Femara

Selam kızlar ben de bu ay femara kullandım ovitrelle vurundum sagda bi solda bi yumurta büyüyor 2 aydır bakalım bu ay tutacak mı ekstra doktorum estrofem ve progestan fitil verdi 29unda kan ver dedi ama 31i zaten adet gunum olmazsam test yaparm ona göre kan veriim diyorum bu arada pko var bende hepimiz hayırlı haberler alalım inşallaj belirtileriniz var mı kızlar ben ilaçlardan dolayı belirti falan ablamyorum çunku hamileligin her belirtisini yasatıyorlar

ne zaman ıgne oldun canımm ?
bnımde 5.günüm iğneden sonra.
amınnn ınsallaahhh...

ne zaman ıgne oldun canımm ?
bnımde 5.günüm iğneden sonra.
amınnn ınsallaahhh...
Gecen hafta salı olmuştum 10.gun bugun canım zaten iğneden bijaç gün sonra göğüsler hassaslaşyor bende geceb ay hemen hamileyim sanmıstım o yuzden ama bu ay tecrubeliyim hiç kondurmuyprum belirtilere sende durum ne

kuzum bnde pazar oldum 9.günümdü. 5 gun oldu ıste hıc belırtı yok ya valla.
dedıgın gıbı gogus vs agrıyıp adet oldugumda oldu ,
cok uyku yaptı ıgne bana ya

kuzum bnde pazar oldum 9.günümdü. 5 gun oldu ıste hıc belırtı yok ya valla.
dedıgın gıbı gogus vs agrıyıp adet oldugumda oldu ,
cok uyku yaptı ıgne bana ya
Bana en cok göğüslerde hassasiyet ve ateş basması yapıyor belirti arama zaten hamilelerden cok belirti yapıuor ilaçlar benim 1 kızım var 4 yasında onda da femara kullanmıstım ama çatlatma iğnesi vurunmamıstım adet gunumde falan rahmimde asagı doğru sızlamalar olmuştu oyle şüphelenmiştim o zaman

ayyy ınsallah yıne nasıp olur kuzum yaaa,
benımde ır kımyasalım oldu o zaman gogus agrım olmuştu, ınsallaahhh yıne nasıp olur

ayy kımlerı goruyorummm nasılsn kuzum Guzelkuss
İyiyim canım benimm çok şükür acaba dedim benim papatyamı bu prof. Fotosu değişince ama isimden tanıdım arada takip ediyorum seni yazılarını görünce Sen nasılsınn dualarımdasın hala tez vakitte güzel haberini bekliyoruz inşallah teyzesi oğlum olucakmış

evet benımm kuzummm, resmı degıstırdımm.
ıyıyım sukur kuzum ya ne olsun aynı valla.
yaaa maşallaahhh cok sevındım kac aylık oldun canım ?

evet benımm kuzummm, resmı degıstırdımm.
ıyıyım sukur kuzum ya ne olsun aynı valla.
yaaa maşallaahhh cok sevındım kac aylık oldun canım ?
2 gün önce 4 aylık olduk kuzum yaramaz büyüyor şükür herşey yolunda böylede devam eder umarımki Sen neler yapıyorsun canım okuduğum kadarıyla bu ay çatlatma iğnesimi oldun 5.gününmüş herhalde az kalmış belli olmasına ne kadardır bu tedavidesin bi ara ara vermiştin sanki canım

ayyy zaman ne hızlı yaaa maşallah ne cabuk
ya evet canım kasım aralık negatıf olunca asılamalar ıkı ay bekledım.
bıde femara deneyelım dedık bakalım :) nasip kısmet ne olur

ayyy zaman ne hızlı yaaa maşallah ne cabuk
ya evet canım kasım aralık negatıf olunca asılamalar ıkı ay bekledım.
bıde femara deneyelım dedık bakalım :) nasip kısmet ne olur
Hadi inşallah canım ya daha ileri tedaviye gerek kalmadan rabbim isteyen herkese sanada nasip etsin inşallah ya mucize bu işler gerçekten bilirsin benden, hala inanamıyorumda rabbim öyle güzel zamanda veriyorki beklediğimede çektiğimede deymiş diyorsun inanki Umudunu hiç kaybetme streside maksimum indirebildiğin en az seviyeye indirmeye çalış

İnşallah kuzum yaaa
Allah razı olsun
Haklısın yaa gerçekten umudu kaybetmemek lazım Rabbim isteyen herkese nasip.etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…