Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

selam kızlar
ben geldim sonunda
süper bi tatildi benim için gerçekten uzun zamandırda ihtiyacım vardı son derece iyi geldi
sevilcim neler yaptın bakıym misafirlerine
betty de benim gibi gezmelerde herhalde hala dönememiş evine:)
ha bu arada benim adet düzeni yine kafayı yedi yine olmadım bu ayda bikaç gün daha bekleyip doktora gidecem söktürücümü veriyo ne veriyo versin artık da sonra klomene başlayacaz
aman hiç umrumda değil şu sıra gerçekten test falan da yapmıyprum kesinlikle olmadığını biliyorum çünkü o yüzden çok rahatım önümüzdeki aydan umutluyum inşallah bakalım daha bu aydan önümüzdeki ay için ümit besliyorum kafayı yedim sanırım
kızlar öpüyorum hepinizi

aramıza yeni katılan arkadaşlar olmuş galiba hoş geldinizzz
sonunda geldiniz canımsırnaşık şeyçok yalnız kaldım yabenneyaptımkihoşgeldin hayatım sevindim tatilinin iyi geçmesine valla okuduysan benim sıkıcı geçti geldin artık bol bol görüşürüz öptm canım

canlarımmm......nasılsınız bakalım ben hala annemlerdeyim yarın dönüyorum. evime.......hiç giremedim valla ama bütün sayfaları okudum şimdi...inşallah yeni hamiş haberleri alıcaz benim umudum yok bu ay ama artık çok takmamaya karar verdim...yarından sonra artık sık sık görüşürüz....hepinizi öpüyorummm
merhaba canım ewet ya dön artık sırnaşık şeyniye öyle düşündün canım sen öle deyince benimde umudum gidiyo bende seni merak ediyorum adetine az kaldı biliyomusun bu ay hiç umudum yok diyenler kalıyo genelde insallah seninde öyle ollur ama benim gerçekten yok tam arefeye bayrama denk geldi ya hem o sebepten hemde esimin iş yoğunluğundan doktorun dediği gibi olmadı hayatım o yüzden yok hiç umudum neyse adet olsakta üzülmek yok allah büyük yola devam tammammı hayatım çok öpt hadi dönünce görüşürüz

bir tatil ayarlayayımda bende gidiyim görün siz gününüzüsositosositoşakkıdı

aaaaaaa yine kimse yok hadi kızlar uyanın artık ben şimdi teyzeme gideceğim günü varmış yardıma gidiyorum aksam gelince girerim görüşürüz iyi bakın kandinizea.s.

bende de misafir var sevilim, kuzeni askere yolluyoruz, gitmeden toplanak dedik. Sigara içenleri kovunca terasa ben tek kaldım bi bakayım dedim:) ben de öpüyorum hepinizi ve hatta şimdiden iyi gecelerrr :eek:

demekki akşam ondan yoktun allah kavuştursun canım

kızlar selam biliyorsunuz bu ayın 4 hastalanacaktım hastalanmadım halaaaaa..... doktora gittim ultrasonla baktı bişey göremedi bazen ultrasonda görünmüyor dedi kan verdim pazartesi sonuç çıkacak bakalım hayırlısı arkadaşlar benim için dua edin inş :Saruboceq: hamileyimdir fisfisfis

günaydın kızlarrr
bu tatil süper bişiy gerçekten ya öyle özlemişimki dinlenmeyi
bettycim hadi bakalım sende dön aramıza ama öyle umutsuz olmak yok bu umut olmasa ayakta hiç duramaz herhalde insan
sevilcim kolay gelsin canım yardım et bakalım

superisi tatlım inşallah ptesi günü güzel haberler veririsin bize güzel haberlerini bekliyoruz canım

günaydın kızlarrr
bu tatil süper bişiy gerçekten ya öyle özlemişimki dinlenmeyi
bettycim hadi bakalım sende dön aramıza ama öyle umutsuz olmak yok bu umut olmasa ayakta hiç duramaz herhalde insan
sevilcim kolay gelsin canım yardım et bakalım

superisi tatlım inşallah ptesi günü güzel haberler veririsin bize güzel haberlerini bekliyoruz canım

ceylan tatlım inş allah hepimizin gönlüne göre versin du edelim:Saruboceq:

kızlar selam biliyorsunuz bu ayın 4 hastalanacaktım hastalanmadım halaaaaa..... doktora gittim ultrasonla baktı bişey göremedi bazen ultrasonda görünmüyor dedi kan verdim pazartesi sonuç çıkacak bakalım hayırlısı arkadaşlar benim için dua edin inş :Saruboceq: hamileyimdir fisfisfis

yavruş, neden pazartesi çıkıyo ki senin sonuç aynı gün alman gerekmiyo mu?:çok üzgünüm:

kızlar burası uğurlu gelecek inşallah bize.Baksanıza gebe kalmakta zorluk çekenler başlığımız ama maaşallah hamişlerimiz bayağı artmış.İnşallah hepinize dua edeceğim arkadaşlar.hep beraber en yakın zamanda hamiş olalım diye.

iyiyim bende tatlım tatili bitirdik okul moduna hazırlamaya çalışıyorum kendimi hafif iş psikolojisine girmeye çalışıyorum galiba:)
superisi canım senin sonuçlar ptesi çıkacakti dimi neden o kadar geç veriyolarki ya normalde aynı gün verirler ama çok test yaptıran var galiba sıraya mı aldılar seni ne:)
herneyse inşallah ptesi bayram ederiz burda
bu arada ne kadardır deniyodun canım

iyiyim bende tatlım tatili bitirdik okul moduna hazırlamaya çalışıyorum kendimi hafif iş psikolojisine girmeye çalışıyorum galiba:)
superisi canım senin sonuçlar ptesi çıkacakti dimi neden o kadar geç veriyolarki ya normalde aynı gün verirler ama çok test yaptıran var galiba sıraya mı aldılar seni ne:)
herneyse inşallah ptesi bayram ederiz burda
bu arada ne kadardır deniyodun canım

tatlım hafta sonu araya girdiği için pazartesi veriyorlarmış yada dediğin gibi çok sıra var :) inş hamileyimdir :CüvCüv: biz 10 aydır deniyoruz arkadaşım bakalım hayırlısı

kıslarr.....slm.....geldim sonunda evime....valla tatil süper geldi o kadar yoğun iş temposundan sonra.....bursaya gittim istanbula gittim güzel bir tatil geçirdim bu arada yazdıklarınızın hepsinide okudum artık sık sık konuşuruz...

superisi tatlım inş hamilesindir de hemen yazarım seni listeye bu arada arkadaşlar günü 2 gün falan geçenleri silicem listeden sizce....yani beklemede olanlar kalsın ne dersiniz??

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :Saruboceq:

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

ceylan83....................10 aralık
arnavutgüzeli84...........11 aralık
neşe_206...................13 aralık
enikazya....................14 aralık
lady tempo.................14 aralık
reyyan86 ..................16 aralık
tubayok.....................16 aralık
betty0........................17 aralık
trapper55................. 18 aralık
eslemim....................19 aralık