Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

bettycim gebelik forumunun altindaki formda diye bulunmaz tatlim bir daha bak, hamilerden sorunlar ve sorular vs oole genel bir basligin icindeki baslikta olmali??

buldunuzmu kızlar...

gündogmadan cnm sevmemekten değil ismi biraz gıcık...bide aysbar hiç girmiyo ya ne biliim...aslında çokta farketmez benim için buradanda devam edebiliriz...beraber olalım yeter....

tatlım bak bizim sayfamızın en üstünde kadınlar kulübü-kadın çocuk sağlığı-gebelik yazıyo ya....oradan gebelik yazan yere girin....alt forum gebelik diye bir forum işte o forumdan aşağı inin göreceksiniz.....

göremezseniz eğer benim profilime girin istatistikler var oradan betty kullanıcısına ait tüm konuları göster var oradan bulabilirsiniz.....

ceylan yazmış kızlar linkimizi haydi oraya gelin taşındık....listemizide aldık....bekliyoruz hepinizi.....

senacım hamişlerimiz arttı listede güzel gidiyor yani özlemiştik senide aramızda görmek güzel inşallah tatlım bu ay kavuşursun bebişine belki de hamişsindir bile belli mi olur canım varmı belirtilerin falan
valla birtanem şimdilik hiçbir belirti yok ne adet ne hamilelik bekirtisi.ama daha 2-3 gün var geçen ayda hiçbişeyim yokken gece karnım ağrıdı sabah adet oldum ne bileyim hiç belli olmuyor yani.opt seni de

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :Saruboceq:

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

ceylan83....................10 aralık????????? beklemedeyizzzzz....
reyyan86 ..................16 aralık
betty0........................17 aralık
trapper55................. 18 aralık
eslemim....................19 aralık
cansuclk...................19 aralık
aysegulum.................19 aralık

sivaslı58...................20 aralık
neslim51...................20 aralık
leylam.......................20 aralık
ozceliksena...............20aralık
gizemx......................20 aralık
aguden......................20 aralık
mona rosa.................20 aralık
aybala42...................21 aralık
sevilim......................21 aralık
aytişş.......................22 aralık
zeynep1978...............23 aralık
ecrin1001..................23 aralık
bukett........................28 aralık
gönülsızım.................28 aralık
gundogmadan............28 aralık
beyazz......................28 aralık
akkanarya..................28 aralık

OCAK AYI LİSTEMİZ...

sıla8................1 ocak
burcusal...........3 ocak
nesli................6 ocak
sarıkız2008.......6 ocak
ozge_844.........10 ocak
elçinzeynep.......11 ocak

HAMİŞLERİMİZZZ.......

hüzün_yılı.....:CüvCüv:

aysbar...........:CüvCüv:

arda...............:CüvCüv:

entelliye..........:CüvCüv:

gelgit...............:CüvCüv:

:CüvCüv: :emir_bebek: :nazar: hihoyyyt

ben kendimi sildim çünkü 5 sene sonraya erteledik biz Allah hepinizin gönlüne göre verir inşallah

Slm arkadaşlar bende kırmızıları gördüm yeni tarihim 18 ocak bu ay elimden geldiği kadar hamileliği aklıma getirmemeye çalışıcam bi de birbirimize dua edelim olur mu?

Selam kızlar, sitenin uzun zamandır takipçisiyim. Biz de 7 aydır deniyoruz ama olmuyor. Beni de ekler misiniz listeye.Hepinizi öpüyorum..

Slm kızlar konuya yeni katılıyorum.1 buçuk ay önce dış gebelik geçirdim.Şimdi yeniden hamile kalmaya çalışıyorum.Adet tarihim 15 aralık...

X