gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

ayy çok sevindim herşeyin yolunda olmasına çok şükür benimde yarın kontrol bakalım durumlar nasıl..Belki banada cinsiyet söyler :)
lazkizu ay çok sevindim ya maşallah bende c tesi gittim doktora maşallah çok iyi dedi kıpır kıpırdı benimde ikili tarama 1,02 çıktı gayet iyi dedi kan verdim hala çıkmadı cinsiyet için kıza benziyor dedi ama erken daha dedi aynı gidiyoruz :)))

Maşallah canım benim ya çok sevindim ayy bi yandan heyecan sardi beni haftaya bu zamanlarda bende minnagimi gorucem hayirli haberler veririz bizlerde senin gibi inşallah

Canım tabiki nasip kısmet işi ama dikkat etmezsen daha kötü olur. Çok sıcak suyla duş alma kolunu felan uzatma( yukarda olan seylere ). Merdiven çıkmamaya çalış. Progestan verdi mi doktorun ?
Annemin elinde olsa nefes aldirmicak o derece bana hic birsey yaptirmiyorlar sadece wcye kalkiyorum o kadar progestan vajinadan kullan dedi doktor simdilik kanamam yok cok sukur yarin belli olacak bakalim insallah iyi haberlerle doneriz

Canım tabiki nasip kısmet işi ama dikkat etmezsen daha kötü olur. Çok sıcak suyla duş alma kolunu felan uzatma( yukarda olan seylere ). Merdiven çıkmamaya çalış. Progestan verdi mi doktorun ?
Annemin elinde olsa nefes aldirmicak o derece bana hic birsey yaptirmiyorlar sadece wcye kalkiyorum o kadar progestan vajinadan kullan dedi doktor simdilik kanamam yok cok sukur yarin belli olacak bakalim insallah iyi haberlerle doneriz

Rabbim yardımcın olsun kardeşim gonlunu ferah tut iyi düşünmeye calis
Aminn canim benim cok sagol kanamam bitti cok sukur de hala icim rahat degil hic birsey hissetmiyorum ya o yuzden sanki hamile degilmisim gibi gerci daha rrahime yerlesmedi bile

ayyyy kuzummmmm nasıl mutlu oldum bitanem yaa hep böyle sağlıklı gitsin bebişin ve sağlıkla al kucağına bizi de unutma arada haber ver kuzusu merak ediyoruz seni

ya ben yine tam net göremedim karnımda gaz varmış bi de karın kaslarım çok kuvvetliymiş doya doya bi bakamadım sadece az bişey gördüm doktor çok bastırmak istemedi karnıma iki hafta sonra gel gümbür gümbür dinleyelim kalbini şuan bir problem yok kalbi atıyor bir sorun yok için rahat olsun dedi

Bende bugün doktordan geldim kızlar. Çok şükür normal çıktı ense kalınlığı. Kan verdim haftaya sonuçlar çıktığında tekrardan bakıcaz. Folik asit artık kullanmıyorum. Multivitamin kullanıcam . Cinsiyette henüz belli değil 3 hafta sonra öğrenebilicez. Bu arada 12 hafta 6 günlük çıktı benim bebiş 2 gün önden gidiyor yani. son adet tarihime göre 12 + 4 olması gerekiyor. Neyse önemli olan sağlığıydı sonuçta ve maşallah sorunsuz ilerliyoruz Darısı sizlerin başına..

bizim muayeneye göre de ben de 12+5 bugün kuzum, oluyor öyle kaymalar.. çok şükür çok sevindim herşeyin yolunda olmasına benim de kan testinin sonucu bu cuma çıkacak.. folik asiti biz de bıraktık, 3 adet vitamin ve bi de kan hapı kullanıyorum, senin vitaminler ne?

çok sağol canım valla vitaminleri daha almadım. akşam iş çıkışı alıcam. o zaman söylerim :)

kızlar 7+4 teki ultrason görüntümüz daha çok minnağız demi foto yan olmuş ya

Oyy cok tatlı maşalllah bu oluşum hayatımızdaki en büyük Mucize Rabbim sağlıkla hepimizin evlatlarının büyümesini nasip etsin
evet canım çok haklısın Rabbim o kadar büyükki içimizde bir can daha yaşatıyor sonsuz şükürler olsun duanada canı gönülden amin diyorum canım Rabbim acılarını göstermesin sağ salim kucağımıza alalım inşallah

kızlar mrb ben de 9 +4 deyim. pazar günü biraz kanamam oldu çok korktum hemen doktoruma gittim progestan başladı.ama allaha şükür bebeğimiz iyi çok şükür kalp atışı gayet ritmik ve düzenli dedi .kanamanın idrar enfeksiyonundan olabileceğini söyledi idrar tahlilime göre...neyseki kanama devam etmedi çalışıyo rum rapor aldım bol bol dinlencem artık. hareketlerini de gördüm bebişimizin çok güzel bir duygu ya ayaklarını sallıyordu..

çok geçmiş olsun canım çok şükür ki başka nedendenmiş kanama Allah bi daha yaşatmasın güzel şekilde devam etsin hamileliğimiz hepimizin

Canım bana sadece günde 1 defa kullanacağım bi hap verdi. Decavit adı. Onun dışında bir şey kullanmıcam. Bu hapın içinde bütün vitaminler varmış.

Merhaba kızlar bende Aranıza ye i katıldım kan testimi yaptırdım ilk 61 ikincisi de 493 çıktı . Adet tarihime göre 5 haftalık ama henüz doktora gitmedim 6 haftalık olsun öyle gideyim diyorum yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…