Fitotellalar

mrb canım hoşgeldin.geçmiş olsun kuzum.mazeretsiz olursa topiğe hiç girilmezse çıkaracağız.ama sen gayet aktifdin ve bayram iznine ayrıldığını biliyoruz kuzum.bazı arkadaşlar var adını listeye aldırıyor sonra ortdada yok .bakıyorum acaba siteye girmemişlermi diye geyette girmişler.3 hafta hiç giriş yapmazlarsa topiğe mazarette yoksa siliyoruz.
ayy canım çok sağol çok teşekkür ederim kurallarınıza saygılıyım ama açık söyliyim üzülmüştüm. iyi oldu bu benim için sizin hem sohbetiniz güzel hemde motive oluyorum

ayy canım çok sağol çok teşekkür ederim kurallarınıza saygılıyım ama açık söyliyim üzülmüştüm. iyi oldu bu benim için sizin hem sohbetiniz güzel hemde motive oluyorum
yok senlik değil.beni,mde mesela 3x vardı bayram haftasının kilosunu pazartesi bildirince girdim.no problem üzülme:KK200:

Benim de buraya girince aklıma geliyor hep suyu saymak :KK43:
Bugün 2-2.5 dilim ekmekle kahvaltı ettim, öğlen çiğ köfte yedim lavassiz, aksama da kuru fasulye var, yemesem mi acaba cok karbonhidrat oldu ama karnım da ac karbonhidrat fazla yiyince acıkıyor insan.
Bu arada yarına kan tahlili yaptırıp online diyete başlıyorum en gec ptesiye, bakalım nasıl etki edecek

Nereye minnoş aaa senin diyet yapasın yok yada başka bir şeye canın sıkkın bahane ediyorsun due bakalım nereye gidiyorsun bizim sloganımız herkes kendine diyet yapar sen yaz bakalım yarın ne kadar su içtin ne kadar be yedin ufak ufak başlayalım

Kızlar bugün rapor aldım İstanbul dan misafirim gelecek izin az olduğu için ilk defa kafa raporu aldım giremeyebilirim sular içilsin unutulmasın gelince yazarım siz yazın gün gün

Kızlar bugün rapor aldım İstanbul dan misafirim gelecek izin az olduğu için ilk defa kafa raporu aldım giremeyebilirim sular içilsin unutulmasın gelince yazarım siz yazın gün gün
bu su olayı iyi olmuş yaa. ben normalde çok su içerim yani sevdiğim için içerim ama ramazanda unuttum heralde ama başlıyorum yine

Benim de buraya girince aklıma geliyor hep suyu saymak :KK43:
Bugün 2-2.5 dilim ekmekle kahvaltı ettim, öğlen çiğ köfte yedim lavassiz, aksama da kuru fasulye var, yemesem mi acaba cok karbonhidrat oldu ama karnım da ac karbonhidrat fazla yiyince acıkıyor insan.
Bu arada yarına kan tahlili yaptırıp online diyete başlıyorum en gec ptesiye, bakalım nasıl etki edecek
merak içinde bekliyorum diyetisyen olayını

günaydınlarr :)

dün yedim de yediim :))
sabah, tandır ekmek arası yine doğal tulum peyniri 5 adet yeşil zeytin
öğlen, kuş üzümlü iç pilav, et kavurma ve lavaş
arada, 1 porsiyon tiriliçe, ve küçük çikolatalı ekler yaklaşık bir 6-7 adet yemişimdir
akşam üstü biraz salata
ama akşam hiç bir şey yemedim :)

su 3 lt
spor tınne :)))

dün sabah: domates salatalık az peynir 5 zeytin
öğle yok
akşam: bir kase kuru fasülye.
kaçamak : 2 kare çiki çikilota.2 bardak su

sabah...az lor,az ekmek,çay
öğle.....3 kaşık kadar pılav,tavuk döner 2 kaşık,1 bardak ayran ,turşu
akşam....2 kaşık burgul pılavı,2 kaşık taze fasulye,2 kaşık kadar haşlanmış tavuk,

Kızlar dün
Sabah az peynir ve zeytin,2 yumurta,3 ceviz içi
Ara öğün 2 kuru erik,6 çiğ fındık ve bir kayısı
Öğlen yemedim
Ara öğün 1 bardak süt
Akşam et paça ve 4-5 kaşık bulgur pilavı
1 portakal

Dün suyu 2lt ancak içmişimdir

Kızlar selam. Konunuzu ara ara takip ediyorum ve izninizle biraz soru sormak istiyorum size ")
Bacak bölgesini incelten varmı? Üst bacak, basen bölgesinden kurtulan varmı aranızda. Varsa bunu nasıl başardınız")

Eveeett kızlar geldim burdayim misafirlerim gitti, temizliğim bitti, yorgunlugumu da attım hazırım artıkkk. Tartı gününde bildirim yapacağım, salı günüydü değil mi

Kızlar selam, dünkü menüm
Sabah 1 bardak süt
Öğlen kıymalı börek ve ayran:KK70:
Akşam alinazik
İki top dondurma
2 lt su (az içtim maalesef)

Kimseler yok muu:KK64:
Benim bugün akşam makarnaya dayanamamak dışında iyi gitti. 3 litre su içtim ve baya yürüdüm 👀

X