Fikirlerinize ihtiyacım var - bir aday var

Kiz ilahi guldurdun sevdiğim bir uyesin ❤️
Iyi hissettin gayet de iyiydik o ara belki de o guzel enerjin bize de geçti hic üzülme sen sonucta iliski karsilikli olan bir sey adamin davranislarini kontrol edemeyiz

Maşallah dediğim 3 gün yaşadı 🙈🙈yok yaf panpa bu erkeklerin hepsi böyle önce iyi hoş görünüyorlar sonra zırvalayıp isi batıriyorlar😁😁😁

Evet ben oyle davrandigim icin zaten tartistik biraz da.
Bana sen kuralcisin ben sevmem dedi ama kendisi de kendi kurallarini bana empoze etmeye çalıştı ben buyum dedim. Bana dedigi gece aciksam disari cikarim, beni gece 3te biri arayabilir ben de arayabilirim falan. Kendini övüyor ben samimiyim insanlara her zaman yardima hazirim falan, dedim ki bu normal değil. Zaten benden hemen duygusal.olarak yukselmemi bekledigini soyledi bense mantikla yaklasiyorum daha seni tanimiyorum ki dedim, yani benim onu hayatımın merkezine almami istedigi belli. Ama ben kendi ayaklari uzerinde duran net bir insanim bunu da dile getirdim o da bunu gurur meselesi yapti bence.
Bu ego degil kendi degerini korumak benim acimdan o yuzden tartistik zaten. Yani olmasa da cok onemsemiyorum olaylara bu da bir tecrübe diye bakiyorum.
Güzel tavsiyeleriniz icin de cok tesekkur ederim beni tanımadan düşünen ve fikirlerini gönülden paylasan birinin olmasi beni cok mutlu etti, kadinlar kulubunu bu yuzden seviyorum😍
Henüz sizi tanımadan merkezine almak istemesi, kurallarını empoze etmesi bu kadar hızlı ilerleyen adamlara güvenileceğini düşünmüyorum. Bu tarz şeyler yetişkin insanlar için en azından zamanla görüşüp vakit geçirdikçe olmaz mı? Adam çok yapay geldi bana, bence sizi mantıklı yaklaşmakla eleştiriyor ama kendisi fazla mantık insanı çünkü bu kadar kısa sürede bir kadını merkezde görmek çok gerçekçi değil. Sizin ikna olup, fazla düşünmeden oldu bittiye gelmeniz için duygusal olarak sizi bağlamaya çalışıyor çünkü muhtemelen size kabul ettirmek isteyeceği hoşunuza da pek gitmeyecek öneriler var. Çocukla ilgili olduğunu düşünüyorum. Bir süre sonra siz çok düşünmeye fırsat kalmadan yüzükler takıldığında sizin de evlenebilmek için taviz vereceğinizi düşünüyor bence. Muhtemelen "çalışan bekar kadın bulabilse bulurdu, demek ki çok da bulamamış ki aracıya ihtiyaç duydu beni değerlendirdi" olarak düşünüyor ve sizi biraz çaresiz görüyor bence. (illa evlenmek konusunda) Çünkü kendisi hem evlenmiş, çocuklu hem de lise mezunu. Bu bakış açısından dolayı da size kabul ettirebileceğini düşünüyor fikirlerini ve dahasını.

Bence diğer özelliklerinden çok, fazla yapay ve samimiyetsiz davranıyor.

Henüz sizi tanımadan merkezine almak istemesi, kurallarını empoze etmesi bu kadar hızlı ilerleyen adamlara güvenileceğini düşünmüyorum. Bu tarz şeyler yetişkin insanlar için en azından zamanla görüşüp vakit geçirdikçe olmaz mı? Adam çok yapay geldi bana, bence sizi mantıklı yaklaşmakla eleştiriyor ama kendisi fazla mantık insanı çünkü bu kadar kısa sürede bir kadını merkezde görmek çok gerçekçi değil. Sizin ikna olup, fazla düşünmeden oldu bittiye gelmeniz için duygusal olarak sizi bağlamaya çalışıyor çünkü muhtemelen size kabul ettirmek isteyeceği hoşunuza da pek gitmeyecek öneriler var. Çocukla ilgili olduğunu düşünüyorum. Bir süre sonra siz çok düşünmeye fırsat kalmadan yüzükler takıldığında sizin de evlenebilmek için taviz vereceğinizi düşünüyor bence. Muhtemelen "çalışan bekar kadın bulabilse bulurdu, demek ki çok da bulamamış ki aracıya ihtiyaç duydu beni değerlendirdi" olarak düşünüyor ve sizi biraz çaresiz görüyor bence. (illa evlenmek konusunda) Çünkü kendisi hem evlenmiş, çocuklu hem de lise mezunu. Bu bakış açısından dolayı da size kabul ettirebileceğini düşünüyor fikirlerini ve dahasını.

