Fitotellalar

Allah Allah ilk defa duydum :KK23:
çıtır simit tarzında mı
2260146

bundan işte, çatal diyorlar

2260147

1 su bardağı yulaf ezmesi -2 adet muz -1 yemek kaşığı ham kakao /15 adet fındık yada ceviz yada fıstık/1 yemek kaşığı bal yada pekmez
Öncelikle muzu çatal yardımı ile iyice ezip, sonrada kakaoyu da ilave edip, karıştıralım. Ardından da kalan malzemeleri de ilave ettikten sonra güzelce karıştıralım. Sonra tepsiye bir kaşık yardımı ile düzenli bir şekilde dizelim. En son olarak hazır olan 180 derece fırında yaklaşık 15 dakika kontrollü pişir.
arada içine kuru meyvede ekliyorum ben
1 yemek kaşı kadarda tam buğday unu.yaklaşık 70 kalori civarı 1 tanesi.3 tane yada dört tane rahat gömülür ara öğüne yada kahvaltıya kahveyle çayla.

Eki Görüntüle 2260147

1 su bardağı yulaf ezmesi -2 adet muz -1 yemek kaşığı ham kakao /15 adet fındık yada ceviz yada fıstık/1 yemek kaşığı bal yada pekmez
Öncelikle muzu çatal yardımı ile iyice ezip, sonrada kakaoyu da ilave edip, karıştıralım. Ardından da kalan malzemeleri de ilave ettikten sonra güzelce karıştıralım. Sonra tepsiye bir kaşık yardımı ile düzenli bir şekilde dizelim. En son olarak hazır olan 180 derece fırında yaklaşık 15 dakika kontrollü pişir.
1 yemek kaşı kadarda tam buğday unu.yaklaşık 70 kalori civarı 1 tanesi.3 tane yada dört tane rahat gömülür ara öğüne yada kahvaltıya kahveyle çayla.
teşekkür ederiz deneyeceğim

Eki Görüntüle 2260147

harika duruyor canım eline sağlık ımmmm:kk77::kk77:

Günaydınlarr,

perşembe menü:
sabah: çatal + çay
öğle: 1 tabak pırasa yemeği + 1 kase cacık
ara: yoğurtlu activia + nescafe + 1 kare bitter çikolata
akşam: marul + kırmızı lahana salatası + lor peynirli omlet - hepsi az yağlı
ara: nescafe + 2 bitterli form bisküvi
yatmadan önce: yoğurt kürü

su: 2,5 lt
spor: 45 dak leslie 3 miles

hayırlı günler hepinize :KK200::KK200:
harikaa alkışş :KK9:

kızlar selam olsun,
cumanız ve kandilimiz mübarek olsun.

SUHAN SUHAN bittim bittim nasıl güzel görünüyor hemen telefona resim çekiyorum ve ilk fırsatta deniyorum yazarım ben de :KK66:

dünkü menüm.. YOK !!! :)
sadece 3lt su ve bitki çayları
bugün ve yarın da niyetliyim Allah kabul ederse :)

buna rağmen 6.000 adım
30 dk leslie
ufak kaşça omuz hareketleri yapılmıştır efem :rapci:

kızlar selam olsun,
cumanız ve kandilimiz mübarek olsun.

SUHAN SUHAN bittim bittim nasıl güzel görünüyor hemen telefona resim çekiyorum ve ilk fırsatta deniyorum yazarım ben de :KK66:

dünkü menüm.. YOK !!! :)
sadece 3lt su ve bitki çayları
bugün ve yarın da niyetliyim Allah kabul ederse :)

buna rağmen 6.000 adım
30 dk leslie
ufak kaşça omuz hareketleri yapılmıştır efem :rapci:
Allah kabul etsin canım

X