gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Amin canim insallah gösterir bende cok merak ediyorum :) 4 hafta olsa yine neyse 5 hafta dedikerinde gercekten hic gecmiyo zaman :KK70: 13 günümüz kaldi hayirlisiyla. Sende ne gibi belrtiler var? Hani derler ya eskiler kiz olunca soyle oluyo erkek olunca boyle oluyo falan diye :)
Yaa valla bende hep kız belirtileri vardı. Ekşi şeyler fln yiyorum. göbeğim çıkmadı. popo dan kilo aldım. yüzüm de sivilceler çıktı. Hatta burda da konusu geçmişti seninki kesin kız olacak diye :KK70: erkekmiş ya bebişim :KK70: sürpriz yaptı bize :KK70:

Alya_naz Alya_naz muray19 muray19 ZelGN ZelGN kızlar meraba :)

doktora gittim ense kalınlığımızı ölçtü her şey normal dedi. bebişim 6.2 cm olmuş. 3 gün tekrar geriye kaydık 12+2 olmuşuz. kanı verdim ama devlet hastanesi olduğu için sonuçlarım 3 haftaya çıkcak.
çok mutluyum şükürler olsun bebişimi gördüm sıkıntı yok. eli ayağı öyle oynuyorki yerinde durmuyordu, doktor dedi onu uyandırdık bebeğin sana bakıyor.
kızlar ikili testimin sonucunu öğrendim çok şükür normalmiş 1/10.000 dedi sekreter tabi herşey Rabbimin elinde bu testler tam sonuç veriyor diye birşey yok Rabbim korusun inşallah

canım gözün aydın. Darısı benim başıma inşallah :)

doktora gittim ense kalınlığımızı ölçtü her şey normal dedi. bebişim 6.2 cm olmuş. 3 gün tekrar geriye kaydık 12+2 olmuşuz. kanı verdim ama devlet hastanesi olduğu için sonuçlarım 3 haftaya çıkcak.
çok mutluyum şükürler olsun bebişimi gördüm sıkıntı yok. eli ayağı öyle oynuyorki yerinde durmuyordu, doktor dedi onu uyandırdık bebeğin sana bakıyor.

canım çok sevindim sağ salim görmüş olmana insan o kıpır kıpır hallerini gözünün önünden atamıyor çok güzel hep öyle kıpır kıpır olsunlar inşallah :KK68: test sonucunu hiç sıkıntı yapma kendine ense kalınlığını ölçmüş bi sıkıntı yok demiş test sonucuda eminim iyi gelir canım gözün aydın tekrar :KK15:

canım çok sevindim sağ salim görmüş olmana insan o kıpır kıpır hallerini gözünün önünden atamıyor çok güzel hep öyle kıpır kıpır olsunlar inşallah :KK68: test sonucunu hiç sıkıntı yapma kendine ense kalınlığını ölçmüş bi sıkıntı yok demiş test sonucuda eminim iyi gelir canım gözün aydın tekrar :KK15:

sağol canım benim walla moralim çok düzeldi bebeğimi gördüm sürekli dönüyordu kendi etrafında Allah ım isteyen herkese nasip etsin. :KK15: önemli safhalardan birini atlattık sayılır :KK73:

valla canım bende bakıyorum hep ama yok inşallah kötü birşey yoktur :KK17::KK17::KK17:

muray19 muray19 canlaerrr kuzularrr ballarrr cok uzak.kaldik dimi haklisiniz valla , bir suredir gorunurlerde yoktum.canlarim hersey.mukemmel herseu yolunda 4.ayimiz bitti sayilirr kontroller tahliller coo sukur cok iyi ve teuzoslarii bugun ogrendik kizimiz oluyor eylül elifimiz geliyormusss :) rabbime bin sukur sizlee nasilsiniz ne var ne yok bakalimm Sup3risi Sup3risi enchante enchante

sağol canım benim walla moralim çok düzeldi bebeğimi gördüm sürekli dönüyordu kendi etrafında Allah ım isteyen herkese nasip etsin. :KK15: önemli safhalardan birini atlattık sayılır :KK73:
çok şükür canım Rabbim tamamına erdirsin inşallah bir sonraki kontrole kadar nasıl sabredeceksin bakalım :)

muray19 muray19 canlaerrr kuzularrr ballarrr cok uzak.kaldik dimi haklisiniz valla , bir suredir gorunurlerde yoktum.canlarim hersey.mukemmel herseu yolunda 4.ayimiz bitti sayilirr kontroller tahliller coo sukur cok iyi ve teuzoslarii bugun ogrendik kizimiz oluyor eylül elifimiz geliyormusss :) rabbime bin sukur sizlee nasilsiniz ne var ne yok bakalimm Sup3risi Sup3risi enchante enchante
evet canım baya bir uzak kaldın merak ettirdin çok şükür ki herşey yolundaymış Allah tamamına erdirsin inşallah kuzucuğuna sağ salim kavuştursun tabi bizleride :KK68:

