Fitotellalar

uyguladığın belli bi diyet varmı.nasıl bi yol izlicen
Klasik diyet düşünüyorum bir süre 2 ana 3 ara gidicem. Sonrasında vücut değişiklik istediği zaman araları çıkarıp karatay gibi bi düzene gidicem sadece sabah ve akşam olmak üzere. Klasiği yaparken aralarda ödül de olur çünkü zaten ilk 1 ay veda toplanmaları devam edecek, bir şeylerden az da olsa yemekten kaçamıcam. 🤨
Ama doğuya gittiğimde etrafımda akraba, arkadaş olmayacak işte o zaman karataya geçip ödülleri de çıkarıp süreci hızlandırmayı düşünüyorum. Mantıksız düşündüğüm bi yer varsa uyarırsanız sevinirim kızlar 🤔🤔

Dayanırım diye düşünüyorum. Ben hatay'da yaşıyorum, 1 aya kadar da doğuya tayinimiz çıkacak. O yüzden son kez buluşmalar son kez mangallar bilmem neler yöresel lezzetler. Hepsinden az az yesem de o kadar dolu hissediyorum ki sanki 3 gün bişey yemesem acikmam😂

oyyy sizin o biberli ekmeğiniz oyyy oyyy:hamarat::hamarat::hamarat:
bayılıyorummm

oyyy sizin o biberli ekmeğiniz oyyy oyyy:hamarat::hamarat::hamarat:
bayılıyorummm
Yaaa bi tek o olsa iyiii😔 benim eşim hatayli. Teyzesi falan burada yaşiyo. Kömbeler biberli ekmekler dövmeler içli köfteler tepsi kebapları eksik olmuyo her toplandığımızda :KK53: :KK53:
Buradan gidince vücudum arınacak resmen hahahah

Yaaa bi tek o olsa iyiii😔 benim eşim hatayli. Teyzesi falan burada yaşiyo. Kömbeler biberli ekmekler dövmeler içli köfteler tepsi kebapları eksik olmuyo her toplandığımızda :KK53: :KK53:
ooo o tepsi kebabıda çok güzel :rolleyes: :rolleyes:
hataydan ayrılmadan la mistik diye bir mekan var biliyor musun orda makarna dene çok güzellll

Ben de bayılırım hatay mutfağına, kaytaz böreği offf offf offf son 1 senedir yapmadım iyi aklıma geldi bi ara ödül günümde yapayım.
Bol bol oruk ye en masumu, birde patlıcan dolması

ooo o tepsi kebabıda çok güzel :rolleyes: :rolleyes:
hataydan ayrılmadan la mistik diye bir mekan var biliyor musun orda makarna dene çok güzellll
Hahaha ben bilmiyorum da eşim biliyordur mutlaka 😂😂 o da gitmeden antakyaya gidelim katık döner yiyelim son kez diyodu :KK48: :KK48: :KK48: böyle böyle gitmeden bi 4 kilo daha almasam iyi hahah

Ben de bayılırım hatay mutfağına, kaytaz böreği offf offf offf son 1 senedir yapmadım iyi aklıma geldi bi ara ödül günümde yapayım.
Bol bol oruk ye en masumu, birde patlıcan dolması
Hahaha diyet günlüğünde yoresel lezzetlerden bahsetmeye başladık anaaamm😂😂😂😂

X