gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

:) ya bizimkisininde kordon başlangıcı olabilir çıkıntı ondan gözüküyor olabilir demişti ama en sonki görüntüde bende hiç bir çıkıntı görmedim kız dedi zaten ama 16 hafta bitsin öyle emin olalım dedi hayırlısı bakalım :)
sağlıklı olsunlarda ya kız erkek hiç farketmiyo zaten birşeyler almaya 5. aydan sonra başlıycam o yüzden beklerim sıkıntı yok :KK15:

Bende bugün keseyi gördüm 5+2 de :) Haftaya da kalp atışı için gideceğim hayırlısıyla :)

Keseyi karındanmı gördün canım bende pazartesi doktora gitcem kese için 5+3 olcam gözükürmü yoksa alttanmı bakar
Vajinal baktı canım,pazar falan gelseydin karından görünebilirdi dedi ama ya da karından baktırmak istiyorsan biraz sıkışık git belki bir ihtimal görünebilir.

Yaa bu bendede var. Kasılıp kalıyorum biraz bekledikten sonra geçiyor. Ben böyle şeylere takilmamaya calisiyorum yoksa kalan haftalar geçmez :KK70: oda olur bu da olur diye diye kendimi telkin ediyorum :) çok ciddi bir şey olmadığı sürece tabii... Sen çalışmaya devam mı bu arada...? Bir ara zorlanıyorum diyodun..
Ben çıktım canım, 2018de iş hayatına tekrar devam inşallah.. Sen devam mı?

Ben çıktım canım, 2018de iş hayatına tekrar devam inşallah.. Sen devam mı?
Ben devam :) rahat olunca iş doğuma kadar çalışayım dedim. Doğumdan sonrası için karar veremedim daha yaa :KK43: annem ve kv bakarız diyolar da ben dayanabilir miyim bilemiyorum...

Merhaba Kizlar banada yardimci olabilir misiniz? tedirginm reglimi duzenli yasarm ve bu ay regli olmadm reglden 2 gun once tum adet belirtilerimi yasadm 3 gun gecince test yaptm silik çizgi cikti 5. gün tekrar yaptm biraz daha belirgindi bugun 8. günüm. doktordan randevu aldm anca cuma gunune kadar gidebilirim sizce kese gorunur mu o zamana kadar?

Merhaba Kizlar banada yardimci olabilir misiniz? tedirginm reglimi duzenli yasarm ve bu ay regli olmadm reglden 2 gun once tum adet belirtilerimi yasadm 3 gun gecince test yaptm silik çizgi cikti 5. gün tekrar yaptm biraz daha belirgindi bugun 8. günüm. doktordan randevu aldm anca cuma gunune kadar gidebilirim sizce kese gorunur mu o zamana kadar?

Selam canım, muhtemelen görünür, benim 4+ 5 günde görünmüştü.
ama daha geç görünenlerde var.

kızlar meraba :))) Alya_naz Alya_naz muray19 muray19
izindeyken nete giremedim. iznim bitti işe döndüm :işsiz: iyice dinlendik doktora da gittik ama malesef cinsiyeti öğrenemedim bebişimin. yarın 2li testin sonuçlarını alıcam inşallah yarın öğrenebilirim. :emir_bebek::KK12:
siz naptınız kızlar. durumlarınız nasıl. inşallah iyisinizdir :KK200:

kızlar meraba :))) Alya_naz Alya_naz muray19 muray19
izindeyken nete giremedim. iznim bitti işe döndüm :işsiz: iyice dinlendik doktora da gittik ama malesef cinsiyeti öğrenemedim bebişimin. yarın 2li testin sonuçlarını alıcam inşallah yarın öğrenebilirim. :emir_bebek::KK12:
siz naptınız kızlar. durumlarınız nasıl. inşallah iyisinizdir :KK200:
canım hoşgeldin ben de sana yazacaktım çevrimiçi görünce :KK49: bizde gittik bizim doktorumuzda emin olmamakla birlikte erkeğe benzettim dedi benim bebişimde göstermedi tam ayın 20'sinde tekrar gidicem 18. haftaya giriyoruz inşallah o zaman gösterir :KK48:

Kızlar öncelikle herkese merhabalar benim yumurtlama günümden 15 gün geçti 12inci gün beta HCG 38 çıkmıştı bugün yani 15 inci gün testin 140 çıktı normal mi sizce yardımcı olursanız sevinirim..

Kızlar öncelikle herkese merhabalar benim yumurtlama günümden 15 gün geçti 12inci gün beta HCG 38 çıkmıştı bugün yani 15 inci gün testin 140 çıktı normal mi sizce yardımcı olursanız sevinirim..
Canım artış miktarı önemli iki günde en az iki katına cıkmalı seninki de maşallah güzel artmış gönlünü ferah tut

IMG_9848.JPG
lazkizu lazkizu enchante enchante pkrsnm pkrsnm Morenam Morenam muray19 muray19
Kizlar doktor yüzde 51 erkek dedi ilk gordugunde sonra benimki inat iki kez daha dayadi popoyu ekrana acti bacaklarini kadin hadi yuzde 51 erkek diyim ama ortada sivri bisey var kiz olsa düz olurdu burasi dedi :) ortada bi cikinti var sizde bakin bakalim popo resmimize

Eki Görüntüle 1921497 lazkizu lazkizu enchante enchante pkrsnm pkrsnm Morenam Morenam muray19 muray19
Kizlar doktor yüzde 51 erkek dedi ilk gordugunde sonra benimki inat iki kez daha dayadi popoyu ekrana acti bacaklarini kadin hadi yuzde 51 erkek diyim ama ortada sivri bisey var kiz olsa düz olurdu burasi dedi :) ortada bi cikinti var sizde bakin bakalim popo resmimize
günaydın tatlım bizede doktor erkeğe benzettim dedi mayıs annelerinin çoğunun erkek sanırım ultrason fotosuna gelince keşke anlayabilsem tatlım inan hiçbişey anlamıyorum ben ultrason fotolarından ama inşallah gönlünden geçendir

Günaydın kızlar ben iki şey sorucam.Birincisi kuyruk sokumum acıyor biraz,üzerine oturduğumda.sizde de oluyor muydu? İkincisi sırtım çok sivilcelendi aynı genç kızlığımdaki gibi hormonlardan mı acaba ?

canım hoşgeldin ben de sana yazacaktım çevrimiçi görünce :KK49: bizde gittik bizim doktorumuzda emin olmamakla birlikte erkeğe benzettim dedi benim bebişimde göstermedi tam ayın 20'sinde tekrar gidicem 18. haftaya giriyoruz inşallah o zaman gösterir :KK48:

hoşbulduk canım :halay: hadi hayırlısı sen yine ipucu almışsın :KK19:bende öğleden sonra gidicem doktora inşallah bişeyler söyler. merakla bekliyorum. bebeğim ultrasonda 1 gün daha geriye kaydı canım cumartesi 16. hafta oluyor.
karnım çıktı, bazıları karnımdan dolayı kız diyor bakalım hangisi :spor:

X