gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Canim gecmis olsun benim hic bulantim olmadi oyle kusma falanda yasamadim ama bebek saglikliysa emin ol normal bir sorun yok doktorunada danis sen yinede, herkesin hamileligi fakli oluyo. Dondurmada iyi annesi bisey olmaz en cok kalsiyum zaten yumurta, süt, peynir, yogurt ve dondurmada var :) ama seninkide harbi seker valla cani en guzel sedi istiyo bi o iyi geliyo :)
dimi canım ya doktor randevum var yarın bebeği gördükten sonra konusucam doktorum ile cevabin için çok sağol canım benimmm. Rabbim sağ saglim kucagimiza almayi nasip etsin.

İki günde bir iki katı olmalı.
O zaman size şöyle söyleyim adetimden 4 gün önce yani geçen pazar evde test yaptım pozitif cıkınca kan testi yaptırdık hastanede 27.05 çıktı çarşamba yani dün yani 3 gün sonra 163.00 çıktı değerim nasıl sizce?

Merhaba hanımlar bişey sorucam bu kalp atisi 140 130 diyolar onu doktormu söylüyo nerden anlasiliyo kalp atisi ritim sayısı

O zaman size şöyle söyleyim adetimden 4 gün önce yani geçen pazar evde test yaptım pozitif cıkınca kan testi yaptırdık hastanede 27.05 çıktı çarşamba yani dün yani 3 gün sonra 163.00 çıktı değerim nasıl sizce?
İkiz olabilir belki canım değerin yukselmis 1 hafta sonra doktora gidersen keseyi gorursun

merhaba kizlar benim adetime 3 gun kala 420.12 cikti değerim. adeti 6 gun gecti salı günü 6190 cikti. Yarın keseyi gormeye gidicem inşallah. kalp atışı hafta ile mi ilgili yoksa değere görede belli oluyor mu

İki katını çok rahat geçmiş hayırlısı olsun.. Sağlıklı bir gebelik geçirirsiniz umarım :KK66:

Benimki de 187 çikti .önce ben de fazla dedim bir den ürktüm ama doktor normal dedi .çok hizli atanlarin kizlari oluyormuş canım :)
Ay hayırlısı sağlıklı olsunda:) ama o olay çok doğru değil ya arkadaşlarım var hep dikkat ettik birinin kalp atisi 125ti kızı oldu birinin 160ti oğlu oldu sağlıklı olsunlarda

enchante enchante ben dr. banu çiftçi'yi takip ediyorum da hafta hafta kuzum, bak erkek bebek için 13. - 14. hafta belli olabilir cinsiyeti ama kızlar için en erken 15. ve 16. hafta beklenmelidir diyor. kız seninki bak bir kez daha emin olduk :KK70:

sen beni öldürecen :KK70: bari benim doktora git de bi söylesin sana cinsiyetini kurtul bu meraktan :KK70:
hahahah :KK70: napıyım yaa ilk defa olan bir şey :KK70: sen öğrendin tabii rahatsın.. Bu defa da öğrenemezsem başka bi dr a gidicem ztn :anneadayı::KK55:

merhaba arkadaşlar bende dün öğrendim birbuçuk yılı geçti saymayı bırakmıştım artık şükürler olsunki hamileyim ama keseyi daha göremedik riskim var daha herşeyin hayırlısı olsunnn

enchante enchante ben dr. banu çiftçi'yi takip ediyorum da hafta hafta kuzum, bak erkek bebek için 13. - 14. hafta belli olabilir cinsiyeti ama kızlar için en erken 15. ve 16. hafta beklenmelidir diyor. kız seninki bak bir kez daha emin olduk :KK70:

yaa bende kız diyorum ama bi emin olsak kesinleştirsek işte ahh :mad:
sağlıklı olsunda ben beklerim önemli olan o :dua:

Herşey yolunda gidiyor diyip baska test istermisin diye niye soruyor ki birşey çıkarsa ekstra testler istenmiyor mu
Canim her bebekte 100 birde olsa risk var yani kendin tamamen emin olmak istiyorsan baska test yaptirabilirsin bu senin istegine kalmis zaten ensesi kalin olsa illa yapilcak derdi

X