Fitotellalar

Ben de onu diyorum kilo verdikçe stres azalmıyor artıyor, koruma derdi biraz daha verme derdi hiç bitmiyor 😂😂😂
bence sınırın 54 olsun.54 gelince diyete tekrar başla seni mezun edelim yarın hem stresinde kalamz daha rahat edersin.rahat rahat menü bakanlığı yaparsın bize böylelikle.nasıl fikir :KK70: :KK70: :KK70:

Aynen Ben de temmuza kadar 62 agustos da 58 olsa yeter sonra yavaslayabilir 58de fln gayet fit duruyorum cunku.
Yağ oranın benden az o zaman çünkü ben gecen yaz 56da bile cok da fit değildim, bence 49.5 bana iyi gelecek :KK70:
Demek ki bi 55 olsan süper görünürsün :KK66:
günaydın kızlaar.. artık bugün itibariyle daha motiveli başlıyorum bayram sonrası yorgunluğu hastalığı falanda geçti
inşallah tam gaz gideriz hep beraber yalnız şu dolunayın şişkinliğini bir tek ben hissetmiyorumdur değil mi? ay sabah uyandım turşu gibiyim bi de sıcaklarda arttı burda iyice
O bende de var ya, bir de regl yaklaşıyor iyice sistim 60 değil de sanki 65 gibiyim :KK43:

Yağ oranın benden az o zaman çünkü ben gecen yaz 56da bile cok da fit değildim, bence 49.5 bana iyi gelecek :KK70:

O bende de var ya, bir de regl yaklaşıyor iyice sistim 60 değil de sanki 65 gibiyim :KK43:
Bence Az canim ya 70 e dayandim ama oyle gorundugumu dusunuyorum 😂 yada kendimi oyle goremiyorum. Ay hemen versek off
SUHAN SUHAN evet canim baslayabildim cok sukur

ayyy canım benim iyiyim valla giremedim perşembe cuma kusura bakmayın istanbuldan arkadaşım geldi bu sabah gitti . bende onunla ilgileneyim diye rapor aldım.
iyi oldu herkesin havası değişti.
senin iyileşebildin mi
iyi yapmışsın canım değişiklik iyi geliyor. ben hamdolsun iyileştim yaa
ayrıca bugün tartılmayı da unutmadım :KK70:
hala sağlıklı beslenme moduna tam adapte olamasamda giriş yaptım en azından.

aynen bende regl dönemindeyim dün akşam arkadaşlardaydık gün boyu oturmaktan zaten şişiyo ayaklar bacaklar bi de akşam otur çıkarken ayakkabımı zor giydim ve bu hiiç hoşuma gitmedi tuzu acilen azaltmam lazım

5 yerine 4 ile baslayani gormek guzel tabi. 5 e bile hasret kaldim ah ah
Canım benim kilo vermemi hızlandıran yürüyüş oldu, birde acıkınca birkaç leblebi yedim tok tutuyor.
Bende takılıp kalmıştım bi ara sonra leblebi diyetiyle hızlandım.
Bu hafta yeniden başlıyorum leblebi diyetine regl bittikten sonra. Gel birlikte yapalım

50 olmamın en büyük nedeni regl gibi ama ben artık su içmiyorum Neysesakinim Neysesakinim ahhh ahhh arkadaşım suyu az içince aç kalsan da gitmiyor kilolar 1 bardak içtim şimdi toparlanıyorum bu hafta söz 😘

Canım benim kilo vermemi hızlandıran yürüyüş oldu, birde acıkınca birkaç leblebi yedim tok tutuyor.
Bende takılıp kalmıştım bi ara sonra leblebi diyetiyle hızlandım.
Bu hafta yeniden başlıyorum leblebi diyetine regl bittikten sonra. Gel birlikte yapalım
O nasil bisey

X