çok şükür canım Rabbim tamamına erdirsin inşallah bir sonraki kontrole kadar nasıl sabredeceksin bakalım :)
sabretmek çok zor canım ama haftaya izne ayrılıyorum inşallah :halay: eşim sıkıntı olmazsa özele götürcek beni. bebeğimi daha net görcem inşallah. o yüzden fazla sabırsızlığım yok canım :oops:

Doktorumda bana 11 .haftamda erkeğe benziyor dedi benimde canım tatlılar çekiyor son zamanlarda :)
Benimde canim hic eksi cekmedi ama kiz cocuktada tatli yiyen cok hic belli olmuyo :) ben eskidende tatli yiyodum halada öyleyim catlicam vallahi ögrenenleri gördükce daha cok merak ediyo insan :)

Gittim zaten doktora canım,bisey yokmuş allaha sükür,ama ben cok tedirgin oldum progestan verdi bi sıkıntı yok ama biz yine tedbir alalim dedi,onu kullaniyorum fitil olarak,olmadi zaten bidaha cok sükür
Sevindim canim iyi bari dikkat et kendinede bebisede rabbim onlari bize bagislasin

Yaa valla bende hep kız belirtileri vardı. Ekşi şeyler fln yiyorum. göbeğim çıkmadı. popo dan kilo aldım. yüzüm de sivilceler çıktı. Hatta burda da konusu geçmişti seninki kesin kız olacak diye :KK70: erkekmiş ya bebişim :KK70: sürpriz yaptı bize :KK70:
Benimki kesin kiz o zaman :) eskiden aldigim gibi kilo aliyorum sivilce var ama minik minik cok degil göbegimde enine görünüyo dik degil of ya eskilerin dedikleri cikmiyo zaten :KK70:

Daha dün aklimdan gectin kalbim temizmis :) oy cok sevindimm sende ögrenmissin ne güzel ya :) bizde yarin 4 aylik oluyoruz ve randevu ayin 28 inde bekliyorum heyecanla insallah benim bebisimde gösterir :) hissetmeye basladinmi hareket falan?

sabretmek çok zor canım ama haftaya izne ayrılıyorum inşallah :halay: eşim sıkıntı olmazsa özele götürcek beni. bebeğimi daha net görcem inşallah. o yüzden fazla sabırsızlığım yok canım :oops:[/QUOTE
ooooh ne güzel valla hem izin yapcaksın hem bebişi görceksin :KK76: ben mide bulantılarım olduğu dönemde yedim iznimin çoğunu keşke benimde olsaydı şuan hava soğuk otururdum evimde ne güzel :kahve:

kızlar ben hiç kilo almadım ya tam tersine bir kilo vermişim 55 ile başladım şuan 54 falan alamıycam gibi geliyo kilo :KK42:

Ne mutlu senin adına darısı tüm test yaptıracaklara inşallah

Masaaallah Canım benim :nazar::nazar: Cok sevindim gercekten. Hep böyle güzel sonuclar olsun insaallah :dua: Ben de önümüzdeki Salı günü gidecegim kontrole... Zaman gecmiyor :KK70:

Masaaallah Canım benim :nazar::nazar: Cok sevindim gercekten. Hep böyle güzel sonuclar olsun insaallah :dua: Ben de önümüzdeki Salı günü gidecegim kontrole... Zaman gecmiyor :KK70:

sağol canım Allah razı olsun. bi hafta geçer sabretmekten başka şansımız yok. inşallah bu defa cinsiyetini öğrenebilirsin canım. :oops:benimde 3 hafta ya 2 li test sonucu çıkacak devlet hastanesinde yaptırdım çünkü. burda özel hastane yok malesef. izne çıkıcam inşallah giderim bi yerlere. :anneadayı:

X