Fitotellalar

Merhabalar menumu takdim edeyim...

Sabah

1 haslanmis yumurta
4yesil zeytin
1 dilim ekmek
1 parca peynir

Öğle
1 tabak kiymali taze fasulye
1 yarım kase yoğurt

Akşam

1 kase salata
1 tabak kiymali tazefasulye yaninda 1 yemek kaşığı pilav

Spor,
1.5 saat yürüyüş
Ve
3 litre su (yatana kadar bikac bardak daha içerim)
Ara öğünde 1 bardak neskafe ve 1 dondurma

düzenli bildirim yaparsan faydasınıdıa görürsün candy
Canım inşallah yapıcam yarından itibaren bugün başladım if e de geçen hafta başlayamadım

Öğlen 12 de İskender+zero kola
Ara 3 gibi biraz leblebi şekerli çay
Akşam 18 kıymalı taze fasulye yoğurt 3 dilim ekmek

Su 3.5 litre
Spor yok biraz yürüyüş yaptım öğlen ama saatimi unuttuğum için adım sayamadim

o zaman yazım bari :
cuma:
sabah: 1 çatal + şekersiz çay
öğlen: 1 kase çorba + ton balıklı domatesli salatlı sandviç - karabudğaylı ekmekle
akşam: kahvaltı tarzı şeyler + 2 dilim ekmek
su: 2,5 lt

cumartesi:
sabah/ öğlen: (geç kahvaltı) fırında peynirli yumurtalı biberli tam buğdaylı ekmekten - 3 adet + zeytin + reçel + çay
öğleden sonra: nescafe + minik kek
akşam: (misafirim vardi) çiğ köfte + ıspanaklı gül böreği 3 tane + kısır + ekler 2 tane
su: 1,5 lt

pazar:
sabah: haşlanmış yumurta + 2 dilim ekmek + yeşillik + akşamdan kalan börekten 1 adet
akşam: kalan çiğ köfte + kısır + mercimek çorbası + kalan böreklerden
sonra yine misafir geldi ve tatlı getirdi : trileçe + kahve..
su: 1,5 lt

baya yedim yani
Yeni gördüm bu listeyi deniz haftasonu sağlam yüklenmişsin, hafta içi akşam sadece salata cezası vermek lazım

Canım inşallah yapıcam yarından itibaren bugün başladım if e de geçen hafta başlayamadım

Öğlen 12 de İskender+zero kola
Ara 3 gibi biraz leblebi şekerli çay
Akşam 18 kıymalı taze fasulye yoğurt 3 dilim ekmek

Su 3.5 litre
Spor yok biraz yürüyüş yaptım öğlen ama saatimi unuttuğum için adım sayamadim
Candy öğlen yediğin ekmek ve zero seni daha çabuk acıktırmış sanırım ki akşam 3 dilim ekmek yemişsin.
Vücut karbonhidratı aldımı hep daha fazlasını ister, tavsiyem istikrar için protein ağırlıklı beslenmen. 👍

Günaydın güzeller, yoğunluktan pek bildirim yapamasam da bugün salı kilo bildirimi yapıcam. En son 66.7 idim inşallah + çıkmam :KK17::KK200:

Kızlar kilom gün itibariyle 65.7
Tam 1 kg gitmiş hiç ummuyordum çünkü bu hafta hiçbir şeyden mahrum kalmadım. Sadece IF’e sadık kaldım saat konusunda.
:dua: Çok mutlandım ya, hadi darısı 64’lere 63’lere.

günaydınlarrr...
notlarımı alıyoreee...

BettyRuble BettyRuble canım 1 kilo olsa bile şükürler olsun.. hadi bakalım bir haftada 1 kilo o da iyi :KK24:

ve kendim.. sabah 63.1 i gördüm.. çok şükür..

dünkü menümü de paylaşayım,

tüm gün 3,5 lt su
1 hurma
1 de aktivia yoğurt

candy_candy candy_candy canım lütfen hayatından ekmeği ve colayı çıkart.. en azından tüm gün 3-4 dilimi geçirmemeye gayret et

ayrıca diyet zamanı kebap ve buna benzer her şeyden uzak durmalısın. belki haftanın 1 günü ödül olabilir..
çayı kahveyi tüm içecekler şekersiz lütfen.. çok duramazsan yanında bir kayısı ya da incir ya da kuru üzüm bunlarla tüket ama çayına şeker atma.
akşam ne güzel fasulye yoğurt iyiymiş, yanında ekmek olmasaymış olurmuş ki saten öğlen pide dolu iskenderi hüpletmişsin :)

daha daha dikkat peki mi :KK66:

sertsemm kusura bakamyın..
kararlı olmazsan bir öyle bir böyle olursan o bedene kendine boştan yere eziyet

X