gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Kiz sen daha cinsiyetini ögrenmedinmi? Catlican diye korkuyorum valla :KK70: saka tabiki hayirli haberlerle gel rabbim gönlüne göre versin insallah. Benim daha 18 gün var catlicam bende :KK70:
ayhhh yok canım yaaa öğrenemedik bi türlü :KK70: du bakalım yarın kontrol var çıkacak meydana :anneadayı: valla dediğin gibi çatlıcam :KK70:

Lekelenme sebebiyle acile gittim :-( ve bebeğimin kalp atışını gördüm. Boş boş dinlen dedi doktor. Kalbinin attığını gördüğüm andan beri hala ağlıyorum. Resmen anne merak etme ben iyiyim der gibi...

çok sevindim canım benim darısı başıma inş. ben daha duyamadım dün gittim konrole 15 gün sonra falan duyulur dedi doktorum :) hayırlısı artık. ne hissettin anlatsana :)

çok sevindim canım benim darısı başıma inş. ben daha duyamadım dün gittim konrole 15 gün sonra falan duyulur dedi doktorum :) hayırlısı artık. ne hissettin anlatsana :)
Cihazdan kaynaklı Can'ım. İlk gittiğim hastanedeki cihaz kesemi zor gördü. 2 saat sonra başka hastaneye gittim, cihazları gerçekten çok iyi ve yeniydi emen bebişimi gördü şükürler olsun

Yaa kızlar ben bide isim konusuna takığım bu aralar :KK43: çok kararsızım yani... Sizler isim düşündünüz mü ? Hangi isimleri koyacaksınız ?

isimmmm en sevdiğim :) ben erkek olursa yiğit emir ya da poyraz emir kız olursa beren nisa ya da masal koycam inşallah Rabbim o günlere kavuşturursa sağ salim :)

muray19 muray19 canım naptın kontrolün nasıl geçti ? :halay:
hayırlı haberlerini bekliyorum inşallah :KK200::dua:
tatlım salı günü gittim ben biraz koyu sarı akıntım vardı tedirgin etti beni o yüzden erken gitmek durumunda kaldım sana yazmıştım aslında ama bildirim gelmedi demekki. salı günü ikili testimizde yapıldı canım önümüzdeki salı günüde sonucunu öğrencem inşallah doktor ultrasonla gördüğüm kadarıyla bir sıkıntı yok dedi. uyuyordu benim meleğim doktor biraz uğraşınca uyandı elini kolunu hareket ettirmeye başladı :) seninde yarındı sanırım kontrolün tatlım haberdar et mutlaka

tatlım salı günü gittim ben biraz koyu sarı akıntım vardı tedirgin etti beni o yüzden erken gitmek durumunda kaldım sana yazmıştım aslında ama bildirim gelmedi demekki. salı günü ikili testimizde yapıldı canım önümüzdeki salı günüde sonucunu öğrencem inşallah doktor ultrasonla gördüğüm kadarıyla bir sıkıntı yok dedi. uyuyordu benim meleğim doktor biraz uğraşınca uyandı elini kolunu hareket ettirmeye başladı :) seninde yarındı sanırım kontrolün tatlım haberdar et mutlaka
bildirim geldi hatırladım canım ama inan ikili test kısmını hatırlayamadım afedersin :oops:

sevindim sıkıntı olmamasına canım, yok yarın değil canım haftaya ya salı ya da perşembe gidicez inşallah :anneadayı:

cinsiyetle ilgili bişey dedi mi peki canım :KK200:

bildirim geldi hatırladım canım ama inan ikili test kısmını hatırlayamadım afedersin :oops:

sevindim sıkıntı olmamasına canım, yok yarın değil canım haftaya ya salı ya da perşembe gidicez inşallah :anneadayı:

cinsiyetle ilgili bişey dedi mi peki canım :KK200:
tatlım nolcak sanki insanlık hali unutulur ben de senin randevu tarihini unutmuşum bak :KK48: cinsiyetle ilgili önceki kontrolümüzde en az üç hafta demişti zaten tatlım o günde birşey söylemedi ben de sormadım ama çok merak ediyorum bir sonraki randevum 6 aralık daha çok var :KK17:

tatlım nolcak sanki insanlık hali unutulur ben de senin randevu tarihini unutmuşum bak :KK48: cinsiyetle ilgili önceki kontrolümüzde en az üç hafta demişti zaten tatlım o günde birşey söylemedi ben de sormadım ama çok merak ediyorum bir sonraki randevum 6 aralık daha çok var :KK17:

ben sorcam canım bakalım tahminleri var mı acaba :KK49:erkekse belli olabilir diyenler var, hepimiz için hayırlısı inşallah :KK200:

ben sorcam canım bakalım tahminleri var mı acaba :KK49:erkekse belli olabilir diyenler var, hepimiz için hayırlısı inşallah :KK200:
amin canım benim inşallah haberdar et mutlaka çatlarım yoksa inşallah öğrenmiş olarak gelirsin :KK66:

X