Fitotellalar

owwww çok sert konu.kim açmış o konuyu ne diye
Ne bileyim kızın biri, doğulu aileye gelin gitmek falan öyle bir konu idi.. Ruh sağlığı yerinde olmayan bir arkadaşta yok ben 6 yıldır doğu da yaşıyorum burda adamlar karılarını kemerle dövüyor, üzerine kuma getiriyor hamile hali ile işkence ediyor falan yazmış sanki gözünü sevdiğimin memleketinde sadece doğu da oluyor bunlar.
Çünkü başka hiçbir yerde kadına şiddet yok, kadın cinayetleri yok, aldatmalar yok gibi.. zıvanadan çıktım bnde
sonuç 5 gün ban

allah senii

ilk kreşe başlama dönemlerimizi hatırladım oğlum için kolay benim için zor olmuştu
evet sabah baya yarım saat kadars abah kreşte oyalandım bi onbeş dakikada bahçede baktım çıt yok.işe geçeyim madem dedim. yerimde duramadım.sürekli elimde tel şimdi arıayacaklar gelip alın ağlıyor diye

öyle oluyor evet
şimdi bizde 1. sınıfa başladık sanki kreş daha kolaymış diyorum

Evet Kızlarr
Dün kü menümü paylaşayım bari napayımm geçen haftadan itibaren sayarsam yaz yaz bitmez geçen hafta banlı olmam sebebi ile o haftayı hoş görmenizi rica ediyorum.
22 EYLÜL PAZAR
Kahvaltı ; 1 adet haşlanmış yumurta 2 adet çeri domates bol maydanoz 3 adet zeytin
Ara; 1 fincan yeşil çay + 1 adet hurma
Öğlen ; 3 ızgara köfte + 1 bardak ayran + bol salata ( yağsız-tuzsuz )
Akşam; Bol salata + 1 bardak kefir
Gece; 1 maden suyu

3,5 lt su

Bu arada spora başladım haftanın 2 günü pilates 3 gün de spora gidiyorum ( kardiyo - fitness ) şimdilik iyi gidiyor biraz zorladı ama bu haftadan itibaren alışacağım sanırım geçen hafta başladım

kızlar haftasonu menümü yazayım

21 eylül cumartesi
sabah normal kahvaltı yanında 1 haşhaşlı çörek
öğle yok ama 2 tane kuru pasta var
akşam arkadaşa davetliydik
çorba patlıcan kebabı vardı patlıcanlarından yedim el kadar lavaş ile 2 tane de minnak etinden ve sarma

22 eylül pazar
kahvaltı sucuklu yumurta zeytin peynir
öğle yaz dolması
akşam yok

su 2 lt yi geçmedi yaa çok zorlamıyorum ama unutuyorum su içmeyi
çay kahve çok içildi
evde sürekli bişeylerle meşgul oldum temizlik düzen vs
ama spor yok

İyi geceler kizlaar. Ben de yazayim menulerimi. Benim en buyuk derdim su ya. Usenip icmiyorum

Cumartesi
Sabah
Sucuklu yumurta
1 dilim ekmek
Peynir
Zeytin
Domates
Salatalik
Cay

Ara
Yarim cikolata

Aksam
Cigkofte
Marul
Ayran

Su 1 litre

Pazar
Sabah
1 haslanmis yumurta
Peynir
Zeytin
Domates
Salatalik
Cay

Ara
2 kucuk lokmalik gevrek

Aksam
Menemen
2 dilim ekmek
Cay

Su 1.2 litre

Pazartesi
Sabah
Peynir
Zeytin
Domates
Salatalik
2 kucuk lokmalik gevrek

Ara
5 cubuk kraker

Aksam
1 kase yogurt corbasi

Su 1.5 litre

Ben buraya baslamadan once bacak egzersizleri yapiyordum. Ama tabi annemler sehir disina cikinca ona vakit ayiramadim. Yarindan itibaren devam etmeyi düşünüyorum. Biraz da hasta gibiyim ya bakalim ne kadar dayanicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…