Fitotellalar

aaa bakana denk geldim ne güzel

sayfanın geçmişini okuyorum şimdi inşallah düzenli giricem çünkü desteksiz yapamıyorum
asla atlama bu sayfayı..
inşaallah hedefine ulaşırsın :)
diren.. şeker ve şekerli gıdalrı hayaından çıkarmaya gayret et.. gerçketen vucudumuzda hiç etkisi yokkk.. çok tatlısadığınız zaman şekerli sakız çiğneyin kızlar

pazartesi herkes,( eksiksiz ) sabah uyanır uyanmaz tartılıp kaç kg olduğunu yazsın lütfen

günaydın hoş geldin.kuzularını Allah bağıslasın.cuma takımları gibi sert ilerlemiyoruz ama düzenli bildirim yapmaya çalışıyoruz.grup içi görevler oluyor katılım durumuna göre .zayıflayan kendine zayıfladığı için kasmıyoruz.güzel başlangıçlara diyip ilk sayfaya ekliyorum harikamo da kabul etmiş

hoşbuldum çok teşekkür ederim. her türlü göreve de hazır ve razıyım

akşam 5 e kadar iş yerindeyim rahat yazarım. akşam beşten sonra evde biraz sıkıntı oluyor ama en azından mutlaka 1 kez girer bakarım

candy_candy biz biraz geyikçiyizde.arada saçma sapan şeylere gülebilriz.aldırma sen bize.alışırsın umarım.eskiden gelme bi arkadaşlığımız var.seninlede çabuk kaynaşırız.

bende beşten sonra ve hafta sonları giremiyorum.hafta içi telafi etmeye çalışıyorum

haftasonu kaçamak yapan olursa pazartesi telafi etsin.malum bizim pazar kahvaltıları pek bi meşhurdur

çok haklısın.. benim deolmazsa olmazım vazgeçilmezim pazar kahvaltısı. envay çeşitl sofrayı donaltmazsam ölürüm

peki madem salı devam kg kontrollerine

alırım ölçünüzü valla acımam

9. gün 70 squat 1 dk plank....setlere bölüp yapabilirsiniz.

sporun çok iyi gidiyor canım

ufaktan ufağa squatta başlayabilirsin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…