Fitotellalar

kızlar ben bugün su orucu yapacağım bakalım dayanabilirsem.. akşam ezanında bitireceğim.. sonrası tek bir hurma ile günü kapatacağım.. şu an niyetim böyle.
ölmezsin ya diyorum :KK70:
dünküleri telafi etmem gerek..
hem de çok faydalı.. haftada bir gün su orucu yapılması bedene ruha iyi geliyormuş..

sürekli su mu içiyorsun yada içmiyorsun anlamadım?

pazar günü

kahvaltı bir dilim ekmek bir yumurta iki kaşık lor peyniri 5 zeytin

öğlen küçük bir kap muhallebili kadayıf

ikindi makarna çorbası yaptım yarışma için yarım kase ondan içtim

saat 7 oldu açıktım sinemaya gidecektik yarım dilim elma ve bir tatlı kaşığı keçi boynuzu özü

gece yatarken yoğurt kürü
(bugün yaptığım kaçak için yoğurt kürü iyi bir telafi oldu sabah tartıda görmedim.)

1lt su

7 bin adım

pazar günü

kahvaltı bir dilim ekmek bir yumurta iki kaşık lor peyniri 5 zeytin

öğlen küçük bir kap muhallebili kadayıf

ikindi makarna çorbası yaptım yarışma için yarım kase ondan içtim

saat 7 oldu açıktım sinemaya gidecektik yarım dilim elma ve bir tatlı kaşığı keçi boynuzu özü

gece yatarken yoğurt kürü
(bugün yaptığım kaçak için yoğurt kürü iyi bir telafi oldu sabah tartıda görmedim.)

1lt su

7 bin adım
bu yoğurt kürü gerçekten işe yarıyor mu ya ??

Zipzip- Zipzip- selam canım ben bugün biraz iyiyim.. çünküm sadece su içiyorum.. bir kahve beni ayıltabilirdi ama içmeyeceğim.. dayan Harikamoooo :))
diyet bitiminde de seninle buluşup bir waffle patlatırız artık :KK70:

Neysesakinim Neysesakinim su içeceğim tüüüm gün.. su orucu deniyor buna.. Osman Müftüoğlu çok tavsiye eder. ben de çok duyduğum için dün de kaçırdığım için bugün hem önlem olsun hem de bedenime sağlık olsun :KK66: akşam ezanıyla beraber bir hurma ile bozacağım orucumu.. hatta onu da 11 parçaya bölerek yiyeceğim..

Zipzip- Zipzip- selam canım ben bugün biraz iyiyim.. çünküm sadece su içiyorum.. bir kahve beni ayıltabilirdi ama içmeyeceğim.. dayan Harikamoooo :))
diyet bitiminde de seninle buluşup bir waffle patlatırız artık :KK70:

Neysesakinim Neysesakinim su içeceğim tüüüm gün.. su orucu deniyor buna.. Osman Müftüoğlu çok tavsiye eder. ben de çok duyduğum için dün de kaçırdığım için bugün hem önlem olsun hem de bedenime sağlık olsun :KK66: akşam ezanıyla beraber bir hurma ile bozacağım orucumu.. hatta onu da 11 parçaya bölerek yiyeceğim..
valla ben dayanamazdım galiba
ayrıca çok fazlada su içme su zehirlenmesi oluyor insan onuda araştır istersen

X