Fitotellalar

evet doktor da 40 güne kadar olursun dedi.. bi 10 günüm falan var demekki.. neyse bekliyorum bakalım..
sana da çok geçmiş olsun canım, zor bir durum..
benimkiler ikizdi.. ikisi de karnım da öldü.. tek yumurta ikiziydiler :)

önce biri ölmüş sonra aynı kese de oldukları için ölen diğerini zehirlemş.. ben hiç anlamadım zaten. kanama vs hiçbir şey olmadı. sadece kasıklarım da yanma vardı.. ve gözüme gece yarısı bir perde indi. eşime dedim kalk bişey oldu bir gittik ki ikisi de ölmüş, beni zehirliyorlarmış :KK43:
benimde 1 hafta falan karnımda kalmıştı.Rabbim bir daha yaşatmasın.araştırma işine girdinizmi.bende pıhtılaşma çıkmıştı

benimde 1 hafta falan karnımda kalmıştı.Rabbim bir daha yaşatmasın.araştırma işine girdinizmi.bende pıhtılaşma çıkmıştı
Evet canım, patoloji ve genetik teste gitti bebekler..
biri zaten 1,5 hafta geriden geliyordu
doktor bana ilk ikiz bunlar dediğinde zaten yaşamayacaklar büyük ihtimal dedi. geriden geleni sonlandıralım diğeri yaşasın dedi , çünkü tek plesanta dan besleniyorlardı yani 4 dilim pasta düşün biri 3 yerken diğeri 1 yiyebiliyor dedi.
ama ben müsade etmedim sonuçta ikisininde kalbi atıyordu hangisinden vazgeçebilirdim ki..
dedim yaşarsa da allahtan ölürse de .. sonra 10 gün boyunca gece gündüz dua ettim allahım bunun kararını bana bırakma hakkım da hakların da hayırlısını ne ise bana onu yaşat diye .. sonra öldüler zaten ..
pataloji de de genetik testte de küçük olan da kalp büyümesi çıktı.. ve rahime tam yapışamamış bu yüzden ilk küçük olan ölmüş aynı kese de oldukları için de diğer büyük olanı zehirlemiş. :KK43:

Rabbim düşmanıma vermsin çok acı bir durum..

sen de bebek var mı tekrardan ya da ne zaman düşünüyorsun

Bugün yaparsın kuzum

Güzel ben beğendim
günaydın kızlar dünki menümü yazayım unutmadan

31.07.2019 çarşamba
sabah 2 dilim çok tahıllı ekmek 2 haş. yum. 6 zeytin domates salatalık
sade türk kahvesi
1 kupa yeşil çay

öğlen karabuğdaylı bol yeşillikli salata 1 kaşık çoban kavurma 1 kaşık pilav (pilavı arkadaş çook ısrar etti)

1 kupa yeşil çay

1 kupa kahve sütsüz şekersiz yarım nektari 1 üçgen peynir 2 adet karabuğdaylı çubuk

akşam 1 bardak kefir 2 ceviz 1 dilim elma 1 kase çorba

1 kupa yeşil çay ve kapanış

3 lt suyum var ama sporum yine yok Neysesakinim Neysesakinim @little dora
ayrıca cezamıda yapmadım teletubbies teletubbies

günaydın canım
gece bir kaşık zeytinyağı iç çok iyi geliyor çok
İnşallah kuzum unutmazsam içeyim
Günaydınnn :)
31 Temmuz Çarşamba Hoppa

Sabah;
Aç karnına 1 fincan sade türk kahvesi

sonrasın da ise, 1 demet maydonoz + 1 yarım limon + 1 salatalık + 1 parça kök zencefil + 1 adet elma.. katı meyve sıkacağından geçirildi ve içildi..

Öğlen menüm,

6 yemek kaşığı sebze yemeği + 1 dilim etimek + 1 su bardağı kefir

Ara öğün; 1 fincan yeşil çay + 1 adet kepekli galete

Akşam; bol salata + 1 köfte
+
1 bardak kefir

Gece yatmadan önce 1 maden suyu

3 lt su içildi, 45 dk spor yapıldı :spor:
Süpersin kuzum

Kızlar benim vücudum da biraz şişlik var ..
ben 3,5 aydır regli görmüyorum çünkü..
3 aylık hamileydim ikizlere sonra karnım da öldüler kürtaj olmak zorunda kaldım :KK43:

hala hastalanamadım.. Bendeki şişliği yapan bu dur değil mi...
Geçmiş olsun kuzum
Olabilir ama doktoruna sor istersen

Evet canım, patoloji ve genetik teste gitti bebekler..
biri zaten 1,5 hafta geriden geliyordu
doktor bana ilk ikiz bunlar dediğinde zaten yaşamayacaklar büyük ihtimal dedi. geriden geleni sonlandıralım diğeri yaşasın dedi , çünkü tek plesanta dan besleniyorlardı yani 4 dilim pasta düşün biri 3 yerken diğeri 1 yiyebiliyor dedi.
ama ben müsade etmedim sonuçta ikisininde kalbi atıyordu hangisinden vazgeçebilirdim ki..
dedim yaşarsa da allahtan ölürse de .. sonra 10 gün boyunca gece gündüz dua ettim allahım bunun kararını bana bırakma hakkım da hakların da hayırlısını ne ise bana onu yaşat diye .. sonra öldüler zaten ..
pataloji de de genetik testte de küçük olan da kalp büyümesi çıktı.. ve rahime tam yapışamamış bu yüzden ilk küçük olan ölmüş aynı kese de oldukları için de diğer büyük olanı zehirlemiş. :KK43:

Rabbim düşmanıma vermsin çok acı bir durum..

sen de bebek var mı tekrardan ya da ne zaman düşünüyorsun
var kuzum bende iki ay kadar dinlenme süreci sürdü.sonra o ara pıhtılaşma testleri vs yaptırdım.zaten tedavi oluyordum.doktorun serbest bıraktığı ay tekrar nasip oldu.tabi yine ilaç vs almıştım.sonra her gün iğne yaptırdım 9 ay boyunca.bebeğim doğdu 9 ay sonra tekrar nasip oldu.iki kuzum var şimdi.yaşımda olunca ikisi arka arkaya oldu diye sıkıntı etmedim kendime.çokta iyi oldu benim için

var kuzum bende iki ay kadar dinlenme süreci sürdü.sonra o ara pıhtılaşma testleri vs yaptırdım.zaten tedavi oluyordum.doktorun serbest bıraktığı ay tekrar nasip oldu.tabi yine ilaç vs almıştım.sonra her gün iğne yaptırdım 9 ay boyunca.bebeğim doğdu 9 ay sonra tekrar nasip oldu.iki kuzum var şimdi.yaşımda olunca ikisi arka arkaya oldu diye sıkıntı etmedim kendine.çokta iyi oldu benim için
Ne güzel Rabbim size bağışlasın canım, acılarını eksikliklerini göstermesin inşallahhh
bende bi 3-5 ay düşünmeyeceğim.. sonra da Rabbim ne zaman nasip ederse , hayırlı ve sağlıkla şekilde olsun inşallah

Ne güzel Rabbim size bağışlasın canım, acılarını eksikliklerini göstermesin inşallahhh
bende bi 3-5 ay düşünmeyeceğim.. sonra da Rabbim ne zaman nasip ederse , hayırlı ve sağlıkla şekilde olsun inşallah
amin inşş kuzum.bunlarda bizim imtihanlarımız.her kadının başından benzer durumlar geçiyor

X