Bence diğer özelliklerinden çok, fazla yapay ve samimiyetsiz davranıyor.
Olabilir
Ama bana dedi zaten sen kimseye ihtiyacın yok gibi davranıyorsun diye ben de insan insana illa ki ihtiyaç duyar ama cok sukur kimseye muhtac degilim kendi hayatini idame ettirebilen bir insanim dedim.
Cocukla ilgili olarak bir durum yoktu zaten ben o konuda cocuklu bir adamla beraberligin bekar bir erkek gibi olmayacağının farkındayim yani is ciddiye binsek evlensek cocuk illa ki gelecek bizimle yasayacakti bu konuda ben zaten bir sey demedim. (Annesi olen bir cocuk var ortada)
Dediginiz gibi beni etkileyip duygusal olarak manipule etmeye çalismis da olabilir ama ben mantik insaniyim 3 gunde gorucu usulu tanistigi birine de insan birden bağlanmaz sonucta sosyal bir ortamda gorup begensem ha belki tipinden hoslanmisimdir cekim vardir vs. Oyle bir durum yoktu dolayisiyla ben de mantigima uymasina baktim.
Egitim konusunda ise şöyle dusundum; evliligi tecrube etmis eee ayni evin icinde de Amerikayi yeniden kesfetmeyecegiz ne bileyim birlikte bir film izlemek ya da duygusal paylasimlar yapmak icin ileri egitimden ziyade ortak duygularin olmasi gerektigini düşündüm. Sevgi saygı olduktan sonra bazi seyler tolere edilir. Tecrubeli olusundan dolayi da beni idare edebilir diye düşündüm ama hep kendi istekleri tatmin edilsin istiyor. Bu kafada bir adam zor evlenir ama diyaloğu görseniz ego tavan! Olaydan kacmak icin de iyi geceler diyip kestitip atiyor bu bana gore trip mesela :) erkeklerin tribi cok pis oluyor ugrasamam 🤣
Sonuc bu yani yapacak bir sey yok

Ben de hersey hemen olmaz zaman lazim tanimak lazim demistim. Heyecanlandim falan deyince saygi duyuyorum ama ben saglam ilerleme taraftariyim birden aşık olamam dedim.mesela

Ben de hersey hemen olmaz zaman lazim tanimak lazim demistim. Heyecanlandim falan deyince saygi duyuyorum ama ben saglam ilerleme taraftariyim birden aşık olamam dedim.mesela
Merak etmeyin o da çıplak gözle görmediği kadına yoğun duygular beslemiyor zaten. Karşısında 20 lik kız var sandı heralde, iki yaldızlı laf, zavallı birkaç manipülasyon tekniği ile bağlarım diye düşünmesini sağlayan şey ne acaba çok merak ediyorum. Malesef diğer hanımların dediği gibi topluma göre geç bir yaşta olduğunuz için kendisini nimet sayıp üstüne atlamanızı beklemiş, artık sizin abi nasıl lanse ettiyse. Halbuki kendisi sizin üstünüze atlamalı. Bunu çok iyi biliyor da kadın kısmı şımartılmaz diye baktığı için olaya, şimdiden ayarı vereyim diyorlar.

Madem işi gücü maddi durumu yerinde, ev hanımı olabilecek birine baksın. Çocuğuna da rahat baktırır hem. Onun şartlarına gelecek tonla kadın bulabilir.

