Fitotellalar

kızlar menülerime bakın bu hafta eksiğimi göreyim ya.geçen hafta dki sporuma ve beslenmeme göre + gelmem üzdü beni

valla bugün planımı söyliyim yemek ile ilgili

öğlen domates salatalık biber maydanoz nane den yağsız söğüş salata yapıyoruz iş yerinde yanında 2-3 dilim ekmek peynir ve zeytin yiyoruz arkadaşımla beraber. arada biraz leblebi adaçayı (onu şekersiz içebiliyorum) akşama da ızgara tavuk salata planlıyorum :KK64:

siz şimdi diyecağsınız ki ekmeği yeme :KK17: ama ben o iki dilimi yiyeyim çünkü başka kalori kaynağım yok tam bu şekilde hesapladım 1186 kalori ediyorEki Görüntüle 2256271
akşam ekmek yemiyeceksen bence iki dilim kurtarır seni

valla bugün planımı söyliyim yemek ile ilgili

öğlen domates salatalık biber maydanoz nane den yağsız söğüş salata yapıyoruz iş yerinde yanında 2-3 dilim ekmek peynir ve zeytin yiyoruz arkadaşımla beraber. arada biraz leblebi adaçayı (onu şekersiz içebiliyorum) akşama da ızgara tavuk salata planlıyorum :KK64:

siz şimdi diyecağsınız ki ekmeği yeme :KK17: ama ben o iki dilimi yiyeyim çünkü başka kalori kaynağım yok tam bu şekilde hesapladım 1186 kalori ediyorEki Görüntüle 2256271
tmm ggüzel ama ekmeği sabah ye bitsin akşam aslaaa...

Günaydın Kızlar,

* kilo bildirimi: 63,9 kg geldim bu sabah (hafta sonu kaçamak olmasaydı 1 kg bulurdum belki de fazla neyse olsun moralimi bozmuyorum

* dün ki yediklerim:
sabah: herbalife çikolatalı shake
ara: 2 hurma + 4 badem + 1 muz
öğlen: 1 tabak tavuklu pırasa yemeği + 1 kase cacık + 1 muz
ara: 1 meyveli activia (tam buğday gevreği + çilek) olandan
akşam: 1 tabak erişteli mercimek çorbası + 1 tabak da 1 yk sade makarna + 1 yk pırasa + 1 yk kabak kızartması yoğurtlu + 1 dilim karabuğday ekmeği
ara: çay + 3 hurma

su: 2,25 lt
spor: 300 zıpzıp
squat: 30

hesaplarıma göre 1400 kcal ile kapattım günü, daha iyi olabilir diye düşünüyorsunuz haklısınız :))
bugün daha iyi olacaktır

öpüldünüzz
haftasonuna göre çok iyi gitmiş bence.çorba erişteli .normal çorba 1 dilim ekmeğe eşdeğer,1 kaşık makarnada yarım dilime etti 1,5 ..toplamda 3 dilime yakın ekmek görünüyor akşam

haftasonuna göre çok iyi gitmiş bence.çorba erişteli .normal çorba 1 dilim ekmeğe eşdeğer,1 kaşık makarnada yarım dilime etti 1,5 ..toplamda 3 dilime yakın ekmek görünüyor akşam
yapma yawww ekmek hiç yemiyordum aslında keserim tamamen ekmeği nolcak :)

çorba,makarna,pilav ekmek aynı gruptan yani hepsi tahıla giriyor.bunlardan biri varsa ekmeği 1 dilim yiyorsanız yarıma indirin.yavaş yavaş kurtulalım şu ekmekten.bende ekmek bağımlısıyım :KK34::KK34::KK34::KK34:

pazartesi menü

kahvaltı...................meyveli yoğurtlu yulaf (3-4 çilek ekledim)
öğle.........................1,5 kepçe kuru fasulye,2 kaşık burgul plavı,az turşu
akşam.....................1 porsiyon haşlanmış karnıbahar.sarımsaklı yoğurt eşliğinde,1 por. yeşil salata
su..............2 lt
spor
200 zıpzıp
100 squat
40 sn plank
500 twist
25 duvara şınav
25 havaya el çırpma
SUHAN SUHAN gayet iyi menün birde çok yemiyorsun sanki öyle gibime geliyor, bozma moralini, ama dün çok gaz yapan şeyler yemişsin kuru fasülye + turşu + karnıbahar , turşu çok ödem yapıyormuş
bir de hafta sonu geçti o yüzden yani cuma 63 ü gördüm diyorsun haftaya 62 göreceğiz kuzuuu haydi kendine gel :halay::halay:

SUHAN SUHAN gayet iyi menün birde çok yemiyorsun sanki öyle gibime geliyor, bozma moralini, ama dün çok gaz yapan şeyler yemişsin kuru fasülye + turşu + karnıbahar , turşu çok ödem yapıyormuş
bir de hafta sonu geçti o yüzden yani cuma 63 ü gördüm diyorsun haftaya 62 göreceğiz kuzuuu haydi kendine gel :halay::halay:
normalde yoğurtlu yulafı akşamları tuketiyordum arada.dün sabah denedim inaılmaz tok tuttu.öğleyin mesela normalde kuruyu 2 kepçe yaınada yoğurt yerdim .acıkmadığımdan baya iyi geldi.evet akşam karnıbaharda baya gaz yapmış olabilir.haklısın:olamaz:

kızlar biliyorsunuz menü bildirimini tutmuyoruz yani bi tabloya işlemiyoruz. dora her gün gelip yorumlamaya çalışıyor tek tek.ama su konusunda befer günlük tabloya işliyor içilen suyu.biraz daha itinalı davranıp içilen suyuda eklemeye çalışalım günlük .:KK200:

X