Fitotellalar

Kahvaltı yarım dilim ekmek üç dilim peynir

Öğlen küçük iki adet kabak oturtma (çok şükür buda bitti) bir buçuk dilim ekmek, bir kase yoğurt

İşte beş gibi acıktım küçük bir ekma yedim

Akşam iki kaşık humus (şükür buda bitti) iki lokma ekmek

Kapanış bir kase yoğurt kürü

Zor bela iki lt su

Spor yok
Eşim diş çektirmiş
Onun nazını çekiyorum

Kahvaltı yarım dilim ekmek üç dilim peynir

Öğlen küçük iki adet kabak oturtma (çok şükür buda bitti) bir buçuk dilim ekmek, bir kase yoğurt

İşte beş gibi acıktım küçük bir ekma yedim

Akşam iki kaşık humus (şükür buda bitti) iki lokma ekmek

Kapanış bir kase yoğurt kürü

Zor bela iki lt su

Spor yok
Eşim diş çektirmiş
Onun nazını çekiyorum
Befercim liste gün geçtikçe güzelleşiyor 👏👏👏👏

Sabah: 1 kase peynir ve pörçük ot salatası😂😂
Öğlen: minik bir tavuk baget
Akşam: yarım porsiyon zeytinyağlı taze fasülye. 2 kaşık yoğurt.
Su:1,6lt
Spor olarak temizlik(2 saat diye başladım 6 saat sürdü) 🤔

Bitti canım yani bitirdim diyeyim yoksa yapsan daha 3 günlük iş var😂😂
Biraz önce çamaşır toplayıp yenisini astım tabi saat başı sigara molası var uzuyor süre 🤣
Az iç ben 11 aydır içmiyorfum Ogün çok sinirlendim aldım bir tane içtim ağzım filan koktu midem bulandı

Az iç ben 11 aydır içmiyorfum Ogün çok sinirlendim aldım bir tane içtim ağzım filan koktu midem bulandı
2 yada 3 günde 1 paket içerim aslında ama işten kaytarmak için bazen abartiyorum.
Tebrikler canım hiç bulaşma daha da.
Eşim 8 sene içmedi bu sene yeniden başladı ona çok üzülüyorum

Kızlar dün giremedim işler çok yoğundu haftasonu da evde temizlik var giremeyebilirim yine de girmeye çalışıcam

Cumartesi
Kahvaltı iki dilim peynir yarım dilim ekmek

Öğlen işten çıktıktan sonra annem ler parka gidiyordu takıldım onlara çok acıkmıştım karıştırdım bu konu hakkında fazla yorum yapmak istemiyorum 🙈🙈🙈kendimi affettirmek için 10.000adım attım çok fena yoruldum zaten iş yerinde de yorulmuştum eve geldim uzandım biraz. Hava çok güzeldi çok hoşuma gitti yürümek. (Fast food yemedim yağlı tuzlu yemedim ama bu haftaya göre masum değiller teyzemin yaptığı iki tatlı kurabiye iki tuzlu kurabiye geçen gün bir ısırık skan ben bugün adet olarak yedim annemin yaptığı iki köylü kahkesi iki avuç kırık leblebi)

Akşam mantar yaptı eşim yarım dilim ekmek ile tadına baktım

1.5lt su

10.000adım

Cumartesi
Kahvaltı iki dilim peynir yarım dilim ekmek

Öğlen işten çıktıktan sonra annem ler parka gidiyordu takıldım onlara çok acıkmıştım karıştırdım bu konu hakkında fazla yorum yapmak istemiyorum 🙈🙈🙈kendimi affettirmek için 10.000adım attım çok fena yoruldum zaten iş yerinde de yorulmuştum eve geldim uzandım biraz. Hava çok güzeldi çok hoşuma gitti yürümek. (Fast food yemedim yağlı tuzlu yemedim ama bu haftaya göre masum değiller teyzemin yaptığı iki tatlı kurabiye iki tuzlu kurabiye geçen gün bir ısırık skan ben bugün adet olarak yedim annemin yaptığı iki köylü kahkesi iki avuç kırık leblebi)

Akşam mantar yaptı eşim yarım dilim ekmek ile tadına baktım

1.5lt su

10.000adım
Iyi gidiyordun ammma bu annenle teyzene takılınca senin ayar kaçıyor 😂😂

Cumartesi yarım dilim ekmekle kahvaltı ettim,
Sonra çıktık eşimle yürüyüş yaptık ama oyle böyle değil 3 saat yürüdük yorgunluktan öldüm.
Akşam eşimin ısrarı ile makarna yaptım hemde kremalı 😯 ve yedim.
Evet hemde normal porsiyon yedim pişmanlık hala devam ediyor.
Su: 2lt oldu sanırım ama bende yaptım çok kötü fena bir kaçamak.

Cumartesi yarım dilim ekmekle kahvaltı ettim,
Sonra çıktık eşimle yürüyüş yaptık ama oyle böyle değil 3 saat yürüdük yorgunluktan öldüm.
Akşam eşimin ısrarı ile makarna yaptım hemde kremalı 😯 ve yedim.
Evet hemde normal porsiyon yedim pişmanlık hala devam ediyor.
Su: 2lt oldu sanırım ama bende yaptım çok kötü fena bir kaçamak.
Aslında hafta sonu bizi baştan çıkarıyor haft için böyle dertlerimiz yok 🤯

IMG_20190408_083922.jpg

X