Fitotellalar

Klasik diyet düşünüyorum bir süre 2 ana 3 ara gidicem. Sonrasında vücut değişiklik istediği zaman araları çıkarıp karatay gibi bi düzene gidicem sadece sabah ve akşam olmak üzere. Klasiği yaparken aralarda ödül de olur çünkü zaten ilk 1 ay veda toplanmaları devam edecek, bir şeylerden az da olsa yemekten kaçamıcam. 🤨
Ama doğuya gittiğimde etrafımda akraba, arkadaş olmayacak işte o zaman karataya geçip ödülleri de çıkarıp süreci hızlandırmayı düşünüyorum. Mantıksız düşündüğüm bi yer varsa uyarırsanız sevinirim kızlar 🤔🤔
İLERLEYEN GÜNLERDE DAHA DA BELLİ OLUR.AŞIRIYA KAÇMAMAYA ÇALIŞ.fazla geldiğini hissettiğin an suya ve egzersize yönel

Yaaa bi tek o olsa iyiii😔 benim eşim hatayli. Teyzesi falan burada yaşiyo. Kömbeler biberli ekmekler dövmeler içli köfteler tepsi kebapları eksik olmuyo her toplandığımızda :KK53: :KK53:
Buradan gidince vücudum arınacak resmen hahahah
tepsi kebabını ben evde yapıyorum uzun süredir baya alıştım

kıymanın içine harcını koyuyorum(kırmızı kapya biber ,sarımsak ,maydonoz vs. rondodan geçiriyorum) baharatlar falan yoğuruyorum iyice.tepsiyeye yayıp üstünü süsleyip salçalı sos döküyorum.direk fırına
tamam ben karıştırdım kağıt kebabıda var dimi

X