Fitotellalar

bende düşündüm bi dönem ama sabah erken işe gelince yapamıyor insan.çalışıyormuydun sen

gayet güzel canım afiyet olsun.maydanoz kürün nasıl.diyetisyenmi vermişti kürü

bende düşündüm bi dönem ama sabah erken işe gelince yapamıyor insan.çalışıyormuydun sen
Çalışıyorum 7.15 gibi uyanıyorum. İşteyim şu an. Ben de yapamam sandım ama öğlen yemeğine kadar su haricinde bir filtre kahve bir bardak bitki çayı güzel işe yarıyor.

Çalışıyorum 7.15 gibi uyanıyorum. İşteyim şu an. Ben de yapamam sandım ama öğlen yemeğine kadar su haricinde bir filtre kahve bir bardak bitki çayı güzel işe yarıyor.
birden acıkakmışım birden elim ayağım titricekmiş gibi hissediyorum .ayy cok komiğim.kendime izin vermeliyim aslında.şu düzen otursun bakalım belki cesaret alırım senden bende başlarım

Günaydın, gel zip te sen gibi.
Hedef stresin olmazsa belki depar atarsın
Gelicem kuzum, şu önümüzde ki haftayı atlatayım.
55 hedefine de ulaşırım gerisi kolay (İnşallah )
Listeleri göreyim perşembe güzelini seçeyim, şöyle bakınca yine kendi kendimi sevecek gibiyim(ne sapıkça oldu)

Ben paylaşıyım belki beni seversin
9:30 Karatay kahvaltı
14:30 1 elma
19:30 4 kaşık bamya yemeği
1,5 lt su

birden acıkakmışım birden elim ayağım titricekmiş gibi hissediyorum .ayy cok komiğim.kendime izin vermeliyim aslında.şu düzen otursun bakalım belki cesaret alırım senden bende başlarım
Valla tavsiye ederim. Bugün beşinci günüm ve el ayak titremesi tarzında bir açlıktan ziyade yaşadığım şey hafif bir mide kazıntısı. Ve sporumu 17 saatlik açlığın üzerine yapıp sporun ardından hemen 13.30 gibi ilk öğünümü yiyorum. İnşallah bir yerlerde bir şey olmaz bana ama zorlanıyor muyum hayır

mantığı leptin ,iki öğün beslenme ve saat aralığı.yemek sınırlandırması nasıl peki bi dönem bakmıştım ama.gayet geniş açıklama varsa topiğinin linkini atabilirisin ordan bakayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…