gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

ben anlayamadım canım ama hadi hakkında hayırlısı eşim erkek istiyor benim içinse farketmiyor. 15+3 üz bizde. bugün gidicez belki ipucu verir

Canim gönlümüzden gecen kizdi aslinda sürpriz yapti bize üc kez poposunu dayayip ekrana :) fotodaki ekrana dayanmis popo bacaklar tam cikmamis ortada bisey görünüyo ya doktor ondan erkek dedi :) bu sene hamile kalanlarim cogunlugu erkek sanirim yengemle kuzeniminde :)

ben anlayamadım canım ama hadi hakkında hayırlısı eşim erkek istiyor benim içinse farketmiyor. 15+3 üz bizde. bugün gidicez belki ipucu verir
Benim terbiyesizin poposu o ortada bi cikinti var utandim, baska fotosu yok doktor bi onu verdi bize cerceveye koycam biraz cikolata ye hareketlensin iyice belli olur zaten sen bakma bizim burda gec söyleniyo oda kendi doktorum soylemedi bile baska doktora gitmek zorunda kaldim dün

kızlar merhaba 6+1 haftalık hamileyim dün kese gözüktü ama bebegi göremedi doktor sizce normal mi 1 hafta sonra tekrar gidicem sizce normal mi?

yaa çok anlayamadım canım :) bizimkiler net bebek görüntüsünde seninki baş aşağı mı durmuş napmış öyle yüzde 51 de yarı yarıya bi ihtimal.. sen bi sonraki ultrasonu bekle en iyisi annesi o zaman gösterir inşallah.

ben de bir hafta sonra başka bir doktora gidicem iki hafta sonrada kendi doktorumla randevum var duramıyorum randevu araları çok uzun o yüzden araya başka bir doktor daha sıkıştırdım bakalım ne diycekler benimkide 1 gün geriye kaydı ama boyu kilosu haftasıyla uyumlu dedi doktorumuz benimde karnım var azcık yemek yiyince daha çok çıkıyor ben biran önce çıksın istiyorum daha fazla

minnak ısrarla görün cinsiyetimi demiş aslında hayırlısı canım herşeyin sağlıklı sıhhatli olsunlarda kız erkek ikiside sevdiriyo kendini bana da kız deseydi çok şaşırcaktım en başından beri hep erkek hissediyorum

doktor bir şey yok dedi ama kalp atışlarınıda duyarım inş yinede ilkide kalp atışları duyulmadığı için kürtaj oldum ondan cok sıkıntı yapıyorum

doktor bir şey yok dedi ama kalp atışlarınıda duyarım inş yinede ilkide kalp atışları duyulmadığı için kürtaj oldum ondan cok sıkıntı yapıyorum
Allah in izniyle bir sıkıntı olmaz inşallah hem daha erken zaten ben de 6+3 hamileyim daha duyamadık bu perşembe inşallah duyarız dedi doktor

Oooooooo nihayet döndün canım :)))) Özledik valla... Insaallah iyice dinlenip enerji toplamissindir Benim kızım oluyor teyzesi 2 hafta önce ögrendik, 3'lü test sonucu da temiz cıktı cok şukur... Simdi hareketleri hissetmek icin cabalıyorum resmen Bircok kişi rahat anlayabiliyor ama nedense ben hala tam ayırt edemiyorum sanki 18 + 2 günlük olduk

hımm bende çok iyi bir hastaneye gidiyorum ama sadece keseyi gördü bebegi görmedi tuhaf beklemeye devam o zaman inşallah görürrüz

mrb canım, ben de pek anlamadım ama 19. haftadasın artık ve hala net bişey söyleyemiyolar sana da bana 13. haftada dr %100 erkek dedi, biraz abartmamışlar mı artık oradaki doktorlar?

Ne yalan söyliyim bende karnım cıksın istiyorum bir an evvel :)

hamilelik öncesi normalde az bi göbeğim çıksa rahatsız olurdum şimdi ise tam tersine çıksın göbeğim yavrum ben burdayım büyüyorum desin istiyorum :)
Aynen :) sabah bir soru sordum ama kimse görmedi galiba . Sizdede kuyruk sokumu ağrısı ve sivilcelenme oldumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…