Merak etmeyin o da çıplak gözle görmediği kadına yoğun duygular beslemiyor zaten. Karşısında 20 lik kız var sandı heralde, iki yaldızlı laf, zavallı birkaç manipülasyon tekniği ile bağlarım diye düşünmesini sağlayan şey ne acaba çok merak ediyorum. Malesef diğer hanımların dediği gibi topluma göre geç bir yaşta olduğunuz için kendisini nimet sayıp üstüne atlamanızı beklemiş, artık sizin abi nasıl lanse ettiyse. Halbuki kendisi sizin üstünüze atlamalı. Bunu çok iyi biliyor da kadın kısmı şımartılmaz diye baktığı için olaya, şimdiden ayarı vereyim diyorlar.

Madem işi gücü maddi durumu yerinde, ev hanımı olabilecek birine baksın. Çocuğuna da rahat baktırır hem. Onun şartlarına gelecek tonla kadın bulabilir.
Yani bence de... bir de adamin herhangi bir duzeni/rutini yok. Bana senin hayatin duzenli dedi evet ama uymak da istemiyor beni gece de insanlar arar ben de ararim o samimiyetim.var dedi ben aramam aranmasindan da hoslanmam gecenin belli saatinden sonra yapılan aramalar hayirli olmaz dedim kuralcisin dedi.
Tereddüt ettigim durum da bana ben cocuklu bir kadinla evlenmem netim dedi ama kendi cocuklu ve benden ozverili olmami bekliyor oyle bir dunya yok kusura bakmasin. Bastan benim de bir hayatim ve duzenim oldugunu soyledim.ve oyle gece yarıları konusmalarini hos karsilamadigimi belirttim. Ben panik olurum mesela gece 3te telefon çalsa birine bir sey mi oldu diye

Kadın kendini gayet tanıtmış. Kalkıp hayatını anlatacak değil. Ayrıca karşısında durmadan müsait değilim demek dışında başka bir şey söyleme gereği duymayan biri. Çok bile tanıtmış.
Bu tarz bir girişimle düzgün bir kişiyle evlenebileceğini düşünüyorum musun gerçekten? Tanışacak adam nasıl biri olabilir sence ?🤣🤣

Yani bence de... bir de adamin herhangi bir duzeni/rutini yok. Bana senin hayatin duzenli dedi evet ama uymak da istemiyor beni gece de insanlar arar ben de ararim o samimiyetim.var dedi ben aramam aranmasindan da hoslanmam gecenin belli saatinden sonra yapılan aramalar hayirli olmaz dedim kuralcisin dedi.
Tereddüt ettigim durum da bana ben cocuklu bir kadinla evlenmem netim dedi ama kendi cocuklu ve benden ozverili olmami bekliyor oyle bir dunya yok kusura bakmasin. Bastan benim de bir hayatim ve duzenim oldugunu soyledim.ve oyle gece yarıları konusmalarini hos karsilamadigimi belirttim. Ben panik olurum mesela gece 3te telefon çalsa birine bir sey mi oldu diye
Offf çocuğu anneanneye atmış , serserinin teki. Kendi çocuğuna bakmıyor çocuklu kadın istemez tabi.

Belki gelinimiz olacaksın lafı çok itici. Ne yapalım yani. Hayatı durdurup hemen tüm vaktimizi size mi ayıralım. Üstüne kaymak da koyalım mı? Müsait değilim yazmışsın. Doğrusu "müsait olduğunuzda ararsanız sevinirim" yazması. Bence engelleyin gitsin.
Koş kız koşş sana kısmet buldum.hadi yine iyisin 🤣🤣

