Fitotellalar

kızlar ben bugün su orucu yapacağım bakalım dayanabilirsem.. akşam ezanında bitireceğim.. sonrası tek bir hurma ile günü kapatacağım.. şu an niyetim böyle.
ölmezsin ya diyorum :KK70:
dünküleri telafi etmem gerek..
hem de çok faydalı.. haftada bir gün su orucu yapılması bedene ruha iyi geliyormuş..

o zaman yazım bari :
cuma:
sabah: 1 çatal + şekersiz çay
öğlen: 1 kase çorba + ton balıklı domatesli salatlı sandviç - karabudğaylı ekmekle
akşam: kahvaltı tarzı şeyler + 2 dilim ekmek
su: 2,5 lt

cumartesi:
sabah/ öğlen: (geç kahvaltı) fırında peynirli yumurtalı biberli tam buğdaylı ekmekten - 3 adet + zeytin + reçel + çay
öğleden sonra: nescafe + minik kek
akşam: (misafirim vardi) çiğ köfte + ıspanaklı gül böreği 3 tane + kısır + ekler 2 tane
su: 1,5 lt

pazar:
sabah: haşlanmış yumurta + 2 dilim ekmek + yeşillik + akşamdan kalan börekten 1 adet
akşam: kalan çiğ köfte + kısır + mercimek çorbası + kalan böreklerden
sonra yine misafir geldi ve tatlı getirdi : trileçe + kahve..
su: 1,5 lt

baya yedim yani
owww baya yemişsin denizz :KK53:ikigün fena batmış.ton balıklı sandaviçten sonra resmen ceza vermişsin kendine.ben şöyle yapıyorum geçen beferede dedim.çok dayanamazsam senin listene göre sıralayayım 2 çiğ köfte,1 gül böreği,yarım ekler.gayette kurtarırdı seni.ha pardon kısırda varmış.ölçüsü nedir bilmiyorum ama çiğ köfteyi 1e düşürüp iki kaşık kadar kısır yerdim.

bunun üzeirne sen şöyle 60 sn plank,300 zıpzıp yaparsın cumartesi günü için .pazar içinde 60 sn plank,15 dk leslie

kızlar ben bugün su orucu yapacağım bakalım dayanabilirsem.. akşam ezanında bitireceğim.. sonrası tek bir hurma ile günü kapatacağım.. şu an niyetim böyle.
ölmezsin ya diyorum :KK70:
dünküleri telafi etmem gerek..
hem de çok faydalı.. haftada bir gün su orucu yapılması bedene ruha iyi geliyormuş..
oo harıkasın kuzum.arada yapmak lazım aidin hocada tavsiye etmiş zamanında.ben güvenemiyorum kendime.sabah yulaflı yoğurt yedim.içine çilek doğradım.öğleyin yemekhaneye gideceğim.akşamda yine yoğurt yemeyi planlıyorum

hoşgeldin.
öncelikli olarak kacamak yapsan dahi buraya yazarsan ilerkigünlerde sana nasıl faydalı olduğunu göreceksin.aman bugün kaçamak yaptım girmeyeyim yada yazmamayım dersen film orda kopuyor.ne yersen not al.düzen önemli.gaz konusuna gelince sen beni gazla ben seni.hepimiz birbirimizi gazlıcaz.sebze çorba diye şartlama kendini hepsine ihtiyacı var vücudun.ve çorbayı çok masum görme çorba 1 dilim ekmeğe eş değer.kahvaltını es geçme.öğleyin proteini bas.akşamıda hafif geçirdinmi bitti
Teşekkürler doğru demissiniz eger aksami duzgun geçirebilirsem zaten hersey harika gidecek yaa inşallah devam bu sefer birakmak istemiyorum

kızlar günlük plank ve squatı paylaşmaya devam edeyimmi ne dersiniz.?herkes kendi yapıyor kaldı günden.

owww baya yemişsin denizz :KK53:ikigün fena batmış.ton balıklı sandaviçten sonra resmen ceza vermişsin kendine.ben şöyle yapıyorum geçen beferede dedim.çok dayanamazsam senin listene göre sıralayayım 2 çiğ köfte,1 gül böreği,yarım ekler.gayette kurtarırdı seni.ha pardon kısırda varmış.ölçüsü nedir bilmiyorum ama çiğ köfteyi 1e düşürüp iki kaşık kadar kısır yerdim.

bunun üzeirne sen şöyle 60 sn plank,300 zıpzıp yaparsın cumartesi günü için .pazar içinde 60 sn plank,15 dk leslie
bugün mü ? :KK15:
bu arada plank ve squat devam bugün 5. gündeyim

oo harıkasın kuzum.arada yapmak lazım aidin hocada tavsiye etmiş zamanında.ben güvenemiyorum kendime.sabah yulaflı yoğurt yedim.içine çilek doğradım.öğleyin yemekhaneye gideceğim.akşamda yine yoğurt yemeyi planlıyorum
ben güveniyorum başaracağım.. burnuma enfesss yemek kokuları geliyordu bir de :KK70:

X