucagi diyolar. benim sparis verdigim araba ikili kombi bak fotolara. Babamiz sagolsun simdi bile yalniz bi yere yollamiyo pek kiziyorum hatta yurumek istiyorum kendim giderim diye ancak bo yuruyuste piknikte falan kullanirim :)

Kiyamammm bende hala yorgunum hep yatmak istiyorum, ise gitmek istemiyorum falan yavrum gelsinde bi öpüp koklayayim ya ne tatli olcak o gunleri konusmak nasip olsun insallah :)

Kızlar merhaba 6. Haftayız biz keseyi gördük ama henüz kalp atışını duymaya gitmedik onun stresi geldi bana duyulur mu gitsem

Kızlar merhaba 6. Haftayız biz keseyi gördük ama henüz kalp atışını duymaya gitmedik onun stresi geldi bana duyulur mu gitsem

Merhaba hayırlı olsun bu arada keseyi kaçıncı haftada gördünüz acaba bende haftaya ilk kez gitmeyi düşünüyorum acaba bu haftamı gitsem ?

Ya bu kese ne zaman görünür 5 . hafdaym bgn gittim görünmedi. kan verdim tekrar 5 te sonuç çıkacak. olmassa alltan bakıcak
Çok heyecanlı bekleyişler değil mi :) sabırlı ol yakım zamanda gözükür.benimde 5+3 de gözüktü herkeste farklı olabiliyor tabi

Kiyamammm bende hala yorgunum hep yatmak istiyorum, ise gitmek istemiyorum falan yavrum gelsinde bi öpüp koklayayim ya ne tatli olcak o gunleri konusmak nasip olsun insallah :)
amiiiiiinnnn canım amin inşallah hayal kurması bile çok güzel gerçeği kim bilir nasıl olur Rabbim nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…