gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Evet anadolu yakasında oturmaya başladım evlenince buraların doktorları berbat araştırma yapıcam artık bu arada çok teşekkür ederim cevap verdin için canım

pazartesi doktora gittim ilk defa 4 haftalık dedi ama sanki başından almak için dedi hesaplamalara bakıyorum 5 haftalık olması gerekiyor zaten o kadar acele ile bakıp kaldırdı ki beni hiç bişey anlamadım bişeyde soramadım.şimdi kalp atışını ne zaman duyarım siz ne kadarlıkken duydunuz

canım ben 5+0 da kesiy gördüm iki hafta sonrada kalp atışlarını duydum

Bana kıza benziyo dedi ama bi şeyler almak için erken dedi. İnşallah değişmez kız istiyorum :) down 50000 de 1 çıktı benim de. Doktor güzel dedi. Diğer kromozom bozuklukları içinde milyon olasılık dedi. İnşallah sağlıkla büyürler

Evet anadolu yakasında oturmaya başladım evlenince buraların doktorları berbat araştırma yapıcam artık bu arada çok teşekkür ederim cevap verdin için canım

Erdem hastanesi Yasemin Çakar kement. Benim doktorum ve dünya tatlısı. Çok ilgili. Düşünebilirsin canım

evet canım her ne kadar kesinde konuşsa ben 5 6 aylık olana kadar birşey almayı düşünmüyorum.. benimde 10000 de 1 çıktı risk oranı inşallah tatlım inşallah sağ salim doğarlar sağ salim büyürler inşallah

Yaşasın bugün ben de gördüm bebiş imi. Hem keseye hem bebeği gördük hem de kalp atışlarını duyduk . allah herkese nasip etsin . yalnız normalde bugün 7+3 günlük ama ultrasonda 6+4 günlük çıktı. Doktor 1 hafta geç dollenmistir dedi. Yine de sen 7+3 ü dikkate al dedi.

Maşallah canım, Allahım kucağına da almayı nasip etsin. Ben de haftasonu doktora gidecem kalp atışı için. Umarım bir sorun olmaz da minik kalbini duyarım. 6+3 olacaz doktora gittiğimiz gün. Sence duyulur mu kalp atışı?

Duyulur canım bence. İnşallah duyulur. benim 6+4 ken duyulduysa rahatlikla sen de duyarsin canim

Günaydın kızlar .ya benim dün geceden beri ara ara giren ağrılarım var gece hep yer değiştirdim artık baskı yapıyor da ondan mı ağrıyor dönüp duruyorum yatakta.endişelenmeye başladım.cumartesi de kontrolüm var

Bende geceleri rahat yatamıyorum artık canım uykum çok bölünüyor. Korkma bi şey yoktur güzel haberlerinle gel

duramıyorum inan şuan o kadar çok başka doktora gidesim var ki sonra diyorum otur oturduğun yerde zaman su gibi akıp geçiyor
meraba canım, çocuk doğana kadar hedalde bitmeyecek bu sabızsızlığımız :) bende sabırsızlanıyorum, müdürüm izin verdi 2 hafta çok şükür. ben özele hiç gitmedimya bebeğimi daha net görürüm demi ordaki ultrasonda ?

Ben Istanbul'dayım canım ama Keske yakın yerlerde olsaymışız, ne güzel olurdu.Bebişlerimiz arkadas olurdu birbirine.Doktorun iyiyse sorun yok, önemli olan o. Ben de 1 hafta 10 güne ögrenirim oyleyse testi verdikten sonra

yakın olsaydık tanışmak isterdim canım, güzel düşüncelerin için ayrıca teşekkür ederim okurken, staj yaparken oralara yakındım ama erzurumlu olduğum için aileme yakın olmak istedim. atamamı doğuya istedim ve burada evlendim. :) inşallah hastaneye gidince güzel haberlerle gelirsin canım

Endişe etme canım ben de bata 2 gün kala öğrenmiştim hatta seninki kadar bile değil 29 çıkmıştı ve o gün kahverengi kanamam oldu dr sordum yerleşme dedi ve adet günümde 190 oldu şu an gayet iyiyiz sıkıntı stres yapma herşeyi bebiş etkilenir

merhabalarr
bende hamıle oldugumu yenı ogrendım 6 haftalıkmışım cumartesı ılk doktor kontrolum olacak neler beklıyo benı cok sabırsız ve heycanlıyım hersey cok guzel olur umarım :) herkeze sağlıklı mutlu gunlerrr

Arada biseyler oluyor kuzum.ama daha ayirt edemyorum :) doktor ikinhaftaya jadar net hissedebilcegimi soyledinheycanla bekliyorum :) saglikli sihhatlinolsun yavrularimiz cinsiyet blli olunca haber et kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…