Evet annesiymis sanirim

Araci olan abi ile konuştum diyor ki annesi uzaktan gelmiş çocuk da annesine demis oyle aramis yani. Dedim kadin bi daha aramasin eee cocuk arasın o zaman. Ne cocugu abi Allah askina ben 36 37 yasindayim koskoca adamin nesi cocuk bastan arayacakti dedim. Ikisini de engelledim abiyi sever sayardim ama bu tavrina kizdim.
Çocuk annesine falan söylememiştir, adım gibi eminim.baktılar bu herif ipsiz, şansız serseri gibi takılmaya başlamış, şu gereksizi başımızdan atalım diye plan yapmışlar olay bu.kaç yaşında kadinlarsınız şunu akıl edemediniz mi? Olaydan haberi bile yoktur adamin.adamin başının etini yiyeceklerdi illa bu kızı al bu kızı al diye.alsa da elin kızı uğraşsa diye.hem çocuğunu da kitleriz enayiye diye.konu sahibi kabul etse bile adam kabul etmez zaten.gelmiş 36 yaşına koca buluyoruz kız kurusuna daha ne istiyor falan filan.... dünya böyle bir yer.olumlu düşünmeye çalışarak gerçekler değişmiyor.o işlerin dönemi kapandı işte.yapacak birşey yok.

Son düzenleme:
Düzenli hayatınız çocuk bakmaya müsait, zaten çocuk süt bebesi de değil kazık kadar olmuş, kendi nerde akşam orda sabah, zart zurt bi yerlere kaçacak, siz de evde oturup çocuğuna bakacaksınız. Ama işiniz de olacak tabi, memurum onun kadar param yok diyorsunuz da adam zaten paralı kadını istemez çenesi çok çıkar diye, o hem evde oturup para yemeyecek hem garanti ve mesai saatleri belli bir işi olacak, vakitlice evinde olacak birini arıyor.

Gece 3te aranmak nedir o kısmı anlamadım
Muhabbet için mi ihtiyaç için mi insanlar bana güvenir gece yardımına koşarım demek mi? Bir insan kaç gece 3te telefon alır ki? Bunun konuşulması da itiraz edilmesi de saçma değil mi ztn ne kdr uygulanabilir birsey ne kdr rutin birsey
Şimdiden yolunu yapıyor, nerde akşamladığı sabahladığı belli değil adamın, gelince de kapısını açacak, koyduğu yerde bulacağı bir kadın arıyor.

Ayy ayy ayy pasamıza bak sen netmişmiş.sevsinler.kendi çocuğuna bakmamiş bir de baskasininkini isteseydi .🤣🤣 mesaj yazmıştım ama adamla da konuşmuşsun sanirim.dikkate alma o zaman.bırak şu gereksiz aileyi Allah aşkına.evliliğe bu kadar anlam yüklemeyin.evli değilsen değilsin.

Egitim konusunda ise şöyle dusundum; evliligi tecrube etmis eee ayni evin icinde de Amerikayi yeniden kesfetmeyecegiz ne bileyim birlikte bir film izlemek ya da duygusal paylasimlar yapmak icin ileri egitimden ziyade ortak duygularin olmasi gerektigini düşündüm.

çok dümdüz düşünelim: üniversite hayatınız boyunca birçok farklı memleketten insan ve dolayısıyla kültürle tanıştınız. ayrıca birçok farklı yetkinlik düzeyinde hocadan ders aldınız. bu bile sizin bir diyaloğu sürdürürken seçtiğiniz kelimelere etki eder. ayrıca ilgi ve bilgi alanlarınızı çeşitlendirir. bu, sadece bu bağlamdaki küçücük bir örnek idi.
hayat sadece birlikte film izlemek ya da duygusal paylaşım değil. neticede bunları orangutanlar dahi yapıyor. (ayrıca Amerika'yı baştan keşfedetmeseniz de ortak hobilerinizin olması gerekiyor) evliliğin büyük çoğunluğu ortak iletişim düzlemini bulmaktır ve beyefendi, mental açıdan ve iletişim bakımından bazı eksiklikleri olduğu için zaten şimdiden tıkandınız. şimdiden eğitim farkınızın sıkıntıları yaşanıyor.
davul dengi dengine derken bence denklikteki en önemli kıstas, eğitim ve öğretim açısından denk olmaktır.

