Fitotellalar

salı menü
aç karnına..1 yemek kaşığı pekmezli zerdaçallı,limonlu zencefilli karşım
sabah...peynir,1 zeytin,az ekmek,çay
ara.........kekik çayı
öğle......2 kaşık bulgur pilavı,2,5 kaşık etli bezelye,yarım kepçe yoğurt,az ekmek
akşam..2 kaşık kadar pilav,1 kase cacık,2 fırınlanmış baget
yatmadan 1 kaşık zeytinyağı limon karışımı
su anca 1,5 litre

hayırlı olsun bebeğin.çok yeniymiş.zor olmasın senin için.kurallar ilk sayfada mevcut.günlük listenı yazarsın hep beraber bakarız yediklerine içtiklerine

SU ÇOK AZ tatlım neden

birde zeytin yağı limon yapmışşın nasıl iyi geldi mi?

anlaşıldı :)

hayırlı olsun bebeğin.çok yeniymiş.zor olmasın senin için.kurallar ilk sayfada mevcut.günlük listenı yazarsın hep beraber bakarız yediklerine içtiklerine
Tşkler cnm . Deniycem zayıflamayı zor olursa söylerim ilk sayfaya baktım cnm yine eksiklerim olursa söylersin .

Bu gün Çarşamba menüm
Sabah
Haşlanmış yumurta
1 bardak kayısı meyve suyu
2 bardak limonlu çay şekersiz
Öğlen
Yarım salkım üzüm
Su içtim
İkindi
Yarım salkım üzümün kalanı
Akşam yemeği
Az parça kızarmış tavuk
1 kase nohut sulusu etli
1 litre su içtim
Bu günkü menüm arkadaşlar
Zayıflama kürü yapamıyorum emzirdiğim için
Önerdiğiniz olursa emziren anne için uygularım arkadaşlar

Arkadaşlar herkese merhaba bende burdayım artık

1 saatte yürüyüş yaptım bu günlük bu kadar arkadaşlar

Haklisiniz gerçekten kusura bakmayın valla bir hafta dır baş ağrısıyla uğraşıyorum deprem paniği eklenince iyice kötü oldum evimde değildim kardeşime gitmiştim orda hiç internete girmedim inaninki belki son gorunmemi görmüşsünüzdür tekrardan kusura bakmayın dediğiniz gibi herkes kendine zayıflıyor ama listeye girip haber vermemek hoş değil

Bu mesajı yazalı cuma günü bir hafta olacak yazarken de son görülmede aktif gözüküyordunuz neyse
Geçmiş olsun zor bir durum atlattınız geç bile olsa mesajı görüp döndüğünüz için teşekkür ederim

Valla girmemisimde gormemisimde gerçekten hiç giremedim bir yanlışlık olmuş olabilir

Hosgeldin Nanacim. Hayirli olsun bebisin.

Rezene cayi ic canim. Hem sut yapiyor hem de iyi odem atiyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…