Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

merhaba arkadaşlar geçmiş bayramınız kutlu olsun benim günüm ayın 5 iydi test yapmadım yarın sabah yapacağım adet düzensizliğim olduğu için ümitlenmek istemiyorum ama beklemek çok zor inşallah güzel haberler veririm size

aa kızlar bu arada şu meşhuuur beyaz soğan kürüne başladım dün akşam, belki bebik vardır diye adet oluncaya kadar bekledim çünkü yanlış anlamaıysam eğer bu soğan söktürücü özelliğe de sahip ve embriyonun tutunmasını güçleştirebiliyormuş. Onun için şimdi en uygun zaman bana göre. Bundan bi nane olur mu bilmiyorum ama teyzekızının rahim boydan boya iltihaplanmıştı 3-4 ay önce bu zamazingoyu denedi hem o sorunu geçti tosbaaamın hem de göbeki gitti. Ben de şimdi bi iki kilo versem ne iyi olur bebek hazırlığı öncesinde dedim . Uzattım ama işte böyle ahvalim. :tomato:

İnşallah arkadaşım, merakla bekliyoruz bizler de, "bebiko haberlerini" :Saruboceq:a.s.

nesli hasta olursam bende soğan kürünü yapacağım geçen ay 20 gün falan geçince ben doktora gittim kistlerin var demişti belki iyi gelir inşallah ocakta mutlu haberi verirsin sende bizlere

arkadaşım hayırlısı allah gönlüne göre versin hamilesindir inş.:CüvCüv: bize de ışık olursun yerimseniben

Nesli canım nasıl bir kür bu paylaşırmısın fisfisfis

sagol canim yuzde yuz haklisin inan bende aslinda cani gonulden inaniyorum bu dusuncelere yine de insan arada dertlenmeden duramiyor. ama inaniyorum Insallah biz de bir gun siramizi salicaz.

listeyi bi güncellemek istedim.bu arada ne kadar çok 20 aralıgı bekleyen var benim gibi :))

selam kızlar yine kimse yok bende yarın hastalancam herhalde belirtiler öyle sanırım bu ayda olmadı ama hastalanana kadar umudumu kaybetmiyeceğim

selam kızlar yine kimse yok bende yarın hastalancam herhalde belirtiler öyle sanırım bu ayda olmadı ama hastalanana kadar umudumu kaybetmiyeceğim

hayırlısı canım umarım güzel haberini alırız bekliyoruz haber vermeyi unutmayerimseniben

bizimde 11 aydan sonra oldu hatta o ay tüp bebek ve tedavi için yer araştırmaya başlamıştık ama oldu.malesef bebeğimi kaybettim ama en azından olduğunu biliyorum.Bir çok dr a danıştım 1 sene olmaması çok normalmiş 1 seneden sonra eğer çift çok istiyor ise araştırmaya başlanabilirmiş.Ama bana dr um 1,5 sene bekleyelim sonra araştırlım gereksiz yere araştırmaya gerek yok ve stres yapmayın stres çok önemli.İşim çok stresliydi işimle ilgili sorunları çözdükten sonra o hafta hamile kaldım.Önemli olan kafaya takmamak ve rahat olmak:)Bu arada benim hamile kalma zamanım regl bittkten sonraki bir kaç günmüş:) yumurtlama dönemi diye 10-15 gün boşuna beklemişim:)denk gelmesi gerek yani insandan insana yumurtlama dönemide farkedebiliyor stres yapmayın:)ben bir aya kalmaz yeniden çalışmalara başlayacağım:)

canım bebeğini kaybettiğine çok üzüldüm allah inş tekrardan nasip etsin yazdıklarında haklısın kafaya takmamak lazım bana ben bunu yapamıyorum benim 1 kızım var kardeşi olsun çok istiyoruz bizde 10 aydır deniyoruz ama kısmet bakalım allah nezaman nasip edecek umarım en kısa zamanda hamiş kalırız :CüvCüv:yerimseniben

nesli hasta olursam bende soğan kürünü yapacağım geçen ay 20 gün falan geçince ben doktora gittim kistlerin var demişti belki iyi gelir inşallah ocakta mutlu haberi verirsin sende bizlere
bilmukabele efenim bilmukabele :içelim: bu benim ikinci içimim olacak fark hissedersem paylaşırım canım
Nesli canım nasıl bir kür bu paylaşırmısın fisfisfis

yavrukuş, burda da çok çok anlatmışlar ama kaynağından tarifle yapıyorum ve de yazıyorum :)
2 bardak içme suyunu küçük bir kapta kaynat (sütlük tarzı cezveden büyükçe bişeyde mesela - ki soğanı koyduğunda suyun içinde kalsınyerimseniben-
sonracığıma o su kaynayınca içine bir adet "beyaz" soğanı dış kabuğunu soyup, 4'e ya da 6'ya bölerek at,
ağzını kapat kabın, tam beş dakika kısık ateşte kaynat ve altını kapatıp ılınmasını bekle.
Ilındığı zaman süz ve içiver, feci değil ben dün akşam içtim hiç rahatsızlık hissetmedim, eşim de anlamadı :)

