Fitotellalar

Hayatım çok fazla kahve çay içiyorsan böbrek atmalı onu bi şekilde bunun için suya ihtiyacı var sen yinede fic bir buçuk yap üstüne çıkmaya bak
1 türk 1 granül kahve 6 felan çay, suya yer kalmadı artırayım inşallah bakanım

Senden tek bir şey istiyorum befer, sadece akşam ekmek yemesen. Diğer öğünler gün içinde tolere edilir ama akşam daha hafif olursa sonuç almak daha kolay olur

Senden tek bir şey istiyorum befer, sadece akşam ekmek yemesen. Diğer öğünler gün içinde tolere edilir ama akşam daha hafif olursa sonuç almak daha kolay olur
Anlıyorum canım inan bana her öğünde daha diyetisyen üç dilim verdi ben daha bir iki yiyorum akşamları yememeye çalışacağım seni kıramam

perşmebe menü
sabah................1 yum,1kk peynir,1 tbe,3 zeytin,çay kaşının ucuyla bal(boğazım yanıyor)
öğle...................2 dilim börek tam buğday unlu ,1 bardak çay (eve geçmesem daha iyiymiş galiba)
akşam...............2 küçük biber dolması,2 bardak ayran koca bir tabak salata
2 lt su
400 twist
40 sn plank
40 squat
150 zıpzıp
cezama razıyım

bugünün spor ödevi :30 sn plank squat yok dinlenme
hafta sonu yokum onlarıda yazayım
cumartesi(5. gün) :50 squat ...40 sn plank

pazar (6. gün) : 55 squat.......plank yok dinlenme

Zaten börekle ilgili hatanın farkindasın bişey demeye gerek yok, kalanı gayet iyi. Akşam da bence gayet ölçülü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…