gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

canım günaydın ne yazmışsın anlayamadım göremedim
senin yazdığının sonuna eklenmiş canım ben de anlamadım nasıl oldu didimki hem tatil yapacaksın hem de bebişi göreceksin ne güzel benimde iznim olsa keşke hava çok soğuk evde otururdum ben iznin çoğunu mide bulantılarının olduğu dönemde kullandım didim

Aynen tatlım, sabırlı olmak bu sürecin en büyük sınavı bence... Ben 2'li test yaptırmamistim sadece ense ve burun kemigine bakildi, cok iyi dedi doktor. Ama bu önümüzdeki hafta gittigimde 3'lü test yapacagini soylemisti doktor. Ben özele gidiyorum ama kac günde sonuc cıkar bilgim yok henuz. Sen hangi sehirdesin cnm ?

kusura bakma canım farketmedim eşim demişti belki hamile kalırsan izinlerimizi kullanmayalım bi yerlere gidelim kullanmadık canım. ben 1 buçuk yıldır izinsiz çalışıyorum biraz kafamı dinliyim. inşallah ocakta izinlerin geliyosa sende o zaman kullanırsın inşallah artık geçer bulantıların. benimde 4-5 defadır dişlerimi fırçalarken afedersin öğürmem geliyo nedense

bir buçuk yıl iyi dayanmışsın valla canım git dinlen hakkın artık benim ocak sonrasi 20 gün gelicek tatlım bu seneden de bi 8 gün falan var inşallah gerek kalmazda kullanmam doğum sonrasına bırakırım. mide bulantılarım büyük oranda azaldı gibi canım inşallah kiloda alırsam rahatlıycam çok zayıfladım macunsuz dene tatlım bakalım o zamanda bulancak mı

ben ardahandayım canım burda özel yok hemde sadece 2 uzman var. Ama çok şükür benim doktorum hassas ve iyi bi doktor. inşallah iznimde gidicez başka yerlere. muray19 bilir canım o özele gidiyor benim bildiğim. heralde 1 haftaydı. benimki koskoca 3 hafta

evet Alya_naz 1 haftada çıkıyor sonuç özelde yani üçlüyü bilmiyorum ama ikili o şekilde çıktı benim geçen hafta salı yaptırmıştım dünde sonucu öğrendim

ben sözleşmeliyim bi de kullunmuzsam yanıyo izinlerim. haklısın seneye izinlerimizi doğum sonrasına bırakmak en iyisi. heralde memurların 6 ay ücretsiz doğum izin hakkı da var. ben kullanmak istiyorum böyle bişey varsa.

kusmuyorum canım , yediklerimden tiksinmiyorum da ama diş fırçalamaya geldimi başlıyorum artık. macunsuz da temiz olur muki bilmiyorum.

bende 85 kiloya çıkmışım çok kilo aldım napcam bilmiyorum. boyum 172. çok kilo almam inşallah

Seninle aynı gidiyoruz :) cinsiyet tahmin etti mi doktorun. İkili testin nasıl çıktı canım
bizim normalde 30 mayıstı ama ufaklık 4 gün önden gidiyormuş :) ikili öncesi gittiğim randevumda cinsiyet için en az üç hafta demişti doktorum ikili yaptırdığım günde hiçbişey söylemedi cinsiyetle ilgili ben de sormadım 3 aralıkta öğrenicem inşallah canım ikili testimiz normal çıktı çok şükür bir sıkıntı yok inşallah sen öğrendin mi cinsiyeti

doğum öncesi ve sonrası toplamda 4 ay doğum izni var tatlım bildiğim kadarıyla şimdide yeni bir kanun çıktı 60 gün daha ücret alıp yarım gün çalışabiliyoruz ücretsiz izin de 2 sene kullanma hakkımız var ama ben büyük ihtimalle yeni çıkan kanundan yararlanıcam okul çağına gelene kadar yarım gün çalışıp yarım maaş şeklinde bakalım o günleri nasip etsinde Rabbim bi kolaylığı bulunur.. ya ne güzel ben de kilo alsam keşke böyle sanki besleyemiyormuşum gibi geliyor bebişi

bende bebeğimi bırakmak istemiyorum canım. ne bilim hiç dayananamam ağlasa bebekken ihtiyacı olsa ben olmasam yanında insan kıyamıyor şimdiden.
bence beslenmende sıkıntı olsada heralde vitaminler sana destek oluyor canım çünkü bebişin maşallah iyi gidiyor sorun olsa derdi doktor. benimki de çok ama korkuyorum bebek yağlarım yüzünden arada sıkışır. biz tekrar 3 gün geriye kaydık teyzesi boyu 6.2 cm olmuş. son iki hafta fazla ilerlemedi sanırım.

aynen ya insan her halini önce kendisi görmek istiyor gözünün önünde büyüsün istiyor ama napalım bi şekilde idare edicez artık yeterki sağlıklı olsunlar.. korkma canım birşey olmaz o çok korunaklı bi yerde öyle yağdan kilodan sıkışmaz sıkma canını biz ne durumdayız bakalım ilerdemiyiz geriye mi kaydık aralık 3'ü bekliyorum heyecanla

bende belki bi iki haftaya başka yere giderim belki cinsiyeti belli olur diyorum. sana sabırsız dedim ben daha da sabırsızlandım şimdi

bende belki bi iki haftaya başka yere giderim belki cinsiyeti belli olur diyorum. sana sabırsız dedim ben daha da sabırsızlandım şimdi
duramıyorum inan şuan o kadar çok başka doktora gidesim var ki sonra diyorum otur oturduğun yerde zaman su gibi akıp geçiyor

Arkadaslar Merhaba birsey sormak istiyorum en son bat 24 ekim 2 gun once beta yaptırdım 85.1 çıktı ama aynı gün kahve renkli lekelenme lerim oluyor çok doktor çok küçük 48 saat sonra yukselicekmi bakalım dedi ben dayanamayıp dün tekrar yaptirdim 181.8 çıktı yükselis iyimi yoksa düşük riski olurmu

yükseliş iyi gibi canım lekelenme için doktora git biran önce devam ederse eğer yerleşme de olabilir

Doktora gittim alttan muayene etmiyim düşük riskini arttırır dedi ilaç falan vermedi tamamen kan yukselisindeler ya yükselir yada adet olursun dedi ama aratiriyorum böyle riski olanlara bir şekilde tedavi yöntemi uygulanmas 1 senedir istiyorum o yüzden çok endiseliyim

canım bence başka bir doktora git ne demek ya yükselir ya da adet olursun düşük bir değer değilki değerin güzelde artmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…