gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Kader kısmet işte :)))

Kızlar size bişey sorcam. Dahiliyeden kan istemişlerdi kolestrolüme de bakılmış ve yüksek çıkmış böyle bişey yaşayan varmı. Bi zararı olumu

Arada biseyler oluyor kuzum.ama daha ayirt edemyorum :) doktor ikinhaftaya jadar net hissedebilcegimi soyledinheycanla bekliyorum :) saglikli sihhatlinolsun yavrularimiz cinsiyet blli olunca haber et kuzum
O halde benimde hissetmeme cok kalmadi aramizda 3 gun var bizimki bi hafta öne geldi erken döllenme olmus. 11 gun kaldi randevuya sabirsizim valla cin takvimi erkek diyo, yuzuk falinda erkek cikiyo ama ben cok icten boYle kiz hissediyorum. Hayirlisi olsun yüce rabbim saglikla bize bagislasin yavrularimizi. Insallah gösterirde haber ederim :)

Kızlar size bişey sorcam. Dahiliyeden kan istemişlerdi kolestrolüme de bakılmış ve yüksek çıkmış böyle bişey yaşayan varmı. Bi zararı olumu
Bence kollestrol senin icin zararli oda hayvan urunlerinde var malesef karaciger yaglanmasina sekere kadar gider yani. tabiki oncelikle kendine dikkat etmelisin bence.

Kizlar bana doktorum ayda bir gel dedi sizin kontrol sikliginiz nedir? Bide bu ikili tarama falan ne zaman yaptiriliyor bilginiz var mi

Bence kollestrol senin icin zararli oda hayvan urunlerinde var malesef karaciger yaglanmasina sekere kadar gider yani. tabiki oncelikle kendine dikkat etmelisin bence.
Ya bende bekarken de vardı ne kadar dikkat etsem de artardı. Irsi biraz. Ama şimdi gebelik olunca bebeğim için daha çok endişeleniyorum açıkçası

hoşgeldin canım hayırlı olsun inşallah. nasıl öğrendin ?belirtilerin var mıydı ? bhcg kaç çıkıyor?

Merhabalar ,
Benim de bugün 6+1, doktora haftaya cumartesi gideceğim. Umarım geç değildir . Bir de şeker hastalığım var ve bu beni korkutuyor .

Ya bende bekarken de vardı ne kadar dikkat etsem de artardı. Irsi biraz. Ama şimdi gebelik olunca bebeğim için daha çok endişeleniyorum açıkçası
Canim ben bi ara diyet falan yapiyodum dikkatöi besleniyodum o ara sivilce ilaci kullandigim icin 3 haftada bir kan vermem gerekiyodu kollestrol karacigerde yaglanma falan yapiyo diye ilac ama bende her defasinda normal insanlarinkinden cok asagida cikiyodu kollestrol cunku surekli et sut yumurta gibi seyler tuketmiyordum. Sabah kahvaltinda normal yiyip oglen ve aksam gereken vitamini proteini sebzeden yada kurufasulyeden nohuttan falan alsan cok daha iyi olur bi sure en azindan yine et balik tavuk ye ama gunluk degil. Tabiki bu benim fikrim doktorunada danis kilon arttiginda problem olmasin senin icin.

günaydın tatlım iznin tadını çıkar özeldeki ultrasonlar daha iyi sanki devlete hiç gitmedim ama daha iyi ilgilenirler eminim.. ben de dün akşam acile gittim alt karın bölgemde bıçak kesiği gibi sancım vardı çok şükür kanamam yoktu ama içime sinmedi bebeğimi gördüm çok şükür sağlıklı onda birşey yok safra kesemde taş çıktı ama

oyyyy maşallah teyzesi yesin eylül elifi annesi gibi güzel olucak miniğimiz çok sevindim canım herşeyin yolunda olduğuna bende uzun sure olmayınca korktum bişey oldu sandım dikkat et kendine bebişine kuzum çalışmaya devam mı?

Kizlar bana doktorum ayda bir gel dedi sizin kontrol sikliginiz nedir? Bide bu ikili tarama falan ne zaman yaptiriliyor bilginiz var mi
Ben de hemen hemen ayda 1 gidiyorum. Yada 3 hafta da 1 oluyor. 12. Haftada yaptırdım ben 2 li testi. 11 ile 14 arasında olması lazım.

D
Ben de hemen hemen ayda 1 gidiyorum. Yada 3 hafta da 1 oluyor. 12. Haftada yaptırdım ben 2 li testi. 11 ile 14 arasında olması lazım.
Doktora gittigimde 12-13 haftalik olmus olucam ama hic 2li tarama falan demedi gidince yapar mi yoksa yine cagirir mi acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…