çok dümdüz düşünelim: üniversite hayatınız boyunca birçok farklı memleketten insan ve dolayısıyla kültürle tanıştınız. ayrıca birçok farklı yetkinlik düzeyinde hocadan ders aldınız. bu bile sizin bir diyaloğu sürdürürken seçtiğiniz kelimelere etki eder. ayrıca ilgi ve bilgi alanlarınızı çeşitlendirir. bu, sadece bu bağlamdaki küçücük bir örnek idi.
hayat sadece birlikte film izlemek ya da duygusal paylaşım değil. neticede bunları orangutanlar dahi yapıyor. (ayrıca Amerika'yı baştan keşfedetmeseniz de ortak hobilerinizin olması gerekiyor) evliliğin büyük çoğunluğu ortak iletişim düzlemini bulmaktır ve beyefendi, mental açıdan ve iletişim bakımından bazı eksiklikleri olduğu için zaten şimdiden tıkandınız. şimdiden eğitim farkınızın sıkıntıları yaşanıyor.
davul dengi dengine derken bence denklikteki en önemli kıstas, eğitim ve öğretim açısından denk olmaktır.
Sorun en eğitimli, en ufku açık kadınımizin bile içten içe evli olmayı statü meselesi olarak görmesi.yüzyıllardır bilinçaltımiza kazınmış bu algıdan ne olursa olsun kurtulamıyoruz ne yazık ki.kendimi de dışarıda tutmuyorum.amacim laf söylemek değil kimseye.umarım ye i nesiller bu şekilde yetişmez.istenmez mi istenir.ama dengin çıkarsa.olmayanı oldurmaya çalışarak değil.

Gece 3te aranmak nedir o kısmı anlamadım
Muhabbet için mi ihtiyaç için mi insanlar bana güvenir gece yardımına koşarım demek mi? Bir insan kaç gece 3te telefon alır ki? Bunun konuşulması da itiraz edilmesi de saçma değil mi ztn ne kdr uygulanabilir birsey ne kdr rutin birsey
Bana orada beni herkes tanir insanlar samimi görür gece de olsa arar sen kuralcisin ben degilime örnek verdi kendince ve bunun da kendince normal olduğunu dile getirdi yani dediginiz gibi verdigi ornek de sacma. Iste benim hayatimin rutininin kuralcilik olduğunu ifade ediyor. Gecesi gündüzü yokmuş isi geregi benim işim bu diyor ama is de olsa kimse kimseyi gecenin bir yarisi aramaz basta olan durum aslinda "sınır tanımazlık" yani herkes herkese müdahil olabilir ki bana gore degil

Şu bile yeterli sebep bence bu meselenin kapanması için. Paşam kendisi çocuklu, ama evlenirken çocuksuz kadın kriteri var. Siz çok sabırlı bir insansınız sanırım. Ben o noktada dayanamaz "sen zaten kendi çocuğuna babalık yapamamış bir denyosun, emin ol hiç bir kadın senden babalık beklemez" derdim.

Düzenli hayatınız çocuk bakmaya müsait, zaten çocuk süt bebesi de değil kazık kadar olmuş, kendi nerde akşam orda sabah, zart zurt bi yerlere kaçacak, siz de evde oturup çocuğuna bakacaksınız. Ama işiniz de olacak tabi, memurum onun kadar param yok diyorsunuz da adam zaten paralı kadını istemez çenesi çok çıkar diye, o hem evde oturup para yemeyecek hem garanti ve mesai saatleri belli bir işi olacak, vakitlice evinde olacak birini arıyor.

Şimdiden yolunu yapıyor, nerde akşamladığı sabahladığı belli değil adamın, gelince de kapısını açacak, koyduğu yerde bulacağı bir kadın arıyor.
Evet ben de boyle düşündüm iki mesajınıza da toplu yanit vereyim
Ben de duzen insaniyim eşim yanimda olsun isterim yoksa zaten bekarim yalniz yasiyorum yani simdikinden bir farki olmayacaksa biriyle nikahli olmanin anlami yok
40 yas ustu bir adamin da ergence triplerini çekemem
Ben de kendi sınırlarımı çizince sorun çıktı çünkü o benim ona gore sekillenmemi istiyor gibi bir izlenim aldım ben de kendimi net bir sekilde ifade ettim ve dedim ki ben buyum ama dikkate alinmadığımı düşünüyorum tamam o zaman seni yormayalim.iyi geceler diyip kestirip atti ben de sana da dedim uzatmadim erkek diye alttan alip pışpışlayamam bana yaşının adami lazim yoksa ben tek basina da gayet iyiyim

X