Fitotellalar

Günayssss Şekerlerrrr :p
Uykusuz geçen bir gecenin ardından işimin başındayım :KK70:
Gece saat 4:30a kdar bizim çocuklarla uğraştım ( 4 ayaklılar ile ) uyumak bilmediler beni de uyutmadılar saati en son gördüğümde 4:50 idi gerisini hatırlamıyorum; sabah 7 de de uyandım zateee :KK70:
Neyse bunu geçiyoruz :işsiz:

1 EKİM SALI
Sabah ; 1 parça omlet , 2 zeytin,1 dilim kepek ekmeği, 1 adet salatalık ve 2 adet çeri domates
Ara; 1 fincan yeşil çay
Öğlen ; 1 bardak ayran + 5 kaşık nohut yemeği ( susuz )
Ara; 1 adet hurma
Akşam ; Yoğurtlu kabak
Gece; 1 maden suyu
3 lt su

1 saat fitness :KK8::KK8:

Anneyi bütün akşam uyutmayan Gece mutluluğu
:işsiz: :işsiz:

Eklentiler

• IMG_5465.jpg
    IMG_5465.jpg
    136,3 KB · Görüntüleme: 30
Günayssss Şekerlerrrr :p
Uykusuz geçen bir gecenin ardından işimin başındayım :KK70:
Gece saat 4:30a kdar bizim çocuklarla uğraştım ( 4 ayaklılar ile ) uyumak bilmediler beni de uyutmadılar saati en son gördüğümde 4:50 idi gerisini hatırlamıyorum; sabah 7 de de uyandım zateee :KK70:
Neyse bunu geçiyoruz :işsiz:

1 EKİM SALI
Sabah ; 1 parça omlet , 2 zeytin,1 dilim kepek ekmeği, 1 adet salatalık ve 2 adet çeri domates
Ara; 1 fincan yeşil çay
Öğlen ; 1 bardak ayran + 5 kaşık nohut yemeği ( susuz )
Ara; 1 adet hurma
Akşam ; Yoğurtlu kabak
Gece; 1 maden suyu
3 lt su

1 saat fitness :KK8::KK8:
bu aralar genel bi sıkıntı var bizim kuzularda geçtiğimiz akşam arızaydı.akşam menülerine hayranım.peşindeyim :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

1 ekim salı
çok az kahvaltılık yendi avuç içi kadar ekmek
öğle ananaslı yoğurt bi de şu diyet bisküvilerden
akşam yarım kase aşure

su 2 lt

merhaba herkese
evet alalım menüleri suları buyrun hanımlar

1 ekim menusu

Sabah
Peynir
Zeytin
Domates
Cay

Aksam
1 kase nohut yemegi (susuz)
1 dilim ekmek

Su 1 litre

Spor 7000 adimlik yürüyüş
harikaaaasınnn babeeeee
:KK8: :KK8: :KK8:
ama öğlenleri 1 kase yoğurt falan yiyebilirsin.. ya da 1 porsiyon meyve bu kadar boş geçme dikkat et.

tünaydın,

dün kahvaltı fix

öğlen yok
akşam etli taze fasülye
koca bir bardak kuş burnu içtim
uyumadan biraz karpuz
su 1lt ://
:işsiz:
Karpuzdan ve su miktarından dolayı seni eledim :KK70:
Maalesef şöyle bir gerçek var ki.. akşam 7den sonra meyve dahi yesek sıkıntı kii karpuz şekerli bir meyve :)
benim diyetisyenim mesela karpuzu bana öğlen ara öğün olarak veriyordu 1 porsiyon . 1 porsiyonda 2 maksimum 3 dilime eşit geliyor :)

merhaba hoşgeldin.katılım durumuna göre listeye alabiliriz seni.boy kilo,diyet seruvenin vs hakkında bilgi verebilirin
Merhabalar hanile kalmadan önce diyet yapıyordum 54 kg hamile kaldim şimdi 32 gündür Doğum yapmışım .fazla spor hareketi yapamıyorum cnm dikişlerim var halen lohusayım cnm erkenden başlamak istedim zayıflamaya 1.60 boyun kilomda 66.2 şuan sabah farklı oluyor .kuralların nelerdir cnm . Emzirdiğim için biraz bana yardımcıda olursun işallah ☺️

X