Bak burdaki esas mesele öğle ve akşam yemeklerinden 10 dakika önce ve mutlaka taze tzae hazırlayarak yapmakmış, beklemeye gelmiyormuş. en fazla da 15 gün kullanılacakmış.
Sakın ha sakın mor ya da kırmızı soğan olmasınmış klava:
a.s.

iyi aksamlar kızlarrrrrrrr bu gün fazla giremedim aksam için hazırlık yaptım yemeğe misafirlerim var nasıl moraller bakalım hepinizi öpüyorum cvp yazmasamda vakit ayırıp geçmişinizi okuyorum

iyi aksamlar kızlarrrrrrrr bu gün fazla giremedim aksam için hazırlık yaptım yemeğe misafirlerim var nasıl moraller bakalım hepinizi öpüyorum cvp yazmasamda vakit ayırıp geçmişinizi okuyorum

bende de misafir var sevilim, kuzeni askere yolluyoruz, gitmeden toplanak dedik. Sigara içenleri kovunca terasa ben tek kaldım bi bakayım dedim:) ben de öpüyorum hepinizi ve hatta şimdiden iyi gecelerrr

selam kızlar
ben geldim sonunda
süper bi tatildi benim için gerçekten uzun zamandırda ihtiyacım vardı son derece iyi geldi
sevilcim neler yaptın bakıym misafirlerine
betty de benim gibi gezmelerde herhalde hala dönememiş evine:)
ha bu arada benim adet düzeni yine kafayı yedi yine olmadım bu ayda bikaç gün daha bekleyip doktora gidecem söktürücümü veriyo ne veriyo versin artık da sonra klomene başlayacaz
aman hiç umrumda değil şu sıra gerçekten test falan da yapmıyprum kesinlikle olmadığını biliyorum çünkü o yüzden çok rahatım önümüzdeki aydan umutluyum inşallah bakalım daha bu aydan önümüzdeki ay için ümit besliyorum kafayı yedim sanırım
kızlar öpüyorum hepinizi

aramıza yeni katılan arkadaşlar olmuş galiba hoş geldinizzz

bu gecede ben tek kaldım bak sevil şu tatil bi bitsinde bi kaynatalım kızlarrr

canlarımmm......nasılsınız bakalım ben hala annemlerdeyim yarın dönüyorum. evime.......hiç giremedim valla ama bütün sayfaları okudum şimdi...inşallah yeni hamiş haberleri alıcaz benim umudum yok bu ay ama artık çok takmamaya karar verdim...yarından sonra artık sık sık görüşürüz....hepinizi öpüyorummm

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :Saruboceq:

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

pembeinci ..............5 aralık
gülceza.....................6 aralık
milkshake..................8 aralık
elçinzeynep................8 aralık
yasemin84................8 aralık
zeytin26....................8 aralık
ozge_844..................8 aralık
ceylan83....................10 aralık
arnavutgüzeli84...........11 aralık
neşe_206...................13 aralık
enikazya....................14 aralık
lady tempo.................14 aralık
reyyan86 ..................16 aralık
tubayok.....................16 aralık
betty0........................17 aralık
trapper55................. 18 aralık
eslemim....................19 aralık
cansuclk...................19 aralık
aysegulum.................19 aralık
sweetbaby17............ 20 aralık
sivaslı58...................20 aralık
neslim51...................20 aralık
leylam.......................20 aralık
ozceliksena...............20aralık
gizemx......................20 aralık
aguden......................20 aralık
mona rosa.................20 aralık
aybala42...................21 aralık
aytişş.......................22 aralık
zeynep1978...............23 aralık
sevilim......................24 aralık
bukett........................28 aralık
gönülsızım.................28 aralık
gundogmadan............28 aralık
beyazz......................28 aralık

OCAK AYI LİSTEMİZ...

sıla8................1 ocak
burcusal...........3 ocak
nesli................6 ocak
sarıkız2008.......6 ocak

HAMİŞLERİMİZZZ.......

hüzün_yılı.....:CüvCüv:

aysbar...........:CüvCüv:

arda...............:CüvCüv:

entelliye..........:CüvCüv:

gelgit...............:CüvCüv:

:CüvCüv: hihoyyyt

bende de misafir var sevilim, kuzeni askere yolluyoruz, gitmeden toplanak dedik. Sigara içenleri kovunca terasa ben tek kaldım bi bakayım dedim:) ben de öpüyorum hepinizi ve hatta şimdiden iyi gecelerrr
günaydın canım öncelikle geç gittiler giremedim allah kavuştursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…