Fitotellalar

mantığı leptin ,iki öğün beslenme ve saat aralığı.yemek sınırlandırması nasıl peki bi dönem bakmıştım ama.gayet geniş açıklama varsa topiğinin linkini atabilirisin ordan bakayım
Bu konuda açılmış konum yok ama benim uyguladığım 18 saat açlık 6 saat beslenme, 6 saatin içinde 1200 kaloriyi aşmamak. Tatlı şeyler yememek, ekmek makarna vb cüzi tüketmek

Bu konuda açılmış konum yok ama benim uyguladığım 18 saat açlık 6 saat beslenme, 6 saatin içinde 1200 kaloriyi aşmamak. Tatlı şeyler yememek, ekmek makarna vb cüzi tüketmek
bi arkadaşın topiği vardı sanırım o geldi aklıma.şimdi öğleyin yiyeceksin ikinci öğünün saat kaçta

birden acıkakmışım birden elim ayağım titricekmiş gibi hissediyorum .ayy cok komiğim.kendime izin vermeliyim aslında.şu düzen otursun bakalım belki cesaret alırım senden bende başlarım
insülün direnci öyle tedirgin yapıyor canım bende öy idim

bi arkadaşın topiği vardı sanırım o geldi aklıma.şimdi öğleyin yiyeceksin ikinci öğünün saat kaçta
Öğlen yicem 13.30’da. Arada acıkırsam hafif kuruyemiş vb tırtıklarım. 18.30’da diş fırçalama kapanış

Seni sevdim ama seçemiyorum pikaçu listede değilsin, gönlümün 1. Oldun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…