Fitotellalar

canım sağlıklı atıştırmalıklar var. yulaf unundan chia tohumundan vs yapılıyor. daha kolay kilo verirsin. hemde nefsini öyle kontrol edersin
evdefityemek diye instagramda bir sayfa var çok güzel tarifler var.

birde pazartesi ne kadar su içmiştin ben onu atlamışım

instagramdan takip edeyim bakımm

her gün 2 litre içiyorum

bir kase yoğurt
bir tatlı kaşığı tarçın
bir tatlı kaşığı zencefil kuru
bir tatlı kaşığı zerdaçal

karıştırıyorum. gece yatmadan iki saat önce yiyorum.
üzerine 2-3bardak su içiyorum.

geçen hafta yapmadım kilo vermedim mesela bu hafta tekrar başladım sabah tartılıyorum -300 * -400 görüyorum.
haftada iki gün yapabilir diyorlar.
ben 2 yada üç gün yapıyorum.
sabah uyanınca çok afedersen lavabodan sonra karnımda boşluk hissediyorum rahatlatıyor insanı.

birde denedim ekstra bir kür yapmayınca ne kadar az yersen ye kilo veremiyorum.
maydonoz kürü limon kürü yoğurt kürü yapınca kilo verdim.
bende başlım bu yoğurt kürüne bende pazartesiden beri soda limon yeşil çay yapıyorum evet bir rahatlatma hisseidyor insan daha

bu hafta sonu bana 4 gün tatil pazartesi ofisi kapatıyoruz salı da tatil zaten, 4 gün için tedirginim kaçamak yapmamam lazım kızlarr, derin temizlik yapacağım dün halıları verdim yıkamaya salon tüllerimi de verecektim çünkü onları ütülemek ölüm ama 600 küsür tutuyor demez mi :olamaz::olamaz: kalsın kendim ütülerim canım dedim kendimi 1 gün temizliğe ayıracağım birde sağlıklı atıştırmalar yapayım Befer senin verdiğini takibe aldım güzel şeyler var :) bakalım bu 4 günü güzel bir şekilde atlatırsam salı tarı gününde -1kg kesin :rapci:

bu hafta sonu bana 4 gün tatil pazartesi ofisi kapatıyoruz salı da tatil zaten, 4 gün için tedirginim kaçamak yapmamam lazım kızlarr, derin temizlik yapacağım dün halıları verdim yıkamaya salon tüllerimi de verecektim çünkü onları ütülemek ölüm ama 600 küsür tutuyor demez mi :olamaz::olamaz: kalsın kendim ütülerim canım dedim kendimi 1 gün temizliğe ayıracağım birde sağlıklı atıştırmalar yapayım Befer senin verdiğini takibe aldım güzel şeyler var :) bakalım bu 4 günü güzel bir şekilde atlatırsam salı tarı gününde -1kg kesin :rapci:
ay ben de korkuyorum evde olunca hakkaten zora düşüyorum ben de .. 7/24 yatasım geliyor ki hiç bir şey yemeyim ://

SU HEDEFİ ÜYELER 02-042019/ 09.04.2019PAZARTESİSALIÇARŞAMBAPERŞEMBECUMACUMARTESİPAZARTOPLAM TUTAR
@befer
3​
3​
3​
9​
@-SUHAN-
2​
1,5​
1,5​
5​
@little dora
0​
@harikamo
0​
1​
2​
3​
@slnkhrmn008
0​
denz2010
2​
2​
2​
6​
candy_candy
0​
Mevrouw61
2​
2​
4​

bizimde pazartesi tatil .
kolay gelsin bende bir sürü ütü var.
o sağlıklı atıştımalıklar güzel. sen epey çikolata tüketiyorsun daha iyi olur

diğer arkadaşlarda baksın bence güzel şeyler var.
chia tohumlu puding deneyceğim bende haftasonu tecrübelerimizi paylaşalım

X