gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

dimi canım ya doktor randevum var yarın bebeği gördükten sonra konusucam doktorum ile cevabin için çok sağol canım benimmm. Rabbim sağ saglim kucagimiza almayi nasip etsin.
Aminnnnn insallah sana ne iyi geliyosa onu ye ilk uc ay sorun degil uc aydan sonrasi önemli bebek artik senden beslenmeye basliyo kilo almaya basliyo

hahahah napıyım yaa ilk defa olan bir şey sen öğrendin tabii rahatsın.. Bu defa da öğrenemezsem başka bi dr a gidicem ztn
Seni böyle gördükce bende meraklaniyorum canin ne istiyo cogunlukta? Ben tatli yiyorum hep ama normaldede yerdim hic eksi istemiyo canim anneme dedim yatti kalkmadi diyo erkek bebek tembel oluyo ama oda tam kesin degil ve ben 5 hafta beklicem malesef

selam kızlar ikili taramayı yaptırdık ölçümler normal, kan testini de haftaya alacağım. Arada az miktarlı kanamam olduğu için progesteron alıyordum doktor şimdi de iğne yazdı. Bir daha kanama olursa iğne vurdurcam.

Benim değerim de 2456 ama göremedim dedi göbekten bakınca. Pazartesi bir daha gidicem

Benim de canım çoğunlukla ekşi ve tuzlu. Buraya yazmiyim şimdi ne çektiğini tam olarak.. ama çikolata vazgeçilmezim. Sabah aç karnına bile yiyorum :)

Benim de canım çoğunlukla ekşi ve tuzlu. Buraya yazmiyim şimdi ne çektiğini tam olarak.. ama çikolata vazgeçilmezim. Sabah aç karnına bile yiyorum :)
Ben yiyemem ac karnina migdem bulanir :) bu arada migde eksimesi cok oluyo bende baska yasayan varmi acaba?

Kızlar değer kaçken göbekten bakılınca görünüyor kese ve duyuluyor kalp atışı ?

Kızlar değer kaçken göbekten bakılınca görünüyor kese ve duyuluyor kalp atışı ?
Valla canm bana 8+5 miydi ne göbekten bakıldı. Ama ablama 6-7 haftalarda bakıldı. Kese bi kere görününce değere gidaha bakılmıyo ki. Yani ben 3 kere kan verip 10 gun bekledim öle gidip keseyi gördüm yani değerim kaçtı hiç bilmiyorum

Benim değerim de 2456 ama göremedim dedi göbekten bakınca. Pazartesi bir daha gidicem
Merhaba canım. Bende salı günü keseyi gördüm çok sukur. Beta 3999 iken göründü doktorum zor gördü büyük ultrasyonla kesinleşti 4+6 günlükmuş. Darısı senin başına canim.

Kızlar bu arada aklinizda olsun çocuk doğunca 7. Gün saçı kesilip ağırlığınca para dağıtmak sunnetmis özellikle 7. Gün olunca çocuğun hem zekası hem de gözleri gelisirmis birde doğuma yakın bol hurma yemek doğumu kolaylastirirmis İstanbul da olanlar varsa orada bi hastanede suda doğum yaptiriyorlarmis

Aman dikkat et kendine nasil gecti doktor?
Bebeğe bakmadı ayin 17 sinde bakmisiz kalbini duymuşuz dedi. benim şeker biraz yüksek çıkmıştı onun sonuçlarını aldım çok şükür normal hersey , hap verdi bulantım için ve sürekli dondurma yersen kilo alırsın dedi. 14 kasıma randevu verdi tekrar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…