Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

tatlım hoşgeldin a.s. ne güzel tatil yapıp bol bol gezmişsin allah içine sindirsin.burdaki arkadaşların bana yaptıkları duayla hamiş :CüvCüv: haberini alıcam inş pazartesi sizlerle beraber kutlucaz. zamanı geçipte haber vermeyen arkadaşları biraz daha bekleyip yasakkelime silelim istersen canım

inşallah cnm pazartei o güzel haberi alıcaz hiç belirti varmı vücudunda?? göğüslerin falan acıyomu.....

inşallah cnm pazartei o güzel haberi alıcaz hiç belirti varmı vücudunda?? göğüslerin falan acıyomu.....

evet canım göğüslerin ağrı ve sızı var bazende belime ağrılar giriyor arada bir sağ bir sol kasığıma sancılar giriyor okadar sence bu nelerin belirtileri????fisfisfis

bettycim hoşgeldin canım aramıza
canım ben tatilden döner dönmez yazmıştım gerçi ama tekrar yazayım
benim 3 gün geçti evet ama bende düzensizlik olduğu için ve 21.gün progesteron testinden dolayı hiç umutlanmıyorum test falan da yapmıyorum bekleyecem bikaç gün daha gelmezse doktora bi uğrayacam söktürücü falan bişiyler vericek sonra da klomene başlayacaz sanırım of gelmiş gelmemiş hiç umrumda değil bu ay bebek yok onu biliyorum ya ondan rahatım sanırım
tatil iyi gelmiş sana da sanırım benim gibi

canım tam olarak bilemiyorum ama bebek zaten ultrasonda biraz geç görünüyo sanırım canım dur zaten inşallah ptesi biz sonucu öğrenecez ama umarım hamişlik belirtileridir bu belirtiler

bencede sil cnm insanlar ismini yazdırıyor ve bidaha ugramıyor.böyle tek tek peşine düşmekde zor oluyo sil sen beklemede olanları yaz...

evet canım göğüslerin ağrı ve sızı var bazende belime ağrılar giriyor arada bir sağ bir sol kasığıma sancılar giriyor okadar sence bu nelerin belirtileri????fisfisfis

cnm senide çok umulandırmak isemiyorum ama hamilelik belirtilerine çok benziyo belirtilerin....inşallah hamişsindir...ceylanın dediği gibi çok küçük olduğundan hemen gözükmeyeblir ultrasonda neyse bekleyip görelim artık yapçak bişey yok.....

ceylancım sende klomen kardeşliğine katılıyosun yani hadi inşallah cnm....

aa bizde uzulme diyorduk lekelenmen basladiginda!! cok sevindim tatlim gelmemis kirmizilar gelmedigi surece hamilelik umudu vardir kese gorunmemistir daha:)) Insallah hadi guzel haberlerle senledirirsin burayi.
peki doktor rahim duvarin kalinlasmis gb bir sey demedi mi?
betty hosgeldin ozledik seni. senin durumlar nasil, geri sayimda kacinci gundeyiz??

kızlar hepinize iyi geceler ben kaçıyorum artık uykum geldi görüşürz

canım doktor öyle bişey demedi sadece bişey görünmüyor gebelikle ilgili dedi ama bazen gözükmüyor kan tahlilini yaptır sonuç çıksın ondan sonra konuşalım dedi belkide geç döllenme olduysa belkide ondandır umarım hamişimdir:CüvCüv:

hayirlisi tatlim,sabirsizsindir simdi ama az kaldi pazartesine; ne zamandir deniyordunuz?

hayirlisi tatlim,sabirsizsindir simdi ama az kaldi pazartesine; ne zamandir deniyordunuz?

hemde nasıl sabırsızlanıyorum bir bilsen tatlım ama kendimi kötü sonada hazırlıyorum çünkü sonra büyük bir hüsran oluyor benim için.9 bitti bu ay 10 ayımız bakalım allahtan hayırlısını dilemekten başka çare yok siz nekadardır deniyorsunuz????

kızlar herkeze günaydın beetyyyyyyyyy cim hoş geldin özledik valla oh bol bol dinlendin iyi oldu senin için tatlım superisi umut vermek istemem ama içimden hamile gibisin gibi geliyo insallah vardır canım hadi dayan bir gün daha sen ne yaptın ceylancım keyifler nasıl aksam yine geç geldim o yüzden giremedim hadi öpüyorum hepinizi uyanında görüşelim

kıslarrr......günaydınnnn......nasılsınız bu sabah.....

cnm saol bende özledim valla...bende hiç hamişlik belirtisi yok valla hatta karnım ağrıyor adet olucam sanırım bu ay...3 gün kaldı adet günüme...bu ay tekrar klomene devam galiba....ama çok takmamaya karar verdim...başka şeylerle uğraşıyorum resim yapmaya başladım mesela...sıkıldıkça resim yapıyorum iyi geliyo tavsiye ederim....

evet cnm iyi tatil yaptım alıştık geç kalkmayada bakalım yarın iş var napçaz....sen nasılsın gerçi okudum yazdıklarını sıkılmışsın eşin yoğunmuş...olsun artık herkez burda dertleşiriz bol bol....öptüm cnm görşürüz.....

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :Saruboceq:

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

ceylan83....................10 aralık
neşe_206...................13 aralık
enikazya....................14 aralık
lady tempo.................14 aralık
reyyan86 ..................16 aralık
tubayok.....................16 aralık
betty0........................17 aralık
trapper55................. 18 aralık
eslemim....................19 aralık
cansuclk...................19 aralık
aysegulum.................19 aralık
sweetbaby17............ 20 aralık
sivaslı58...................20 aralık
neslim51...................20 aralık
leylam.......................20 aralık
ozceliksena...............20aralık
gizemx......................20 aralık
aguden......................20 aralık
mona rosa.................20 aralık
aybala42...................21 aralık
aytişş.......................22 aralık
zeynep1978...............23 aralık
sevilim......................24 aralık
bukett........................28 aralık
gönülsızım.................28 aralık
gundogmadan............28 aralık
beyazz......................28 aralık

OCAK AYI LİSTEMİZ...

sıla8................1 ocak
burcusal...........3 ocak
nesli................6 ocak
sarıkız2008.......6 ocak

HAMİŞLERİMİZZZ.......

hüzün_yılı.....:CüvCüv:

aysbar...........:CüvCüv:

arda...............:CüvCüv:

entelliye..........:CüvCüv:

gelgit...............:CüvCüv:

:CüvCüv: hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…