Femara

kuzum bnde pazar oldum 9.günümdü. 5 gun oldu ıste hıc belırtı yok ya valla.
dedıgın gıbı gogus vs agrıyıp adet oldugumda oldu ,
cok uyku yaptı ıgne bana ya
Merhaba ben de cumartesi oldum igne. Ignenin 6.günü bugun. Eskiden sabredebiliyordum test için ama 10 gune bile zor dayaniyorum bu ay. InsaAllah bu kez hayirli haberler aliriz

Merhaba ben de cumartesi oldum igne. Ignenin 6.günü bugun. Eskiden sabredebiliyordum test için ama 10 gune bile zor dayaniyorum bu ay. InsaAllah bu kez hayirli haberler aliriz
YA bir gün var aramızda kuzum.
İnşallah güzel haberler alırız yaa.
Ne zaman test yapcaksin??
Belirti vs varmı

YA bir gün var aramızda kuzum.
İnşallah güzel haberler alırız yaa.
Ne zaman test yapcaksin??
Belirti vs varmı
Pazartesinden itibaren yapmaya başliycam. Doktor 5 nisan kan ver dedi aslinda bu kadar erken yapmazdim ama son 3 aydir kist falanla ugraşsigim için hamilelik ihtimalim bile yoktu test yapmayi, o heyecani ozledim diye yapicam belirti aramamaya çalisiyorum çunki hem ovitrelle hem de yumurtlama sonrasi progesteron kapsulu kullaniyorum vajinal olarak. Dozu da baya yuksek 200 mg gunde 2 defa. Onun belirtileridir illaki bendeki. Ilk hamileligimde fazla belirtim yokdu diye pek dusunmemeye çalisiyotum. Senin var mi peki?

Aa evet zaten progestan fitil baya akıntı ağrı uyku yapıyor canım,ignede öyle.
Benimde fena uykum var iğneden kuzum.
Düşünmemek güzel yaa.
Bnde salı Çarşamba yaparım sanırım baslarm

Ayyy sıkıldım günler gecseydi yaaaa
Ben eşimin israriyla test yaptim. Bugun igne gununu saymazsam 7.gün. siliklenmesini izlemek için yaptik. Dün akşam biraz silik vardi. Kaldikca belirginleşdi. Ama ilk 10 dakikada çok çok azdi. Bugunki neredeyse negatif. Onceki tedavilerimde hiç negatif olmadan adete kadar silik devam ediyordu sinir oluyordum. Bu kez negatifleşmesi sevindirdi en azinda bundan sonra silik çizgi gorursem umutlana bilirim

Demekki geçmiş iğne etkisi kuzum.
İnşallah bundan sonra çift çizgi görürsün

19martta mi iğne oldun sen kuzum

Çok zor canım iğneden sonra zaten hamile.gibi hissediyor insan
Evet gecen ay kesn hamileyim dedim bir havalara girdim sorma ben bu ay ekstra estrofem basladım ve bu ay göğüslerim diger aydan daha fazla şişti kollarımı kavustururken bile agrıyo koltuk altlarmdan itibaren estrofem kullandın mı hiç sende oldu mu böyle bişi

Kuzu bende ilk aşılama da ve ikincide progestan içeren fıtık kullandim göğüslerime dokunmuyor dün. Çok aciyordu

Ben 3 defa kullandım 2 defa hamile kaldım femara ile. Bende de pko vardı ve kiloluydum.
Asla onlarla alakası olmaksızın kaybettim her iki defada ama sonuçta hamile kalabildim. Sonrada aşılama denedim çok şükür
Ve aynı şekilde tanıdığım çok kişi onunla hamile kaldı

Canım sen femara ile hamile kaldığında ne zaman idrar testi yapmıştn?
Bide belirtin varmiydi.
Hayırlı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…