Fitotellalar

Canım inşallah yapıcam yarından itibaren bugün başladım if e de geçen hafta başlayamadım

Öğlen 12 de İskender+zero kola
Ara 3 gibi biraz leblebi şekerli çay
Akşam 18 kıymalı taze fasulye yoğurt 3 dilim ekmek

Su 3.5 litre
Spor yok biraz yürüyüş yaptım öğlen ama saatimi unuttuğum için adım sayamadim
günlük kalori ihtiyacına baktınmı candy.kaç kalori alman gerekiyor acaba.iki öğün beslenmen çok iyi olmuş.ama iskenderin ekmeği tereyağı fazla olmuş olabilir.

günaydınlarrr...
notlarımı alıyoreee...

@slnkhrmn008 canım 1 kilo olsa bile şükürler olsun.. hadi bakalım bir haftada 1 kilo o da iyi :KK24:

ve kendim.. sabah 63.1 i gördüm.. çok şükür..

dünkü menümü de paylaşayım,

tüm gün 3,5 lt su
1 hurma
1 de aktivia yoğurt
1,5 kiloya yakın gitmiş dımı.harikasın vallaa nickin gibi bebeğim

candy_candy candy_candy canım lütfen hayatından ekmeği ve colayı çıkart.. en azından tüm gün 3-4 dilimi geçirmemeye gayret et

ayrıca diyet zamanı kebap ve buna benzer her şeyden uzak durmalısın. belki haftanın 1 günü ödül olabilir..
çayı kahveyi tüm içecekler şekersiz lütfen.. çok duramazsan yanında bir kayısı ya da incir ya da kuru üzüm bunlarla tüket ama çayına şeker atma.
akşam ne güzel fasulye yoğurt iyiymiş, yanında ekmek olmasaymış olurmuş ki saten öğlen pide dolu iskenderi hüpletmişsin :)

daha daha dikkat peki mi :KK66:

sertsemm kusura bakamyın..
kararlı olmazsan bir öyle bir böyle olursan o bedene kendine boştan yere eziyet

önerilerin çok güzel hiç sert değil ne kusuru saçmalama :KK19: ben pek diyet yapmadım yani öyle hafif yiyeyim kafasına giremedim hiç hafta sonu piknikti misafirdi uçtu zaten.. şimdiden sonra daha iyi olur inşallah :KK5:

çaya da yeme aralığında şeker attım 12den önce 8den sonra falan şekersiz içiyorum hep :KK51:

kilom 127,8 çıktı bugün ki bunu sağlayan tek şey dün yaptığım if sanırsam çünkü dün sabah 129.1 di :eek:

geçen çarşamba girdim gruba 128,1 di bugün 127,8 fark: 0,4 :KK14:

bugünden itibaren artık diyetteyim :rapci::rapci: şu an sade kahvemi yudumluyorum :kahve:

candy_candy candy_candy canım lütfen hayatından ekmeği ve colayı çıkart.. en azından tüm gün 3-4 dilimi geçirmemeye gayret et

ayrıca diyet zamanı kebap ve buna benzer her şeyden uzak durmalısın. belki haftanın 1 günü ödül olabilir..
çayı kahveyi tüm içecekler şekersiz lütfen.. çok duramazsan yanında bir kayısı ya da incir ya da kuru üzüm bunlarla tüket ama çayına şeker atma.
akşam ne güzel fasulye yoğurt iyiymiş, yanında ekmek olmasaymış olurmuş ki saten öğlen pide dolu iskenderi hüpletmişsin :)

daha daha dikkat peki mi :KK66:

sertsemm kusura bakamyın..
kararlı olmazsan bir öyle bir böyle olursan o bedene kendine boştan yere eziyet
yerim seni ya.senide önerilerinide ham hamm hammmmm

önerilerin çok güzel hiç sert değil ne kusuru saçmalama :KK19: ben pek diyet yapmadım yani öyle hafif yiyeyim kafasına giremedim hiç hafta sonu piknikti misafirdi uçtu zaten.. şimdiden sonra daha iyi olur inşallah :KK5:

çaya da yeme aralığında şeker attım 12den önce 8den sonra falan şekersiz içiyorum hep :KK51:

kilom 127,8 çıktı bugün ki bunu sağlayan tek şey dün yaptığım if sanırsam çünkü dün sabah 129.1 di :eek:

geçen çarşamba girdim gruba 128,1 di bugün 127,8 fark: 0,4 :KK14:

bugünden itibaren artık diyetteyim :rapci::rapci: şu an sade kahvemi yudumluyorum :kahve:

teşekkür ederim çok sağol.. süpersinn o vakit.. kaçırdığının ertesi günü mutlak önlemini al... böyle devam edersen en azından üzerine bindirmiyorsun..
hemen ertesi günü sırf protein ağırlıklı beslen bir gün boyunca..
yavaş yavaş emin adımlarla ilerle kesme sakın yılmaaa.. sen hükmet ona o sana değil.. :KK66:

günlük kalori ihtiyacına baktınmı candy.kaç kalori alman gerekiyor acaba.iki öğün beslenmen çok iyi olmuş.ama iskenderin ekmeği tereyağı fazla olmuş olabilir.

