Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

slm kızlar test yaptım ama olumsuz offfff yaaaaa nedennn çok üzüldüm vallaaa ama neden hastalanmadım anlamıyorum doktora gidicem bakalım ne diyecek offfffff

canım benim, sen böyle kafaya taktıkça günün de değişkenlik gösterir moralin de ..

ayın 4 ünden bu yana bir hafta geçmiş ama zaten normalde adet tarihinden 1 hafta ya da 10 gün sonra kesinleşebiliyor. Onun için derim ki doktora gidebiliyorsan git, ya da kan testi yapan bir yerden kesin sonuç almaya bak belki hamilesindir ancak değerler düşüktür idrarda çıkmıyordur :KK66:

Umarım hamişsindir tatlım :)

ewet canım bende nesliye katılıyorum adetinin bu kadar gecikmesi normal deil idrar kan kadar güvenilir olmuyo bazen o yüzden bende kan yaptır derim

superisi seni rahatsız eden başka bir ağrı sızı sıradışı birşey var mı tatlım? (Psikolojik etkenler haricinde yani)

nesli canım belime ağrı giriyor arada sonra bir sol kasığıma bir sağ kasığıma arada sancı giriyor bide gögüslerim sabah kalktıgımda agrıyor ve acıyor ama gün içinde normal başka bişey yok canım neden sordun tatlım

nesli canım belime ağrı giriyor arada sonra bir sol kasığıma bir sağ kasığıma arada sancı giriyor bide gögüslerim sabah kalktıgımda agrıyor ve acıyor ama gün içinde normal başka bişey yok canım neden sordun tatlım

sadece merak ettim canım hani eğer başka türlü şeyler söyleseydin hiç gözünün yaşına bakmadan paranoya limitlerini zorlayacaktım ama bak sen de görüyorsun ki normal belirtiler yaşıyorsun, hamile olsan da olmasan da :KK66:
yok yok sen bi kan tahlili yaptırıver en kısa zamanda başkaca da birşeyler düşünüp üzme kendini bakayım!kaydirigubbakcemile

nesli canım yarın doktora gidicem zaten bakalım ne diyecek kan tahlili sonucu hemen çıkarmıki acaba?

kızlar az önce adetim başladı, neyse zaten hastalık yakamdaydı, üzülmedim hiç ..
listeye 6 ocak yazarsanız sevinirim :)

kızlar az önce adetim başladı, neyse zaten hastalık yakamdaydı, üzülmedim hiç ..
listeye 6 ocak yazarsanız sevinirim :)
arkadaşım üzme kendini bidahaki ay olur insallah bakalım benim bu ay ne olacak çok merak ediyorum:bbo:

Kızlar biliyorsunuz bugün test yaptım hamile değilim şimdi hafif hafif akıntım başladı acaba hastalanacakmıyım neden olabilir:bbo:

Kızlar biliyorsunuz bugün test yaptım hamile değilim şimdi hafif hafif akıntım başladı acaba hastalanacakmıyım neden olabilir:bbo:
merhaba kizlar,
uzulmeyin kizlar dicem biliyorum ilk birkac gun kim ne dese de insan cok uzuluyor. o yuzden ne dense bos aslinda ama biliyorsunuzki bizler de ayni duygulari paylasiyoruz sizinle.
ben de bugun doktora gittim. her sey normal hikayesi devam. klomen ya da asilama diye sordum, klomene gerek yok zaten yumurtluyorsun her ay duzgun yumurtlayan kadina bu tur hormonlar verilmez dedi, turkiyede verildigini soyledim bana saskin gozlerle bakti, niye verilsinki die??? walla biktim artik arastirma kismindan kizlar, uc ay daha bekleyecegiz yoksa asilama dedi. hatta asilamada hormon ve catlatma ignesi vurulmadan takibini yapip gununde asilamayi yapicam dedi. zaten icimden tedavi ya da asilama pek gelmiyordu acikcasi. nedeni yok olur ya hiss oyle bir seydi.

ben son zamanlarda hem kk yı hem de internet üzerinden farklı yerleri milim milim inceledim ve özünde tek bir sonuç çıkardım.
Yeni birşey değil, çoğumuz da hemfikiriz sanırım :)
Bebek düşüncesine odaklanmaktan vazgeçiyorum, kendime dikkat ediyorum, levent'imle birbirimizin gözlerinin içine bakmaya, gülmeye,
mutlu olma çabamıza devam edeceğiz,
o nasılsa bizi bulacak diyip sabırla hayata devam! :-)
Dedim ya hamisler bunu öğütlüyo hep eee ne demişler "sen sus dünya ayağına gelir" a.s

ben son zamanlarda hem kk yı hem de internet üzerinden farklı yerleri milim milim inceledim ve özünde tek bir sonuç çıkardım.
Bebek düşüncesine odaklanmaktan vazgeçiyorum, kendime dikkat ediyorum, levent'imle birbirimizin gözlerinin içine bakmaya, gülmeye,
Dedim ya hamisler bunu öğütlüyo hep eee ne demişler "sen sus dünya ayağına gelir" a.s
çok haklısın arkadaşım herseyi oluruna bırakacağız düşünmek stres yapmak gerçekten engelliyor ama insanın elinde olmuyor

gündoğmadan arkadaşım aynı durumdayız seninle hersey incelendi bende eşimde fakat iki doktora göründüm ikiside hersey çok normal hatta teki bu durumda nasıl kalamazsın imkansız bile dedi 18 ay oldu ama olmuyor işte sonuç neye varıyor biliyormusun allahın taktirine ben öyle diyorum önceleri çok üzülüyordum ama şimdi allah istemiyo demekki zamanı var verende o alanda o diyor ve dua ediyorum üzme kendini hiç birimiz üzmeyelim allah yüzümüze gülecek insallah bu aydan doktorum çok umutlu konuştu çatlatma iğnesi yaptı nasip olur insallah öpüyorum canım seni

çok haklısın neslicim ama yapamıyoruz arkadaşım zamanı vakti gelince allah nasip edecek inş bizde hamile kalıcaz:CüvCüv:

X