gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Günaydın kızlar cinsiyet en erken ne zaman göstermeye başlıyor kendini
Ablamın doktoru 7.haftasında söyledi kız diye. Rahimde yatış pozisyonundan ve kalp atış hızından biliyorlar aslında. 16.haftasında kız olduğu kesinleşti.

Ben de bugün keseyi gördüm şükürler olsun. 10 gün sonra tekrar kontrolüm var

dr lar gerçekten çok inceliyor ve anneyi de strese sokuyor. hemen hemen herkese söyledikleri ilk şey "dış gebelik olabilir" Banada seri takip edelim dedi ilk öğrendiğimde. 2 günde bir kan verecekmişim ve vajinal ultrasona girecekmişim. Tabii ki yapmadım 7. 8. haftama kadar bekledim. Ve sonra başka dr a gittim bebekte göründü kalp atışı da duyuldu. O kadar stres yapıp ağladığımla kaldım. Tabii yine senin tercihin doktoruna güveniyorsan ve başından daha önce böyle bir olay geçtiyse takipte kal. Ama çok fazla üzme strese sokma kendini her şey olacağına varıyor.

Acikcasi haptan sonra rahatladım canım benim mideyi tıka basa doldurmamakla beraber fındık ceviz et balık süt ve süt ürünlerine basladim canım şükürler olsun mide bulantısı böyle yapıyormus demek ki beni

Senin de mi boyle bur durumun olmustu canim? her seyi pat diye soyluyorlar ya.

Doktorum olabilir dedi. Geç başlayan da oluyormuş.. midem bulanmıyor ama kusuyorum ne yesem boğazımda.. serum verdi 2-3 gun tutar seni dedi.. Sonrasında devam ederse tekrar serum verecek.. insallah cok uzun sürmez..
geçmiş olsun canım. bilgiler için teşekkürler.

çok sevindim canım dedim ben sana bak Rabbim korumuştur onu ben de yarın sabah kontrole gidicem inşallah bizimde herşey yolundadır ben de senin gibi görebilirim bebişimi

çok sevindim canım dedim ben sana bak Rabbim korumuştur onu ben de yarın sabah kontrole gidicem inşallah bizimde herşey yolundadır ben de senin gibi görebilirim bebişimi

sağol canım Allah razı olsun tabiki görürsün canım aynı gidiyoruz aşağı yukarı kafa kocaman, el ve ayakları belirginleşmiş artık embriyoluktan çıkmışlar

sağol canım Allah razı olsun tabiki görürsün canım aynı gidiyoruz aşağı yukarı kafa kocaman, el ve ayakları belirginleşmiş artık embriyoluktan çıkmışlar
ayyy ne güzel ya videoya çekseydin açar açar bakardın

muray19 fotoğrafı var elimde. çalıştığım yerde telefon yasak o yüzden bazen almıyorum yanıma olsaydı keşke çekseydim canım haklısın

inşallah canım güzel haberlerini bekliyorum. ilk hamileliğimiz olduğu için hop oturup hop kalkıyoruz 2 hafta nasıl geçecek bilemiyorum bende. en çok cinsiyetini merak ediyorum
aynen canım ya inşallah sağlıklı sıhhatli şekilde tamamlanır Rabbim kucağımıza almayı nasip eder ben de çok merak ediyorum cinsiyetini duygularım her an değişiyor bi kız hissediyorum bi erkek

aynen canım ya inşallah sağlıklı sıhhatli şekilde tamamlanır Rabbim kucağımıza almayı nasip eder ben de çok merak ediyorum cinsiyetini duygularım her an değişiyor bi kız hissediyorum bi erkek
ben net olarak bişey hissetmiyorum. herkes karnım ileri doğru birden çıktığı için erkek diyor ama ben hayırlısı diyip geçiştiriyorum. halbuki merakımdan çatlıyorum. 2 hafta sonra diyorum azıcıkta olsa belki belli olur

kimi rüyesında görüyormuş, ben net olarak daha bişey görmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…