Fitotellalar

Günaydın, 5000 adım yürüdüm ama daha gidemedim dolmuşa bindim😂😂bana enerji lazım bugün iş çok.
4 tuval aldım yine gazla sakin sakin gidemiyorum😂😂😂
Fırsat bulursam uğrarım, befer, harika, suhan listeleriniz çok güzel öptüm sizi bebitolar.
hani menümüzü yorumlamadın :KK76:

Günaydın, 5000 adım yürüdüm ama daha gidemedim dolmuşa bindim😂😂bana enerji lazım bugün iş çok.
4 tuval aldım yine gazla sakin sakin gidemiyorum😂😂😂
Fırsat bulursam uğrarım, befer, harika, suhan listeleriniz çok güzel öptüm sizi bebitolar.
görüşemez olduk:110:

Allah kabul etsin.. maşaallah.. benim gözüm yemedi yaa. aslımda tutabilirmişim ama yemedi valla..
bize de dua et bugün :)

ben bugünü ve yarını yarın hbr edeceğim kaç kg de olduğumu hocam :)
Sağol canım Allah hepimizin dualarını ve ibadetlerin kabul, günahlarımızı af ve mağfirete etsin inşallah.

olsalar bile su bildirimi geç geliyor canım
Kuzum kendi adıma ailemin yanında yediğim içtiğine bakmadım valla🤣🤣
Dün de kandildi niyetliydim içemedm, internet paketim bitmişti şimdi ek paket aldım. Dün için 1 litre su yazabilir nişin benim için.
Normal şartlarda gün bitimi bildirim yapıyorum😊

hoşbuldum çok teşekkür ederim. her türlü göreve de hazır ve razıyım :KK52:

akşam 5 e kadar iş yerindeyim rahat yazarım. akşam beşten sonra evde biraz sıkıntı oluyor ama en azından mutlaka 1 kez girer bakarım :KK51:
hoşgeldin içtiğimiz su ile tuttuğumuz bir listemiz var. günlük menünün altına yazarsan haftalık ne adar su içtiğin ile ilgili bir listemiz olur ona göre günlük artıracağımız sayıyı biliriz

menünü ve içtiğin suyu yazar mısın
salı da kaldık dimi tartı gününde, ben yediklerime bugğn başlıyorum yazmaya
Sabah: activia meyveli yoğurt + şekersiz sütlü nescafe + çatal 🙄 yemesem olurdu ama dayanamadım
Ara: sade türk kahvesi + küçük kurabiye
Su: şimdiye kadar 1 lt içtim
😘😘

bende beşten sonra ve hafta sonları giremiyorum.hafta içi telafi etmeye çalışıyorum

sen de mi memursun yoksa :KK53:

hoşgeldin içtiğimiz su ile tuttuğumuz bir listemiz var. günlük menünün altına yazarsan haftalık ne adar su içtiğin ile ilgili bir listemiz olur ona göre günlük artıracağımız sayıyı biliriz

tamam canım akşam ben hepsini toplu bildiririm inşallah :KK51:

aslında tartı cumartesi falan olsa daha güzel olmaz mı salı sabah işe gidiyoruz falan cumartesi herkes evdeyse cumartesi de olabilir:KK58:

yok onu bu hafta bitiminde yapacağım.. yani salı herkes kilosunu belirlesin.. 06.04.2019 yazan kutucuğa güncelleyeceğim.. hafta hafta yani :KK66:

aslında tartı cumartesi falan olsa daha güzel olmaz mı salı sabah işe gidiyoruz falan cumartesi herkes evdeyse cumartesi de olabilir:KK58:
ya işte suhancığım da doğru diyor.. hafta sonu kaçamaklar olabiliyor onu pazartesi başlangıçla telafi edebiliyoruz ya.. ondan.. son bir şans daha yani :))

salı da kaldık dimi tartı gününde, ben yediklerime bugğn başlıyorum yazmaya
Sabah: activia meyveli yoğurt + şekersiz sütlü nescafe + çatal 🙄 yemesem olurdu ama dayanamadım
Ara: sade türk kahvesi + küçük kurabiye
Su: şimdiye kadar 1 lt içtim
😘😘
dünün suyunu yarında bugünün suyunu karışmasın

X