gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Bir gece uyandim sag elimin bas ve isaret parmagi arasinda bileğimi sızlatan bir ahri ters sekilde uzerine yattim incittim gecer dedim ama 1 hafta oldu agri gunduzleri hafifliyor gece ve sabah şiddetli bu hamilelikte olan bir sendrom mu bilen varmi

Bayanlar a101de bebek kuvetleri cok uygun daha gecen e-bebekte masrapasi 15 tl olan seti ben 20 ye aldim kacirmayin derim

Yanlış bir bilgi vermek istemem ama ellerde olabilen tetik parmak diye bir rahatsızlık varmış hamilelikte şişliklerden kaynaklı bu ağrı yapabiliyormuş ellerde belki geçicidir ağrın geçmezse bir doktora görün için rahat etsin

Evet onu bende gördüm iyi düşünmek istiyorum bekarken doku zedelenmesi olmuştu ayni elimin ayni yerinde gece ters bi harketle onumu tetikledim diyorum haftaya muayene var doktora sorucam bunu

Slm kızlar,benim oturup kalkarken popom ve vajinamda batmalar oluyor. Yerime yerleşince geçiyor. Sizde hiç oldu mu? 2 gündür var ve hareket ederken oluyo.

Evet onu bende gördüm iyi düşünmek istiyorum bekarken doku zedelenmesi olmuştu ayni elimin ayni yerinde gece ters bi harketle onumu tetikledim diyorum haftaya muayene var doktora sorucam bunu
Bende sağ elimde ara ara hissediyorum ağrı iyice şişince nolucak diye düşünüyorum doktora sorunca benide bilgilendirir misin

Kızlar 4 gündür kasıp kavuran mide bulantim bugün yok moralimi bozmamaya çalışıyorum ama neden yok diyip duruyorum sürekli.. gogus sisligim hala var geçici bi durum müdür yaşayan var mi arada mide bulantisi geçer mi.. yahu bulanssa bi dert bulanmasa bi dert

Bisey sormak istiyorum bu alttan muayneyle kese gormek dediginiz olay nasil oluyor yani yumurta takibinde kullanilan cihazlami yapiyorlar bu islemi yoksa farkli bir islemmi

Canım benim de 6-8 haftalar arasında mide agrım çok oldu. Şuna daha iyiyim yine oluyor ama o zamanlarda ki gibi şiddetli değil.

Kızlar merhaba herkese öncelikle sağlıklı gebelik diliyorum gebe olmayan arkadaşlarımıza da tez zamanda rabbim nasip etsin inşallah diyorum:)
Ben 15.10.2016 ctesi günü test yaptırdım beta hcg 505.89 çıktı kesemz gözükmedi şuan 5.haftadayız ve cuma günü doktora gidicez. Diyorum acaba gözükücekmi kese yoksa1 hafta sonramı gitmeliyim çok kararsızım beklesem mi bilmiyorım ya yine gözükmezse diye korkuyorum sizce ne yapmalıyım şuan ki değerim ne kadar olmıştur onuda bilmiyorum kafam çok karışık

Kızlar bugun randevum var saat 16.00 da insallah keseyi görürüm bu sefer ne olur dua edin kızlarZ Allah razı olsun şimdiden...

Kızlar geçen hafta doktora gittik çok şükür miniğimi gördük kalp atışlarını dinledik. Doktorum tam 6 hafta sonrası için gün verdi ikili üçlü ve down sendromu için testler olduğunu hangisini yaptırmak istediğime karar vermemi söyledi tecrübeli arkadaşlar siz hangisini yaptırdınız?

Bende de öyle bi bakıyorum bulantı dan ölüyorum o gün bi bakıyorum bir şeyim yok anlamadım bende

Canım benim de 6-8 haftalar arasında mide agrım çok oldu. Şuna daha iyiyim yine oluyor ama o zamanlarda ki gibi şiddetli değil.
Belirtilerin kaybolması hakkında söylenen şeyler var ya iste bu evham hiç bitmiyor sanirim

Bende de öyle bi bakıyorum bulantı dan ölüyorum o gün bi bakıyorum bir şeyim yok anlamadım bende
Bulansın yaa midem bulansin istiyorum nasıl bir hastalıklı durum

Kızlarrr bugün doktora gittim keseyi gördük son adet tarihim 8 eylül bugün tam 6 hafta dolmuş oluyo geçen hafta cuma bhcg 1390 çıkmıştı. bebek ne zaman görünür fikri olan var mı? Doktor on gün sonra gel kalbini dinleyelim dedi.

Biri bana lutfen cevap yazabilirmi cok merak ediyorum.

Bisey sormak istiyorum bu alttan muayneyle kese gormek dediginiz olay nasil oluyor yani yumurta takibinde kullanilan cihazlami yapiyorlar bu islemi yoksa farkli bir islemmi

Benimde sat 9 Eylül aynıyız pazartesi keseyi gördük şükür iki hafta sonraya kalp atışı için çağırdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…