Fitotellalar

Kızlar benim vücudum da biraz şişlik var ..
ben 3,5 aydır regli görmüyorum çünkü..
3 aylık hamileydim ikizlere sonra karnım da öldüler kürtaj olmak zorunda kaldım

hala hastalanamadım.. Bendeki şişliği yapan bu dur değil mi...

tekrar hamile olma durumun olabilirmi

benimde bi kürtaj durumum olmuştu canım gecikmişti tam süreyi hatırlamıyorum ama bende evham yapmıştım hemen
evet onun şişkinliği olur

benimde bi kürtaj durumum olmuştu canım gecikmişti tam süreyi hatırlamıyorum ama bende evham yapmıştım hemen
evet onun şişkinliği olur
Yok canım hamile olmadığımı biliyorum zaten :) 29 gün oldu benim henüz..
doktor 35-40 gün içinde regli olursun dedi bekliyorum işte.. onun da şişkinliği var farkındayımm

Yok canım olamaz ; çünkü bugün kürtajımın 29.günü..
29 gündür de eşimle hiç yakınlaşmadık :)
o yüzden mümkün değil yani zaten 3 ay korunma verdi..

daha çok yenii
pardon ben 3 ay geçmiş üzerinden sandım.özür dilerim.çok geçmiş olsun bu arada.şişlik ondandır muhtemelen .normal mens döngün nasılsa kürtajdan sonrada aynı şeklide devam eder normalde.onu birinci gün kabul edip say bakalım.döngün kaç gün.40 güne kadar normal kabul ediliyor

Yok canım hamile olmadığımı biliyorum zaten :) 29 gün oldu benim henüz..
doktor 35-40 gün içinde regli olursun dedi bekliyorum işte.. onun da şişkinliği var farkındayımm
benim regl nerdeyse 1,5 ay sonra falan olmuştu sanırım ki benim normalde regl aralıkları çok kısadır düzenim 2 haftada bir düşün 1,5 ay gecikince davul gibi olmuştum

Kürtajdan önce 30-31 günde bir oluyordum canım.. yani hamile kalmadan da önce en son nisan da regli gördüm işte ben.. ondan sonrası yok hamilelikti felan derken .. 3 ay öyle geçti.. 1 ay da kürtajdan bu yana oldu işte..

mesajımı düzenledim tekrardan.40 güne kadar olmayabiliyorsun.büyük oranda ondan kaynaklı.bende 12 haftalıkken kürtaj olmuştum.

mesajımı düzenledim tekrardan.40 güne kadar olmayabiliyorsun.büyük oranda ondan kaynaklı.bende 12 haftalıkken kürtaj olmuştum.
evet doktor da 40 güne kadar olursun dedi.. bi 10 günüm falan var demekki.. neyse bekliyorum bakalım..
sana da çok geçmiş olsun canım, zor bir durum..
benimkiler ikizdi.. ikisi de karnım da öldü.. tek yumurta ikiziydiler :)

önce biri ölmüş sonra aynı kese de oldukları için ölen diğerini zehirlemş.. ben hiç anlamadım zaten. kanama vs hiçbir şey olmadı. sadece kasıklarım da yanma vardı.. ve gözüme gece yarısı bir perde indi. eşime dedim kalk bişey oldu bir gittik ki ikisi de ölmüş, beni zehirliyorlarmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…