gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Biraz dedikoduya girecek ama :) bizimkiler de öyle diyor ama sanki doğduktan sonra alsan ne faydası var ki rabbim bilir geleceğimizin garantisimi var.onlarda öyle görünce öyle yapılsın istiyorlar kötülüğümüzü istediklerinden değil de artık devir değişti. :)

Uyanıksın sende :) valla benim ilk defa uzadı randevu aram eskiden haftada bir dalan gidiyorduk.tehlikeli dönem atlatılınca bir aya çıktı tabi bana da koydu yani bu ara :) özledim yavrumu

ya bi de hamile insana onun söylenmemesi lazım biz zaten sürekli endişe içindeyiz öyle şeyler söylenince insan daha da korkuyor dediğin gibi hiçbirşeyin garantisi yok sonuçta olacağı varsa 7. 8. ayda alsan olmıycak mı Allah korusun

Uyanıksın sende :) valla benim ilk defa uzadı randevu aram eskiden haftada bir dalan gidiyorduk.tehlikeli dönem atlatılınca bir aya çıktı tabi bana da koydu yani bu ara :) özledim yavrumu
aynen canım insan merak ediyo valla napıyo içerde nasıl 4 hafta görememek zor oluyor bi de hareketlerini de daha hissedemiyoruz o yüzden gidip görmek isityor insan sürekli :)

zaten reyonlara bakınca kızlar için daha çok çeşit ve ürün var. LCW de de kullanışlı güzel şeyler var canım
biz de geçen eşimle kotona gittik hadi dedik bebek çoçuk kıyafetlerinde bakalım Allahımmm minik minik pembe montlar yelekler elbiseler insanın içi gidiyor resmen cinsiyet belli olsa kız dese kesin birşeyler alırdım ordan

banada çok diyen var elbise alma günah diye ama mecburuz. Ben inanmıyorum böyle şeylere. saçımı biraz kesmek istedim ona bile günah yapma dediler. heralde çocuk büyüyüp kendi yolunu bulana kadar böyle şeyler duyacağız

bizim buralarda da saç kesmek çocuğun ömrünü kısaltır diyorlar haşa Allah'ın işine karışmak gibi oluyor aslında farkında değiller

aynen canım insan merak ediyo valla napıyo içerde nasıl 4 hafta görememek zor oluyor bi de hareketlerini de daha hissedemiyoruz o yüzden gidip görmek isityor insan sürekli :)
Ya evet hareketlerini hissetsem belki bu kadar endişe etmem böyle hissetmeyince en azından görsek bari diyoruz

Duyarız daha çok şey :) valla ben kıyafet falan alırım.diyen desin :)

amiiiiiinnnn canım amin inşallah hayal kurması bile çok güzel gerçeği kim bilir nasıl olur Rabbim nasip etsin inşallah
Aminnnnn. Ben rüyamda üc defa dogurdum erkek cocuk sarisin mavi gözlü görsen bide büyük kilolu masallah nasil guzel hep ayni cocugu dogurdum farkli degildi hic emzirdim kucagima aldim rabbim göstersin gerceginide

Aminnnnn. Ben rüyamda üc defa dogurdum erkek cocuk sarisin mavi gözlü görsen bide büyük kilolu masallah nasil guzel hep ayni cocugu dogurdum farkli degildi hic emzirdim kucagima aldim rabbim göstersin gerceginide
inşallah canım inşallah ben de kocaman zeytin gibi gözleri olan bi kız çocuğu gördüm iki sefer çok güzeldi özellikle gözleri kocaman kocamandı

inşallah canım inşallah ben de kocaman zeytin gibi gözleri olan bi kız çocuğu gördüm iki sefer çok güzeldi özellikle gözleri kocaman kocamandı
Seninki bellimi? Rabbim gönlüne göre versin insallah doktor %51 desede bariz ortada netteki ultrason goruntuleriyle karsilasinca ben degisecegine inanmiyorum oglusum olcak :)

Seninki bellimi? Rabbim gönlüne göre versin insallah doktor %51 desede bariz ortada netteki ultrason goruntuleriyle karsilasinca ben degisecegine inanmiyorum oglusum olcak :)
bizimde kesin konuşmadı doktorumuz erkeğe benzettim dedi sadece bana genelde kızın olacak diyolar ama ben en başından beri hep erkek hissediyorum bakalım haftaya devlet hastanesine gidicem ayın 20'sinde de kendi doktorumla randevum var merakla ve heyecanla bekliyorum :)

KIZLAR MERHABA BUGUN 7+0 IM SON ADET TARIHIME GORE. SABAH RANDEVUM VARDI GITTIM GECEN HAFTA KESEYI GORMUSTUK.BUGUN KESEYE BAKTI BAKTI COK BUYUMEMIS DEDI DAHA BUYUK OLMASI GEREKIRDI DEDI TEKRAR BETA ISTEDI OGLEN SONUCU ALMAYA GITTIM 7 GUN ONCE 1500 DU BUGUN 10.000 OLMUS. DOKTOR SASIRDI BU KADAR BEKLEMIYODUM DEDI.YINE BAKTI 10.000 LIK BI KESE DEGIL AMA DEDI. MUCIZE BEBEK GBI SONRADAN MI GOSTERCEK KNDIMI NAPCAK SASIRDIM DEDI.HAFTAYA YINE CAGIRDI. NEDIR BU SIMDI YINE GIDIP SEVINEMEDEN DÖNDÜM. YORUMUNUZ NEDIR ?

Merhaba kizlarrr nasilsiniz konusmalari okumaya çalışıyorum mumkun oldukça fikir oluyo yazdıklarınız bizde kesin kiz alisverise başlayabilirsn denilmesine ragmen elimiz titriyor birsey almaya yanilma olurmuki yazik kuzuma diyorum ama birsuru pembe hediye geldi neyse diyorum mecbur giyer eger yanlislik olursa bu hafta aşı var ve kalp atisi dinliyoruz dedi sağlık ocagi kesin gel diyede aradi neyle dinliyolar kalp atisini onu anlamadım heyecanlıyım cok icimde kipir kipir heleki gece cok net hissediyorm onun harketlerini sulu göz oldum iyice her şeye agliyorum her şeye kuyruk sokumu agrisi demis bir arkadas benimde sol kalcam agriyo bazen gece kimildayamiyorum yuruyemiyorm yattgm yerden kalkamıyorum sanirim buyuyen rahim bunu yapıyormus arastrdim biraz bizde durumlar boyle herkese bol tekmecikli günler

Kuyruk sokumu ağrısı diyen benim.hafif bir şişlik var kıl dönmesi falan değil.genelde sert zemime oturmada düşmede falan olurmuş ben biraz da rahim büyümesine bağlıyorum umarım geçicidir.

Kuyruk sokumu ağrısı diyen benim.hafif bir şişlik var kıl dönmesi falan değil.genelde sert zemime oturmada düşmede falan olurmuş ben biraz da rahim büyümesine bağlıyorum umarım geçicidir.
Banada kimisi cok oturuyosun ondan olur diyor anne olduk dökülüyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…