Fitotellalar

arkadaşlar dün ki menü:
sabah: tam buğdaylı ekmekten sandviç: krem peynir + 1 dilim hindi füme + roka + şekersiz çay
ara: sade şekersiz nescafe + lifalik bitter çikolatalı bar
öğlen: tavuk + salata + 1 dilim beyaz peynir + 3 zeytin + 6 çilek
ara: activia meyvleli
akşam: mercimekli erişteli çorba 1 kase + 1 yemek kaşığı kabak kızartması yoğurtlu
ara: şekersiz çay + 1 avuç çerez
yatmadan önce: küçük bir kase yoğurt zencefil zerdecal
toplam: 1350 kcal

su: 2,5 lt
spor: 200 zıpzıp
squat: 45
plank: 40 sn
twist: 2 dakika
basen egzersizleri yaptım bir kaç tane 18 şer tane
arkadaşlar dün ki menü:
sabah: tam buğdaylı ekmekten sandviç: krem peynir + 1 dilim hindi füme + roka + şekersiz çay
akşam: mercimekli erişteli çorba 1 kase + 1 yemek kaşığı kabak kızartması yoğurtlu

Afiyet olsun güzel ama nerede akşam salatalarımız denzcim 😉

SU HEDEFİ ÜYELER 02-042019/ 09.04.2019PAZARTESİSALIÇARŞAMBAPERŞEMBECUMACUMARTESİPAZARTOPLAM TUTAR
@befer
1,75​
3​
@-SUHAN-
2​
2,25​
@little dora
1,5​
@harikamo
3,5​
3,5​
@slnkhrmn008
3​
denz2010
2,25​
2,5​
candy_candy
3,5​
Mevrouw61
3,5​

arkadaşlar dün ki menü:

akşam ki çorbanın yanında kabak kızartmasını yemeseydin iyiydi :) ya da sadece yoğurtlu kabağı yeseydin yine iyiydi :)
onun dışında alkışş :)

salı
sabah.....................1 bardak süt,sağdan soldan tırtık
öğle........................1,5 baget,1 kepçe şehriye ç.,2 kaşık pilav,2 kepçe yoğurt
akşam....................2 dilim ekmeğe tavuk döner,2 parça patates,2 bardak ayran.
evet ağır geçti biraz
su iki litreden fazla ama 2,5 olmamıştır.
egzersiz 20 squat
migrenim fena midemi bulandırdı egzersiz yapamadım
senin de 1 kepçe şehriye çorbası yanında pilavın olmamış sankim :KK66:

salı
sabah.....................1 bardak süt,sağdan soldan tırtık
öğle........................1,5 baget,1 kepçe şehriye ç.,2 kaşık pilav,2 kepçe yoğurt
akşam....................2 dilim ekmeğe tavuk döner,2 parça patates,2 bardak ayran.
evet ağır geçti biraz
su iki litreden fazla ama 2,5 olmamıştır.
egzersiz 20 squat
migrenim fena midemi bulandırdı egzersiz yapamadım
1 dilim ekmek ok, pekiiiii ikinci dilim ne ola ki.

1 dilim ekmek ok, pekiiiii ikinci dilim ne ola ki.
akşam sadece yoğurt yicektim.ben eve geçtiğimde eşim herşeyi hazırlamıştı...ben yooo-ğ... demeden olmazzz yull-aff demeden olamz dedi :KK53:daha ketçap mayonez sıkıcaktı engelledim.seversin sen seversin derken gözleri ışıldıyordu:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

akşam sadece yoğurt yicektim.ben eve geçtiğimde eşim herşeyi hazırlamıştı...ben yooo-ğ... demeden olmazzz yull-aff demeden olamz dedi :KK53:daha ketçap mayonez sıkıcaktı engelledim.seversin sen seversin derken gözleri ışıldıyordu:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
O kadar iyi anlıyorum ki sabote etmeseler, diyetlemi onlarlamı uğraşalım bilemedim.
Benim ki diyetteyken bile böyle (kilo veriyor birde bu mantikla)

kesin cezamı boynum kıldan ince.iki dilim ekmek ve 2 kaşık pilav için cezama razıyım:bicak::bicak::bicak::bicak:

Afiyet olsun güzel ama nerede akşam salatalarımız denzcim 😉
bu akşamdan itibaren salataya geçiyorum arkadaşlar :) biliyorsunuz kayınvalidemler bende yiyor mutfakları hala bitmedi ve pazar günü yemek yaptım bu hafta idare edelim diye o yüzden çorba + kabak kızartması bitmek bilmedi bitsin diye bir kaşık aldım aslında sadece çorba yiyecektim emme olmadı ama yemekler bitti çok şükür bu akşam ton balıklı salata

O kadar iyi anlıyorum ki sabote etmeseler, diyetlemi onlarlamı uğraşalım bilemedim.
Benim ki diyetteyken bile böyle (kilo veriyor birde bu mantikla)
normalde çok destekler beni.hatta oda başladı ekmeği falan azaltı falan bu haftfa nolduysa.dünyemek yedik.yarın ne yesek acaba diyor.bende kafamıza göre takılalım.çocukların yemeği netleşsin.sen onlarda ye bende yoğurt salata vs takılırım.olmuyor işte öyle olmuyor diye bi çıkış yaptıkı :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

kesin cezamı boynum kıldan ince.iki dilim ekmek ve 2 kaşık pilav için cezama razıyım:bicak::bicak::bicak::bicak:
Bu akşam, sadece çorba yada sadece salata, sadece yogurt sen ayarla işte😜
Ben kendime dün akşam 1 dilim ekmek ve bikaç lokma kızartma için ceza verdim.
Bu akşam sadece.......... Karar veremedim😂sana yazdığım şeylerden seçerim işte

X