gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Canım karnın mı çıktı :) bende şişkinlik var o da sabah kalktığım da geçiyor gibi :))

Cok gecmis olsun saglikla beslensin artik bebisin oh mis :)

Kızlar bogazlarim çok kötü şişti nefes bile alamıyorum bunu nasıl gecirebilirim yaa
Ne cok sicak ne soguk ilik biraz sicaga yakin bol balli süt ic bide limonlu corba yakmasin ama ilik olsun yumusatir en azindan ben kendimi bildim bileli senelerdir cektim sukur iki yildir daha az oluyo.

Kizlaar bende hamileym daha yenj iste asilamayla kaldim daha keseyi gormedik en son pazar gunu hcg 87.73 tu benim karnim 3 aylik hamile gibi cikti kaburgalarimin olduggu yerler agriyo karnimi iceri bile cekemiyorum nie bu kadar davul gibi sismis olabilirim bi fikriniz var mı

Gaz şişkinlik oluyo Can'ım bende öyleyim. Benimde pazar günü beta 444.15 çıktı yarın gitçem doktora inşlh görebilirim

Bende de oldu canım korkma hatta ayak tırnaklarımi kesiyordum duzdldim kramp girdi sol tarafima bebek sağ tarafta acı ile yattım sonra hapsirinca sağ tarafim acidi bu da 10. Haftada filan oldu ama çok şükür bebisim iyi korkma yani) geliştiği için acı veriyorlar bize:))

Sağol canım çok teşekkür ederim , ya yıllardır hasta olmam aksilik ya işte ilaç icemicem ya şimdi olacağı tuttu yaparım canım benim çok sağol. sen kaçıncı haftadaydin ?
Bende 1 ay once falan grip olmustum her otuda icemiyosun malesef, balli süt limonlu cayla atlattim. Normalde 12 hafta 5 günlük ama ultrasonda bi hafta büyük cikti dogum tarihide 1 hafta öne geldi 13hafta 5 günlügüz hayirlisiyla. Sen kacinci haftandasin?

sağol canım. dün doktora gittim bebeğim çok şükür iyi. hapşırınca öksürünce tutuluyorum çok ani ağrılar saplanıyor hem sağ hem soluma. bebeğim solumda benim. sağıma yatabiliyorum düz bile yatamıyorum.

Benimki de sağda olduğu için sola yatiyorum sağda da pek sıkıntı olmuyor sırt ustu de yatiyorum ama bazen afedersin kalcam ve belim kopacak gibi ikiye yarilacak gibi agriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…