gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Adetime üç gün kala 38.27 Beya hcg adetimi bir gün geçince 444.15 olmuş daha çok var mı bebeğimi görmeme

Bebeğe bakmadı ayin 17 sinde bakmisiz kalbini duymuşuz dedi. benim şeker biraz yüksek çıkmıştı onun sonuçlarını aldım çok şükür normal hersey , hap verdi bulantım için ve sürekli dondurma yersen kilo alırsın dedi. 14 kasıma randevu verdi tekrar.
Bizim burda doktor kiloya hicbisey demiyo nedense :) yemek yiyince kilo almican sanki ne alaka bende cok tatli yiyorum sekerim cikar sanmistim 6 haftalik kan aldilar bisey cikmadi ozaman ama iyi olmana sevindim canim sen ne yiyebiliyosan onu ye ama tabi sirf dondurma olmasin bende cok saglikli beslenemesemde yinede yemeye calisiyorum biseyler.

günaydın kızlar :) inşallah bebişleriniz ve siz sağlıkla afiyettesinizdir :KK200:

cumartesi günü anlamadığım bir şekilde oturur vaziyette düştüm. o günden karnımda kesemin olduğu kısım ağrıyor. kan lekelenme yok çok şükür. acilde ultrason yoktu bakamadılar :KK42: bugün doktora gidicem ama inşallah bişey yoktur.

böyle bi durum yaşayan oldu mu aranızda. 2 buçuk aylık oldum ben. hapşırınca öksürünce damarlarım acıyor sanki

günaydın kızlar :) inşallah bebişleriniz ve siz sağlıkla afiyettesinizdir :KK200:

cumartesi günü anlamadığım bir şekilde oturur vaziyette düştüm. o günden karnımda kesemin olduğu kısım ağrıyor. kan lekelenme yok çok şükür. acilde ultrason yoktu bakamadılar :KK42: bugün doktora gidicem ama inşallah bişey yoktur.

böyle bi durum yaşayan oldu mu aranızda. 2 buçuk aylık oldum ben. hapşırınca öksürünce damarlarım acıyor sanki
günaydın canım öncelikle geçmiş olsun korkutma kendini inşallah birşeyi yoktur bebişinin bir sorun olsaydı zaten Allah korusun kanama falan olurdu diye düşünüyorum düşünce kastıysan kendini o yüzden acıyo olabilir

günaydın canım öncelikle geçmiş olsun korkutma kendini inşallah birşeyi yoktur bebişinin bir sorun olsaydı zaten Allah korusun kanama falan olurdu diye düşünüyorum düşünce kastıysan kendini o yüzden acıyo olabilir
teşekkürler sağol canım :KK200: fazla kasmadım canım çünkü dediğin gibi kanamam olmadı ama ağladım biraz üzüldüm. yattım yormadım kendimi bugün ne ollur ne olmaz diye doktora gideyim dedim. inşallah bişey yoktur

teşekkürler sağol canım :KK200: fazla kasmadım canım çünkü dediğin gibi kanamam olmadı ama ağladım biraz üzüldüm. yattım yormadım kendimi bugün ne ollur ne olmaz diye doktora gideyim dedim. inşallah bişey yoktur
bizide haberdar et tatlım Rabbim korur meleğini merak etme ama yinede için rahat etsin git doktora

Benim de degerlerim duzgun yukselmiyormus. 229-342 ve 460 2 gun arayla yapilan olcumler. dun de ultrasonla bakti anormal bir sey goremedim dedi ama dis gebelik konusunda beni cok korkuttu :KK43: ultrasona da baktim kara bi delik var cizgiyle isaretlenmis. insallah o kesedir. yarin yine kan degerlerime bakicaklar :KK43:

12. haftadan sonra kusmalarım başladı.. şimdi aradım doktoru gel serum takalım dedi.. pufff ben serum yemeye gidiyorum.. yoksa açlıktan ve susuzluktan bayılacağımmmm. ne yesem çıkarıyorum..

12. haftadan sonra kusmalarım başladı.. şimdi aradım doktoru gel serum takalım dedi.. pufff ben serum yemeye gidiyorum.. yoksa açlıktan ve susuzluktan bayılacağımmmm. ne yesem çıkarıyorum..

ben zannediyodumki 12. haftadan sonra bulantı kusma gittikçe azalır. tekrar mı başlıyo canım ? bende hafif bulantı daha çok tiksinmelerim vardı. ateşli hastalık geçirdim 9. haftamda kustum. onun dışında bişeyim yok çok şükür ama inşallah bulantı olmaz.

Valla canm bana 8+5 miydi ne göbekten bakıldı. Ama ablama 6-7 haftalarda bakıldı. Kese bi kere görününce değere gidaha bakılmıyo ki. Yani ben 3 kere kan verip 10 gun bekledim öle gidip keseyi gördüm yani değerim kaçtı hiç bilmiyorum
Ben bugün gittim doktora göbekten baktı kese göründü dedi ama bebeği göremedi 2 hafta sonra gel dedi

Çok geçmiş olsun 12.haftadan sonrada oluyormuş böyle şeyler demekki inşallah biran evvel toparlarsın kendini

ben zannediyodumki 12. haftadan sonra bulantı kusma gittikçe azalır. tekrar mı başlıyo canım ? bende hafif bulantı daha çok tiksinmelerim vardı. ateşli hastalık geçirdim 9. haftamda kustum. onun dışında bişeyim yok çok şükür ama inşallah bulantı olmaz.

Doktorum olabilir dedi. Geç başlayan da oluyormuş.. midem bulanmıyor ama kusuyorum ne yesem boğazımda.. serum verdi 2-3 gun tutar seni dedi.. Sonrasında devam ederse tekrar serum verecek.. insallah cok uzun sürmez..

X