Fitotellalar

Şimdi yeni geldim size sitem etme sırası bende, menü birincileri seçeyim dedim ama menüler düzenli gelmedi
Zaten megalomanyağım biliyorsunuz hep ben birinci olsam bakanlığımdan olacağım için hafta birinciliğimi bile açıklamadım

Bugün 1,5lt suyu geçtim befercim baya zorladım kendimi.
Sabah: 2 yumurta ve çeyrek lavaş
1 kk beyaz peynir
Çay

Akşam : 1 kase nohut yahnisi, bir servis kaşığı bulgur pilavı, biraz turşu.

Daha 5 gün yenecek kadar yahni yapmışım buyrun gelin yiyelim

Merhaba hanımlar
Kahvaltıyı gelişi güzel yapıyorum ve öğlene kadar çok acıkıyorum kahvaltı önemli gercekten onu anladım çünkü uyandığım da hiç açlık hissetmiyorum oan az yiyorum sonra acıkıyorum

Kahvaltı yarım dilim ekmek dört tatlı kaşığı ağız peyniri

Öğlen dört yemek kaşığı mantı bir kase salata ve doymadım yarım dilim ekmek

Akşam bir yemek kaşığı humus üç yemek kaşığı mantı bir kase salata (her öğün neden mantı annem yapmış vermiş onu da yoğurda katmış yemesek bozulur ki eşim bir tabak yiyor daha neyse çok azaldı)

Şimdi yoğurt kürü yiyeceğim bu aslında hafta da iki gün ama ben bir kaç deneyeceğim

3.5lt su

40squat
150twist
75yan sağ karın
75yan sol karın

Afiyet olsun sudan zarar gelmez sigara da içiyorsun daha iyi cildin nem alır

Aşk olsun ne günü yazmamışım acaba ben düzenli bildirim yaptım içeriği uygun olmaya bilir o ayrı konu

Neler yiyorum

Eklentiler

• 20190402_212226.jpg
    69,4 KB · Görüntüleme: 28
Selam befer benim şişeler ofiste sabit, hafta içi her gün 3 litre içiyorum.
Haftasonları da 2 litre.
geçen hafta 2,5 lt içtiğinde olmuş.
benimde şişem 3 lt fakat bazen içemiyorum ya yoğunlukta ya başka bir sebepten
o yüzden günlük menü ile birlikte su lt rica ediyorum.

günaydınlarr..

doracım ben de düzenli bildirim yapıyorum diyeceğim saten bugün 3. gün ve gerçekten her gün bir öncesi günün yemişliklerini yazacağım inşaallah.. disiplin şart

gelelim bana..

sabah............. (koca bir fincan türk kahvesi (sade))

öğlen; bir porisyon tavuk şinitsel üzerine bir yemek kaşığı patates püresi, bir ayran

akşam; bir parça tavuk ve bir aktivia yoğurt

bu arada toplam 3lt su

40 sn plank
8.500 adım

AFİYET OLSUN

çok iyi bak suyu 2den 3 ile düzelttim bunu anlatmaya çalışıyorum hergün aynı istesekte içemeyiz.
suyu arttırman iyi olmuş

salı menü
kahvaltı..........1 parça peynir,2 lokma börek,1 çay
öğle.................1 kase mercimek çorba,1 dilim ekmek,1 turp,3-4 acı turşu
akşam.............kahvaltılık tırtıkladım.1 dilim cevizli kekçay
aralarda....1 sade kahve,sayısız çay
su.........2 lt
spor..........300 twist,,,,,,,50 squat.....45 sn plank

Kızlar günaydın.. ilk mesajı okuyunca dedim burası benlik katılım şartlarının iki tanesine uyuyorum yaza fit girmek ise benim için mümkün değil çünkü 128 kiloyum 28 ini vermek ilk hedefim

cuma zayıflama yarışmasının 3. 5. 7. ve 8. takımlarında bulunmuşluğum var en son ocak ayının sonunda 3.takımdan ayrıldım ayrılmama sebep üye de henüz takımda olduğu için dönmeye niyetim yok. 9.takıma başvurdum ama orda da yer olmadığı için kaldım ortada. cuma yarışmasında genelde herkesi üyesi az olduğu için 3. takıma yönlendiriyorlar diye de diğer gruplara bişey yazmadım.

kilom fazla olduğu için yürüyüş dışındaki sporlar benim için tehlikeli ama leslie falan yaparım günlük 10000 adımı tamamlarım 3 lt su içerim detoks suyu içemiyorum ozzellikle limonlu su içemem hiç ama limon dilimleri ve zencefil konulmuş suyu içebilmişliğim var. Boyum 1,67 y:aşım 32 3 kzıım var biri 4.5 diğer ikisi 1,5 yaşlarında. 142 ile doğuma gittim sonuç: 128 de takılı kaldım.

Beni kabul ediyorsanız cevabınızı bekliyorum

selam hoş geldin.. azimle devam edebilen edebilecek olan herkese kapımız açık.. burada önemli olan disiplin... kimse kimsenin yanında değil.. herkes kendinden sorumlu.. ancak sayfamıza saygı da şart.. ben hemn bilgilerini yazıp tabloya işliyorum.. kayıt alma bakanıyım da ayıptır sölemsi

aaa bakana denk geldim ne güzel

sayfanın geçmişini okuyorum şimdi inşallah düzenli giricem çünkü desteksiz yapamıyorum

YENİ ÜYEBOY KİLO06.04.201913.04.201920.04.201927.04.2019
@little dora1.5752
@befer1.5982.9
@suhan1.5864.9
@harikamo 1.5965.4
@Atesbocegi41 1.6456.7
@slnkhrmn0081.6467.2
@dnz20101.5664.5
candy_candy 1.67128

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…