canım günlük 1700 bazal metabolizma hiç hareket etmezsem yani 1400 kaloride en fazla durmam lazım günlük 1200 ideal

diyetisyene gittiğimde de günlük 1200 kalorilik diyet vermişti. kilom çok ama metabolizmam yavaş benim :KK14:

iskender çok nadir yediğim yemeklerden biri ya aslında düne denk geldi ben genelde diyete başlarken iskender ya da steakhouse yiyorum bi daha yiyemem diye :KK48:

zaten bu günlüklerden birinde bi arkadaş şöyle yazmış "kilo vermeye çalışmasam bu kadar kilo almazdım herhalde" resmen bu cümlede kendimi buldum :KK51:

canım günlük 1700 bazal metabolizma hiç hareket etmezsem yani 1400 kaloride en fazla durmam lazım günlük 1200 ideal

diyetisyene gittiğimde de günlük 1200 kalorilik diyet vermişti. kilom çok ama metabolizmam yavaş benim :KK14:

iskender çok nadir yediğim yemeklerden biri ya aslında düne denk geldi ben genelde diyete başlarken iskender ya da steakhouse yiyorum bi daha yiyemem diye :KK48:

zaten bu günlüklerden birinde bi arkadaş şöyle yazmış "kilo vermeye çalışmasam bu kadar kilo almazdım herhalde" resmen bu cümlede kendimi buldum :KK51:
hastayım iskendere.bayadır yemiyorum.dışarı çıkmışsam genelde iskender tercih ederim bende.topiği kurmadan bende büyük boy hamburger ve büyük boy içecek gömmüştüm.eşim baya şaırmışstı diyette değilmisin diye.:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:haydi o zaman bu hafta bismillah diyelimmi senin içinde

BzhFpWKCQAABTeN.jpg

Günaydın Kızlar,

* kilo bildirimi: 63,9 kg geldim bu sabah (hafta sonu kaçamak olmasaydı 1 kg bulurdum belki de fazla neyse olsun moralimi bozmuyorum

* dün ki yediklerim:
sabah: herbalife çikolatalı shake
ara: 2 hurma + 4 badem + 1 muz
öğlen: 1 tabak tavuklu pırasa yemeği + 1 kase cacık + 1 muz
ara: 1 meyveli activia (tam buğday gevreği + çilek) olandan
akşam: 1 tabak erişteli mercimek çorbası + 1 tabak da 1 yk sade makarna + 1 yk pırasa + 1 yk kabak kızartması yoğurtlu + 1 dilim karabuğday ekmeği
ara: çay + 3 hurma

su: 2,25 lt
spor: 300 zıpzıp
squat: 30

hesaplarıma göre 1400 kcal ile kapattım günü, daha iyi olabilir diye düşünüyorsunuz haklısınız :))
bugün daha iyi olacaktır

öpüldünüzz

teşekkür ederim çok sağol.. süpersinn o vakit.. kaçırdığının ertesi günü mutlak önlemini al... böyle devam edersen en azından üzerine bindirmiyorsun..
hemen ertesi günü sırf protein ağırlıklı beslen bir gün boyunca..
yavaş yavaş emin adımlarla ilerle kesme sakın yılmaaa.. sen hükmet ona o sana değil.. :KK66:

valla bugün planımı söyliyim yemek ile ilgili

öğlen domates salatalık biber maydanoz nane den yağsız söğüş salata yapıyoruz iş yerinde yanında 2-3 dilim ekmek peynir ve zeytin yiyoruz arkadaşımla beraber. arada biraz leblebi adaçayı (onu şekersiz içebiliyorum) akşama da ızgara tavuk salata planlıyorum :KK64:

siz şimdi diyecağsınız ki ekmeği yeme :KK17: ama ben o iki dilimi yiyeyim çünkü başka kalori kaynağım yok tam bu şekilde hesapladım 1186 kalori ediyor
if1incigün.png

pazartesi menü

kahvaltı...................meyveli yoğurtlu yulaf (3-4 çilek ekledim)
öğle.........................1,5 kepçe kuru fasulye,2 kaşık burgul plavı,az turşu
akşam.....................1 porsiyon haşlanmış karnıbahar.sarımsaklı yoğurt eşliğinde,1 por. yeşil salata
su..............2 lt
spor
200 zıpzıp
100 squat
40 sn plank
500 twist
25 duvara şınav
25 havaya el çırpma

Son düzenleme:
X