gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

O akıntı bende de oluyor ve artık eskiye göre daha çok akıntıö geliyor.doktorum zaten akıntın olacak demişti günlük ped en güzeli
ya ben de ters giden birşeyler mi var acaba diye telaş yaptım sağol canım yarın doktorumada sorcam zaten

Kizlarr benim so adet tarihm 17 eylul suanda 4+4 gorunuyorm hesaplamama gore. Dun kan verdm 3119 cikti beta kac olunca kese ve kalp atisi belli oluyo domtora nezmn gitmlyim ?

Kizlarr benim so adet tarihm 17 eylul suanda 4+4 gorunuyorm hesaplamama gore. Dun kan verdm 3119 cikti beta kac olunca kese ve kalp atisi belli oluyo domtora nezmn gitmlyim ?

Biz 5+6 da keseyi gördük öncesinde de görülüyor sanırım ben bekledim kalp atışı için iki hafta sonra gelin dedi doktor.

Vajinal olarak bakarsa kese görünür cnm ama ultrasyondan görünmesini istersen iki gün sonra git kalp atışı da 6 7 haftalarda duyulur inşallah

Kızlar bugün doktora gittim 6 haftalik hamileyim cuma günü gittiğimde kanama alanı var dedi ve progestan iğne verdi kullandım bugün baktığında kesenin büyümesi güzel kanama alanı baya kuculmus dedi buraya kadar güzel mutlu oldum derken birden bhcg değerine bakmam lazım düşük çıkarsa ilaçları keseriz düşükle sonuçlanır dedi birden moralim çok bozuldu peki bhcg düserken kese buyurmu sizce kızlar ??

canım biz 5+0'da gördük ama hcg değerim kaçtı bilmiyorum çünkü doktor istemedi hcg

kuzum dularım seninle etmez olur muyum yesin onu teyzoşu haber bizede test sonuçlarını kuzum ben merak ediyom seni kuzuşum

Kızlaaar..herkese merhaba..Bende sizin gibi beklemedeyim.Rabbim hepimizi hayırlısıyla yavrularımıza kavuştursun inşallah.. Beta değerim düşük başladı benim de onun artmasını bekledik bir süre şuan SAT a göre 5+1 im sanırım.Geçen hafta gün aşırı test yaptık artışa bakmak için cumartesi günü artık tamam dedi doktor çok şükür.İnşallah sıra kesede cumartesi giderim dedim ama okadar beklemek istemiyorum.Ne yapsam bilemedim.

lazkizu evettt haberlerini bekliyoruz merakla

kuzusu selammmm ayy yookk boyle b8sey kuzumu gordummm kipir kipir oynuodu xok ugrastirdi bizi cinsiyet icin doktorumda inat etti gorecem die yemedigim kadar cikolata yedim :) doktorumuz yuksek ihtimal.kiz dedi :) birdahaki ay netlestiricem dedi saglifi gelisimi tam haftasinda gidiyor ense kalinligi 1.2mm cikti cok sukur ALLAHia gayet saglikliyizzzz kuzularrrr darisi basiniza insallahhh videoya da aldik bakip bakip duruyorummmmm obsesif89

Canimm cok sevindim yesin teyzesi onu kizsa döner poposunu :)) darisi bana insallah bizimde sonuclar iyi cikar haftaya merakla bekliyorum. Keske banada erkenden cinsiyet söylese doktor ne kadar mutlu olucam ama sanirim onun icin beklemeliyim. Hayirlisi olsun herseyin rabbim yavrularimizi saglikla kucagimiza aldirsin insallah

Hayırlı olsn cnm cok sewndmmm bnde 2 hafta snra gtcemmm ama bnm bulantı kalmadıı pekk hamile hissetmiyormm kndmi szde nasıl durumlarr

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

ayy çok sevindim herşeyin yolunda olmasına çok şükür benimde yarın kontrol bakalım durumlar nasıl..Belki banada cinsiyet söyler :)

ben de yarın görmeye gidicem fasulyemi 9. haftaya giriyoruz Allah nasip ederse cumartesi günü gördüm ama yetmedi özledim minnağımı hem daha minicikti 1.03 cm belki biraz büyümüştür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…